Skocz do zawartości

Podanie PoProstuClaudia


Gość PoProstuClaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoProstuClaudia

 

Imię: Klaudia

Wiek: 21

Twój Nick: Claudia

Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: średnio 3-4h dziennie

Znajomość TS3 (w skali 1-10): Uważam że coś około 5 ale wszystko się zdobędzie wraz z praktyka 

Coś od Siebie (min, 5 zdań): Hej, jestem Klaudia, mam 21 lat.  Najczęściej gram na JB, jednocześnie siedzę na ts. Uwielbiam stitcha i gadać kocopoły na wszystkie tematy. Po rozmowie ze mną da się szybko rozpoznać mój kolor włosów i mam poczucie czarnego humoru. Nie lubię się kłócić, wole wyjaśniać wszystko z kulturką.

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Uważam, że jestem miła i pomocna. Tak jak pisałam wyżej uważam, że jestem idealną osobą do pomocy i wyjaśniania problemów. Dużo czasu spędzam na ts godzinami wieczornymi, a czasem nawet wczesnym popołudniem.

Kontakt: Steam/forum/dc

Składka: Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Vice Mister Wakacji 2024

Jestem na Nie 

- znajomość ts3

- składka 

- zachowanie 

- totalnie leci pod kolorki na forum

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1

image.png.a7809bdcf3435b20953caa6b61373770.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Wydaje mi się że jest już wystarczająco dużo adminów na te stanowisko i nie potrzeba wiele 

i jak dla mnie rekrutacja powinna być już zamknięta. A co do podania 

- Znajomość Teamspeak 

- zachowanie 

- Składka 

Na nie 

  • Lubię to! 2

yMl95l5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy powyżej jestem na Nie chciał bym być na tak ale nikt jej nie zna i nie udziela się na forum                     nie wiem róbcie co chcecie                       -aktywność forum                                       -nikt jej nie zna bo nie pisze z nami na czat                                                                -olewa forum jest raz na jakiś czas 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Jestem na nie. 
TeamSpeak nie potrzebuje więcej adminów niż użytkowników. Koledzy wyżej wypominają na minus twoje zachowanie, co nie współgra z tym co napisałaś w podaniu. + na minus składka…. 
Poza tym które to już podanie w tym tyg? 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem za daniem jej szansy. 
Minusem wielkim jest składka. 
Co do zachowania, wiem, że niektórzy robią jej pod górkę, bo ma zachowanie jakie ma, ale jest dobrą osobą i myślę, że mogłaby sobie dobrze tam poradzić. '

Za dużo osób próbuje podkopywać działającym osobom dołki, co nie jest zbyt przyjemne. 

Jeżeli odwali coś na Ts, to przecież maliniocha ją zdegraduje, a potrzeba adminów na ts3, bo czasami rangę trzeba nadać lub coś zrobić. 

Konflikty prywatne -> Zostawcie na bok. 
Patrzcie na to ile dana osoba robi i czy zasługuje na rangę. 

Klaudia nie jest toksyczna, jest specyficzna, a tutaj jest wiele takich osób, więc z osobami z góry totalnie się nie zgadzam. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, nie powiem tylko trzeba zrobić rachunek jej podań, podania na strażnika>podanie na admina jb>podanie na admina pb i teraźniejsze podanie(Jeśli oczywiście czegoś nie pominąłem)trochę tego się robi.

Co nie zmienia faktu, że jestem skłonny dać ten okres próbny  by dziewczyna mogła zaaklimatyzować się na tym tsie 

Co do zachowania, totalnie nie wiem jak jest teraz, wiem co było na początku serwera Jb gdy tam jeszcze systematycznie grałem i wtedy nie było jakieś najlepsze.

Ja już wyżej wspominały osoby na minusie jednak jest ta składka.

To chyba tyle.

Powodzenia.

  • Lubię to! 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

- kolorki

- składka

- znajomość komunikatora 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

- Znajomość Teamspeak 

- zachowanie 

- Składka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+/- znajomośc Ts'a ale to nie zmienia faktu ze wypadałoby dać jej szanse, i się czegoś nauczyła (Nie zapominajmy ze każdy kiedyś zaczynał) 

+Wiek

-Składka

+/- Zachowanie mi osobiście nie przeszkadza, jeśli podejdzie się trochę z dystansem do niektórych wypowiedzianych słów 🙂 

Tak czy tak jestem za daniem szansy 😄 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem za okresem próbnym

+/- znajomosc ts'a, myśle że tutaj na spokojnie może się nauczyć na spokojnie z czasem

+chęci pomocy jak i przebywanie na tsie nawet po kilka godzin

+wiek

Co do Klaudi to owszem jest specyficzna jak kilka osób tutaj z czego zauważyłam przebywają tylko miesiąc. Nie zgadzam się tutaj z kilkoma wypowiedziami gdyż wystarczy poznać chociaż trochę taka osobę która jest Klaudia żeby zrozumieć jej zachowanie 😉

  • Super! 1

658WrgF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

znajomosc tsa -+ nie od razu Rzym zbudowano zawsze mozna sie nauczyc wiele jest poradnikow etc wiec to nie problem

checi pomocy+ 

wiek+

składka-

znam claudia z innych serwerów na których grała i moge stwierdzic ze jest osoba godna zaufania oraz  jest warta dania jej szansy.  W razie czego zawsze mozna ją zdegradowac/wyrzucic/zbanowac jakby cos zrobila źle bądź cos odjebała.

Wydaje mi sie ze osoby wyzej maja jakis ,,problem" i ich argumenty nie sa trafne i nie zgadzam sie z nimi pozdrawiam. 

 

 

Willy Wonka 

93c13fd9ea78fa1119a28467a078848c58196a12-webp.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maniak CSM

Na tak

 

+Ogarnięta

+Mimo iż jest dużo adminów to wiadomo, zawsze jakiś musi być

+/- znajomość tsa, ale wszystko da się ogarnąć, lecz w przypadku admina, zaznaczyć kogoś prawym przyciskiem myszy i dać bana lub kicka nie jest problemem, więc nwm do czego się przypierdalacie 😛 

 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1

ShQ1brS.gif

https://cs-maliver.pl/topic/43091-artykuł-shrek-i-piosenka-„all-star”/#comment-275024

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Ja jestem tak o

Bywałam czasem na JB 

- kultura to Ty nie błysnęłaś  ,także obawiam się jak będzie na Ts3

-Czepialas się ludzi ,bez powodu 

- składka 

-  jesteś jakos mało dla mnie zaufana osoba na te stanowisko.

Także jestem na Nie!

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,

+- Znajomość ts

+ Chęci 

- Składka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 

+Ogarnięta

+Chęć nauki

+Jak dla mnie lepiej jak jedna osoba ma dostęp do kilku rzeczy.

Jest po prostu specyficzna, ale to trzeba rozumieć. Czasami fajnie jest być innym od reszty.

LAMBO

                                                                                                                    

                                                                                                          123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja mimo wszystko sprobuję. Tym samym aktualnie więcej adminow nie potrzeba na TS3.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.