Skocz do zawartości

Dołączenie ONLYDD2+BF2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: Witam mam na imie Kuba i pochodze z okolic Szczecina,  interesuje się sportem,esportem.
  • Inni Opiekunowie: BRAK
  • Typ Serwera: ONLYDD2+BF2
  • Ilość Slotów: 20
  • Link GameTracker/Tsarvar: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.35:27055/
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ chcę prowadzić swój serwer a niekoniecznie forum (tego niebardzo ogarniam) dostałem polecenie od gracza z serwera, że u was jest fajnie. Pragne dołożyć wszelkich starań by współpraca była owocna.
  • Kontakt: GG:74599924 / Steam kod : 472745668
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Tak
Edytowane przez Hiero.
  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

A będę na tak. 

Coś starego, ale i nowego. 

Reklama jest, chęci są, jakiś ruch mały jest. 

Tylko na GT dodaj sobie go za pomocą claim 😜

 

Z tym przypisaniem to chodzi też o konkursy, czyli jak forum będzie organizowało coś to czy będą mogli wygrać VIPA i itp ;D 

Udostępnienie (subkonto)

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jestem na Tak

+Reklama

+Chęci 

+Nie ma takiego serwera na sieci 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:

- nic nowego,

- paczka słabo skonfigurowana, 

- niby masz reklamę a oprócz trzech botów nikt praktycznie nie gra, 

- nie ogarniasz for, 

- masa podstawowych błędów, jak freevip. Proponuję wgrać lepszą paczkę z amxx'a albo zainwestować kasę w autorską paczkę :fishing:

- jesteś nowy na forum, nikt cię nie zna (oprócz tajemniczego kolegi z forum xpp), daj się poznać i spróbuj za jakiś czas (o ile serwer będzie stał do tamtego czasu x d), 

 

Skoro chcesz prowadzić serwer a niekoniecznie forum to kto w takim razie będzie odpowiedzialny za dział serwera, jak nawet opiekuna nie masz, misiu gogo? XD. 

 

 

Edytowane przez notHappy.
edit bo nicki chce bitki sumo 🤨

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa wreszcie serwerek na którym nie będzie tak "nudno" grind odznak to jest to.

+ coś tam grają ludziki

+ mod

  • Lubię to! 1

dark,en,badge,bg-000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak

+mod

+wybranie naszej sieci a nie innej, tym bardziej poleconej przez gracza

+ludzie sa wiec dobra reklama musi byc

 

 

  • Lubię to! 1

658WrgF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie odpisujesz na pw ani nie przyjąłeś zaproszenia na steam wiec napisze tutaj. Przez co nie jestem pewna jak będzie wyglądać nasza współpraca i kontakt, co jest bardzo ważne. 

Na serwerze zauwazylam boty, których nie da się przejąć, a jak zostaną one same to gra jest uciążliwa bo maja "zawiechy" i stoja patrząc sie w niebo. Powinno być to jakoś rozwiązane. W nazwie serwera jest informacje o darmowych odznakach ale nie doszukałam się informacji na serwerze jak w ogóle je odebrać. Brakuje opisu odznak, jak się w nie wchodzi to wyskakuje puste okienko. Informacje na czacie wyświetlają się bardzo dziwnie, ponieważ jest to bardzo mozolne i dopiero po czasie cokolwiek mi zaczęło wyskakiwać. Usunęłabym rowniez informacje z ekranu, ktora jest centralnie na środku bo przeszkadza i mozna to umieścić w innym miejscu. Ogolnie gra jest plynna, nic mi nie lagowalo a jak zobaczyłam pake to sie uśmiałam. 😂

Mam nadzieje, ze tu się jakoś do tego odniesiesz czy będą wprowadzane w tym zakresie poprawki.

Dużym plusem jest również aktywna reklama, ktora będzie napędzać rozwoj serwera. Dodatkowo widzialam,  że sam wchodzisz na serwer i grasz co tez jest plusem bo spotykalam sie z właścicielami czy opiekunami, którzy wychodzili z założenia, że nie muszą w ogóle grac. 

Jeżeli sie do tego odniesiesz bede miec wiekszy obraz na sytuację i podejmę decyzję. 🙂

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Nieaktywność wynika z tego, iż nie spodziewałem się tak szybkim zainteresowaniem ze strony społeczności i administracji, aktualnie jestem w pracy to po pracy możemy porozmawiać. Poprawki owszem będą naprawiane " na dniach". Boty także będą likwidowane, wgrywałem je w czasie kiedy reklama nie była aktywna, darmowa odznaka hmm i tu mam problem bo mam wgrany mod 72odznaki i nie mam skąd wziąć chociażby pluginu na ta odmianę bfa, a sam nigdy nie pisałem pluginów (mam nadzieję że jakoś wspólnie byśmy temu zaradzili) odznaki dodaje ręcznie gdy jestem na serwerze, opis odznaki itd to drobnostka robiona w 5 minut, informację na czacie? Hmm nie zauważyłem problemów, paka wgrana dla śmiechu mam nadzieję że nie przeszkadza😂 Mam jeszcze problem z "pukawkowym" fastdl, pracuje nad tym.

Edytowane przez Hiero.
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Osobiście jestem na tak! 

Z racji tego że właściciel serwera podjął decyzję o wprowadzeniu poprawek, myślę że serwer będzie z czasem się dobrze sprawował na naszej sieci. 

+ Chęć współpracy.

+ Chęć rozwoju serwera na naszej sieci.

+ Mod serwera, którego u nas jeszcze raczej nie było.

+  Aktywna Reklama.

 

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ze względu na:
- słabo rozwinięty serwer
- nie znalazłem pluginu żadnego autorskiego
- paczka odgrzewana + drobne rzeczy do fixów

W tych czasach serwerów cs'a 1.6 ważne jest to aby przyciągnąć uwagę graczy a w tej sytuacji jest to odgrzewany i nie do końca dopracowany kotlet. 

Pozdrawiam xd

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,

+ Fajny mod

+ Reklama

- Mam nadzieję że poprawisz błędy, które wymieniła malina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze mało jest serwerów bf2 bo nie są one zbyt interesujące...
Choć przez to że jest ich mało może to przyciągać 
pewnie mało mam tu do gadania ale dałbym szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [JAILBREAK]

Jestem na tak jak 

-Poprawisz widok odznak bo nie mozna wogole ich zobaczyc wysakakuje puste okienko 

-z dd2only zrobic (4maps) albo kilkanascie normalnych map

-Bo takto jestem chetny na taki serwerek do pogrania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po rozmowie jestem na tak, mam nadzieję że zapal tylko nie minie. W przeciągu 2 tygodni zobaczymy jak to będzie wyglądać. 

Zgłoś się po działy do Mrs.Fuksiara .

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 4
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.