Skocz do zawartości

Twitch - seNq | PLseNq


seNq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Premium

Parę słów o Tobie i Twojej działalności: Cześć, Nazywam się Adam, mam 26 Lat. Po ponad 8 letniej przerwie postanowiłem wrócić do zabawy za czasów podstawówki/gimnazjum czyli spędzanie czasu na Sieciach Serwerowych CS2. Przyglądałem się waszej sieci dłuższy czas, aż w końcu zdecydowałem się tutaj dołączyć. Na co dzień pracuje na własnej działalności, prowadzę sportowy tryb życia oraz gram w gry komputerowe. W końcu nadszedł czas aby swoje poczynania w grach komputerowych zacząć pokazywać innym, dlatego postanowiłem zostać Stremerem na Platformie Twitch. 

 

Co można u Ciebie zobaczyć (jakie gry/produkty/miejsca gdzie byś reklamował sieć): Głównie na Stremach u mnie można zobaczyć TryHard CS2 FaceiT ale również gre na Serwerach Społecznościowych CS2. Z czasem mam zamiar wprowadzić też inne gry. Spontanicznie przeglądam też YT oraz TikTok dla relaksu. Reklamować Sieć mogę w postaci Loga/Baneru w Panelu na kanale oraz grając na Serwerze Społecznościowym gdzie mam Admina + zachęcać ludzi do Rejestracji na Forum. Nie widzę problemu aby BOT wysyłał również reklamę Sieci Serwerów co jakiś czas na czacie.

 

Link do kanału/strony: https://www.twitch.tv/plsenq

Dodam tylko że swoją przygodę na Twitchu zacząłem 1 Września ❤️ Początki są trudne, lecz nie wolno się poddawać, tylko dążyć do Celu ! 🦾

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Twitch brzmi świetnie! Nie dość że kanał świeży to i reklamowanie naszego forum na twitchu brzmi ciekawie 😉

Jestem za daniem mu szansy, mam dobre przeczucie! :hi:

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja się wypowiem, jak zawsze. 

 

Z góry powiem, że jestem na nie. 

 

Mamy wymagania, w których jest wyraźnie określona liczba obserwujących, rozumiem gdyby to było 20-50 mniej, ale tu znaczna większość. 

 

Współpraca polega na wzajemnym promowaniu i dawaniu czegoś. 

Mielismy sytuację, gdzie jedna osoba miała chyba z 50-100 obserwujących i tylko zbierała osoby z Maliver, aż się samo skończyło, bo sam z siebie nie miał prawie w ogóle oglądających. 

 

Na ten moment będzie to tylko korzyść dla Ciebie, co wyklucza Cię moim zdaniem ze współpracy. 

 

Jedynie uratowałoby cię to, gdybyś na live sam z siebie miał po 10 osób, a widziałam że czasami nie masz nawet jednej osoby 🔥

 

Jest to moim zdaniem zbyt świeże, aby już tutaj pisać. 

 

Wiadomo, początki są mega trudne, dla każdego. 

 

Myślę, że możesz spróbować za kilka tygodni, jak się rozwiniesz. 

I w ogóle Twitch jest ograniczony mocno 😄

Polecam kik lub YT. 😄 idzie się wybić. 

 

Ps. Nie demotywuj się czy coś. Powodzenia!

 

seNq  Oglądałam Cie chwile i widzialam 0/1 dlatego o tym wspomniałam 😄 
Ale okej, może jestem mega ślepa. 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium
5 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Ja się wypowiem, jak zawsze. 

 

Z góry powiem, że jestem na nie. 

 

Mamy wymagania, w których jest wyraźnie określona liczba obserwujących, rozumiem gdyby to było 20-50 mniej, ale tu znaczna większość. 

 

Współpraca polega na wzajemnym promowaniu i dawaniu czegoś. 

Mielismy sytuację, gdzie jedna osoba miała chyba z 50-100 obserwujących i tylko zbierała osoby z Maliver, aż się samo skończyło, bo sam z siebie nie miał prawie w ogóle oglądających. 

 

Na ten moment będzie to tylko korzyść dla Ciebie, co wyklucza Cię moim zdaniem ze współpracy. 

 

Jedynie uratowałoby cię to, gdybyś na live sam z siebie miał po 10 osób, a widziałam że czasami nie masz nawet jednej osoby 🔥

 

Jest to moim zdaniem zbyt świeże, aby już tutaj pisać. 

 

Wiadomo, początki są mega trudne, dla każdego. 

 

Myślę, że możesz spróbować za kilka tygodni, jak się rozwiniesz. 

I w ogóle Twitch jest ograniczony mocno 😄

Polecam kik lub YT. 😄 idzie się wybić. 

 

Ps. Nie demotywuj się czy coś. Powodzenia!


Mogę się doczepić tylko jednej rzeczy. Na Streamie nie ma opcji by było 0 Widzów. Odpalony mam nonstop licznik widzów i przeważnie liczba nie spada poniżej 3/4 osób a nawet czasami jest 15+ 😛 ale okej, rozumiem image.png.e74fec0b8e9506bbaf8fc83f4a4028c1.png

Oceniać coś co się widziało przez 2 minuty to tak średnio XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie spełniasz wymagan, a dodatkowo nie rozumiesz - nie masz współpracy a reklamujesz się. Juz 3 raz to widzę i również Ciebie upominałam. Nie robi się tak. 

 

Za współpracę podziekuje chwilowo.

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.