Skocz do zawartości

Bloger Blancik


BlanciK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator

Parę słów o Tobie i Twojej działalności: Jak już dobrze mnie znacie, jestem Fabian, mam 19 lat i pochodzę z Lublina! Wpadłem na pomysł że mogę promować naszą sieć na swoim instagramie, będę wrzucał posty z reklamami naszej sieci oraz dodam link maliver do swojego profilu, mam zamiar zachęcić moich odbiorców do rejestracji na sieci oraz promować ją na jak największą skalę. Bardzo podoba mi się pomysł z tymi rangami bo wspomogą one naszą sieć!

Co można u Ciebie zobaczyć (jakie gry/produkty/miejsca gdzie byś reklamował sieć): Będzie można tam ujrzeć zarówno mnie, jak i reklamy naszej sieci 😉 Z czasem jeszcze coś wymyślę aby zwiększyć oglądalność naszych reklam.

Link do kanału/strony: Fab_ian (@fab_ian1950) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

 

  • Lubię to! 2

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś statystyki (analityka się to chyba na IG nazywa jakoś), ile mniej więcej osób trafia na twój post. Masz niby 8k follow'ów a na postach średnio 100-200 polubień, co nie przekłada się zbytnio, profil typowo prywatny, więc pewnie małe zainteresowanie będzie. Niby bloger, ale nic związanego z blogowaniem nie ma (no chyba, że wrzucanie selfie fotek zaliczamy do blogowania to ok). Jestem przeciw, bo będzie to kolejne self-promo typu zróbmy fanpage, na który nikt nie wejdzie ale będzie. Imo promo na TikToku, jak to robi Malinaa.  by miało większy sens, większa prawdopodobność, że ktoś zobaczy i się zainteresuje, niż przypadkowo wyświetli Ci się randomowy post na głównej (algorytm). :fishing:

Mrs.Fuksiara ,

Współpraca ma na celu zasięg w różnych szeregach, nie tylko w jednym. 

Dlatego pod blogera jest również podpinany Instagram - to dla Twojej wiedzy. 😇

  • Lubię to! 2

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Miło, że chcesz pójść w takim kierunku lecz mam kilka uwag, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji.

 

Przede wszystkim, zadałabym pytanie, do jakiego grona odbiorców kierowane są publikowane przez Ciebie treści. Warto też dowiedzieć się, jak często publikowane są nowe materiały u Ciebie, a na ilość postów na ig. można odpowiedzieć sobie samemu. Regularność jest kluczowa, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców.

Na pierwszy rzut oka wynika, że liczba obserwujących wynosząca ponad 8 tysięcy jest nieadekwatna w stosunku do liczby interakcji pod postami. Niecałe 200 polubień pod zdjęciami, których publikowanych jest bardzo mało, budzi poważne wątpliwości. Sugeruje to, że followersi mogą być kupieni, co stawia pod znakiem zapytania autentyczność społeczności.

 

Kolejną kwestią jest plan rozwoju treści. Czy masz w planach poszerzyć swój kontent, aby dotrzeć do szerszej, bardziej zaangażowanej publiczności? Zależy nam, aby odbiorcami byli przede wszystkim Polacy, którzy mogliby dołączyć do naszej społeczności. Bloger powinien jasno określić swoje plany na przyszłość w tym zakresie.

 

Warto byłoby również zapytać Cię, w jaki sposób planujesz zwiększyć zaangażowanie swoich obserwujących i czy masz konkretne strategie, które mogą pomóc w budowaniu bardziej aktywnej społeczności i przyciągnąć do nas ludzi, co wiadomo byłoby jednym z Twoich zadań.

 

Wiadomo, że współpracując z blogerem liczymy na korzyści w postaci użytkowników online na forum i promocji nas, jednak obecne statystyki budzą poważne wątpliwości, które należy przedyskutować, bo nie potrzebujemy ludzi Widmo na rangach. 

 

Oczywiście nie skreślam z góry i bardzo liczę na to, że faktycznie mógłbyś nas promować. Czekam na fajne propozycje :3 

CatLowe Discord & Slack Emoji

  • WOW! 1
  • Super! 3

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k follow, a ledwo 100 lajków pod postami, mały odzew jestem na nie, spróbuj może z tiktokiem jak maliniasta.

Już nie wspominając że pod postem z grafiką maliver masz ledwo 5 polubień w 2h xD

  • Lubię to! 1

dark,en,badge,bg-000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Pamiętajcie o tym, że Instagram to jest inna forma wybicia.

Możecie mieć 10 tys obs ale tylko 100-200 polubień. Oczywiście, mówię tu o zdobytych obs, a nie kupionych obs i Like. 

W każdym bądź razie nie. 

Gdyby to było inaczej to i owszem. 

 

Co do komentarzy typu lepiej tik tok i itp. 

Nie ważne na jakiej platformie, bo poszerzamy horyzonty promowań i współprac. O to w tym chodzi. 

 

 

Happy. CS 1.6   notHappy.  Dzięki za Extra like, trolliki

  • Lubię to! 1
  • WTF? 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę,  że ta współpraca by nam żadnych korzysci nie przyniosła. Nie ukrywam, że fajnie jakby z tych współprac przyszli nowi gracze na serwery bądź nowi uzytkownicy forum a mysle, że większość fllowersow jest kupiona wiec nici z jakiegoś promowania. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.