Skocz do zawartości

lojart admin serwera only dd2


Dziki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Marihuator

Nick osoby na którą składasz skargę: admin serwera ONLY DD2 lorajt

Powód skargi: Na wstępie chcę powiedzieć że wróciłem tutaj po kilku miesięcznej przerwie, byłem za granicą.Skarga nie ma na celu degradacji tego admina, nie szukam spin ale to jest chore.Gram na mapie gdzie nagle wbija cziter o nicku Gorący i ma aima/wh, sprawdzałem go na spect. Zgłosiłem go adminowi po czym to ja dostałem bana z powodem ssy, wbijam bansa i wspomniany cziter bana nie dostał. Po dostaniu UB wbijam na serwa, gram 1-2 mapy i znowu wbija cziter o nicku KochamPandusie, ewidentny aim po jego sprawdzeniu.Zgłaszam go na u@ bo widzę że lojarnt jest ale on zamiast wbić na spect to gra sobie dalej. Cziter uciekł po zmianie mapy...

Kolejna sytuacja.To jest serwer dd2 only? Admin daje jakieś głupie votemap, nuke, inferno itp. do wyboru dla graczy.Nie wiem może sobie tak śmieszujecie na serwerze to ok. 

Trzecia rzecz jest taka że pewien gracz napisał na sayu:

*DEAD* BALAS :  jak to kurwamac jest ze wbiegam jako 3 i zawsze to ja dostaje glow

Po czym wspomniany gracz wylatuje z  serwera z powodem "kultura"

Czy to nie jest przesada? Po całej sytuacji mijają dwie rundy a admin lorajt sam napisał na y@ słowo "kurwa"

To są równi i równiejsi ? 

Dowody: Dowody są takie że wszystko jest nagrane przecież na HLTV jeżeli chodzi o tych 2 odpalonych graczy i wpis gracza w którym nikogo nie obrażą, raz użył słowa "kurwa mac" chociaż admin też użył tego słowa i to na say@.

Świadkowie: Nie wiem, nie znam nikogo tutaj, Ci co byli to widzieli.

Skargę napisałem dlatego bo widzę że i tak macie mało adminów na serwerze only dd2 a admina lojart należałoby się przywrócić do porządku i dać mu parę wskazówek co do pełnionej przez niego roli.Nie wiem może to nowy admin i jeszcze wszystkiego nie ogarnia.Pozdrawiam. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nie raz na serwerze po objęciu Admina przez lorajta.
Wymyśla jakieś tam zabawy (to nie jest serwer 4FUN).
Raz zrobił głosowanie , czy Sp3cNajz ma latać .??
Po czym slapował mnie jakąś minutę! 
Nie chce mi się już nawet grać na tym serwerze, bo naprawdę lipa straszna się ostatnio robi.

Potwierdzam takie akcje nie raz odchodzą podczas  przebywania owego Admina na serwie.
Jednym słowem , HA      .          .               .            Ha  ,





ale śmieszne.



To nie jest serwer 4FUN!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic do tego admina ale strasznie spamuje na sayu, w dodatku te bindy ma tak pokolorowane, że ekran świeci się od razu jak psu jojka...

Powinien trochę szybciej reagować i mniej śmieszkować, w końcu powinien dawać przykład innym i zapewnić przyjemną grę, zamiast jej utrudniać :)

 

Ponownie #EwkaDobraRada B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorajt powiem ci tak wstyd to mało powiedziane! co ty człowieku robisz jaja? to nie miejsce i nie czas na takie rzeczy, to jest serwer ONLY DD2 to co wyjeżdzasz z jakimiś innymi mapami? Kultura to jest podstawa Administratora Serwera, a to slapowanie graczy to już przesada, byłem też tego świadkiem jak biłeś  @CzArNa!  i zwracaj uwagę na zgłoszenia na u@ Wez się ogarnij bo to nie jest śmieszne, to jest  już chyba 2 twoja skarga!. Zaraz wylecisz i co? Chcesz wylecieć? Potrzebne ci to?Bo chyba nie. Robisz tylko szkodę dla serwera, bo gracze przestaną wchodzić....... ZASTANÓW SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na zmianę mapy na nuke czy tam inną? Bez przesady ;) A o tym co wspomniał @Sp3cTeR to już nie chcę nawet pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem sytuacji, w której nasz admin lorajt został wyklaczowany przez gracza w sytuacji jeden na jeden + bomba.

Sytuacja była jasna, paka z plantowana na bombiste B.

Zostaje dwóch żywych oczywiście, którzy ze sobą rywalizują.

 

Niestety nasz admin został pokonany.

Po chwili kiedy zawodnik z mojej drużyny, w tym przypadku CT, zaczyna rozbrajać bombę, zostaje slapnięty raz

co było powodem przerwania defusowania bomby i wygranie rundy przez naszego nie potrafiącego przegrywać admina.

 

Uważam, że kolega nie potrafi panować nad emocjami i w pewnym stopniu wykorzystuje możliwości admina 

dla własnego pożytku i dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym nie pisać, ale skoro już jest temat ... Nie wiem, może ze 2 godziny temu, z resztą mniejsza z tym, grałem sobie na DD2. W tym samym czasie na serwerze był wyżej wspomniany admin. Grałem sobie po stronie TT i po rozpoczęciu rundy wyczekiwałem na graczy CT skracających anarchię. Minęło może 40 sekund rundy i dostaję slapy. No kurwa. Jeszcze jakby wtedy żaden CT nie wyszedł, to bym sie nie wkurwił, ale tak nie było. Ww admin tłumaczył się, że slap nie należał się mnie, tylko innemu graczowi. Ale po co kogokolwiek slapować po 40 sekundach gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że on jest w moim wieku... ale cóż. :) 

Zachowuje się jak 11letnie dziecko, więc gdybym to ja decydował to bym się pozbył delikwenta, minęły dwa dni i już druga skarga. Jakby inni pisali skargi to byłoby ich więcej ale po prostu pewnie im się nie chce.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy pózniej musiala ta skarga sie tu pojawic, sam nie chcialem pisac bo jest na tyle malo adminow na dd2 ze kazda para rąk sie przydaje, ale to co lorajt robi to masakra, gdy zglaszalem ostatnio ze gracz lata na AB, on na 'bialo' napisal do tego gracza czy Wrzucił ssy. Widząc to, napisałem do Niego żeby sprawdził w amxbans i wtedy załamał Mnie odpisując co to jest amxbans.. Też nie chciałbym degradacji tego admina ale porządnego doszkolenia tego admina.  najlepiej od najbardziej podstawowych rzeczy bo po ssamych jego banach można sie dowiedziec że nie bardzo ogarnia to co robi.. a co do wieku wątpie żeby miał powyzej 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to ładne rzeczy się dzieją. Chyba dużo rozwodzić się nie muszę. Degradacja. :)

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.