Skocz do zawartości

Rezygnacja


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, aby została mi odebrana ranga Op. BL.

Powód: Nie nadaję się na tę rangę, trudno mi opanować emocje w różnych sytuacjach. Dziękuję za danie mi okazji, bo to była jedyna ranga jaką kiedykolwiek chciałem mieć. 

Myślę, że nie zawsze spisywałem się źle. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie potrafisz wyłączyć emocji (?) w niektórych przypadkach to może rzeczywiście się nie nadajesz, mimo, że swoją robotę odwalałeś na cycuś glancuś :) jednakże uważam,  że pochopnie podjąłeś się tej decyzji o odejściu, żebyś później nie żałował, bo naprawdę powód odejścia komiczny i nie warto wszystkiego brać do siebie, zwłaszcza, że jesteśmy w internetach, a takie sprawy powinny być czystą przyjemnością.

 

#EwkaDobraRada

 

Jeśli rzeczywiście opuszczasz swoją posadę to życzę good luck i do przodu, z fartem! 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie rób tego ! Kurde jesteś jednym z nielicznych osób którzy potrafią ogarnąć tę posadę, stary nie rób sobie jaj nie raz sprawdzaliśmy demka itd, nie wal w nocha ! Stary zamytamy temat a ty bierz się do roboty :D <3 Stary emocje.. Mam coś podobnego, tylko że niestety w gorszym znaczeniu ^.^ 

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@hanq6 decyzję podjął, na steam pisałam czy na 100% odpisał, że tak więc chyba nic do dodania w temacie nie mam. 

Dzięki za współpracę, nie spodziewałam się tego, że jedna z bliższych osób, która dobrze wykonuje swoje obowiązki od tak sobie odfrunie, ale widać w życiu wszystko jest możliwe.

Powodzenia!

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata otworzyła mi temat, ponieważ chciałem jednak zostać na swoim stanowisku, podjąłem za szybko decyzję.

Przepraszam za zamieszanie. Dziękuję za wyrozumiałość. :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.