Skocz do zawartości

UnBanTeam CS 1.6 Kaczmar


Kaczmar

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

♣  Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. +

♣  Wymagany STEAM. +

♣  Trzeba mieć minimum 50 postów. +

♣  Brak aktywnych warnów na koncie. +

♣  Być aktywnym na forum. +

♣  Brak konfliktów z użytkownikami forum.  +

♣  Brak rang na innych forach. +

♣  Posiadanie sporo wolnego czasu. +/-


Wzór:

Nick: Kaczmar

Wiek: 20

Data rejestracji na forum: 12 Sierpnia 2024

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Staram się spędzać około 1/2 godziny dziennie na forum.

Doświadczenie w ocenianiu: Zdarzyło mi się kilka razy pełnić funkcję UBT, mam trochę doświadczenia w tym temacie. W każdym razie, nie jestem w tym zielony. 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS/SOURCEBANS?: Obsługiwałem zarówno SourceBans jak i AMXBans.

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Nigdy nie byłem. 

Dlaczego ty?: Mój staż na forum nie jest zbytnio długi, lecz chciałbym spróbować swoich sił na tym stanowisku. Cechuje mnie bezstronność, bezkonfliktowość, uprzejmość i pozytywne nastawienie do ludzi. Zawsze staram się i chce pomagać innym, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, może się do mnie śmiało odezwać, bo służę pomocą. Uważam, że moja kultura osobista oraz słownictwo są na wysokim poziomie. Jestem sumienny, pracowity, aktywny, odpowiedzialny i spokojny. Zważając na moje doświadczenie, para rąk do pracy zawsze się przyda. Zawsze przykładam się do powierzanych mi obowiązków i wykonuję je tak jak należy. Bardzo ciężko wyprowadzić mnie z równowagi bądź sprowokować. Nie reaguję na zaczepki ze strony innych użytkowników. Jestem osobą pracowitą, przyjazną dla użytkownika, wszystkich traktuję jednakowo i nikt nie jest na ustępstwach. 

Coś od siebie: Mam na imię Kamil i mieszkam w centrum Mazur. Jestem osobą zdyscyplinowaną, sumienną i poważną. Interesuję się siłownią, sportem i muzyką. Powyższe zajęcia są dla mnie odskocznią i czymś, przy czym mogę się zrelaksować. W wolnym czasie lubię przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć film, moimi ulubionymi są horrory, fantasy, komedie i filmy wojenne, chociaż oglądam też filmy, które dają mi do myślenia.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ubetek bo przecież tyle roboty mamy z dedzik CS 1.6 że rady nie dajemy już.

- staż forum

- praktycznie brak roboty w dziale ubeteku więc nie wiem jakiej pracy "Zważając na moje doświadczenie, para rąk do pracy zawsze się przyda."

+ Podanie całkiem w pyte rozpisane.

  • Lubię to! 3

dark,en,badge,bg-000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wglądu do wszystkich twoich postów, ale śmiem twierdzić, że 70% twoich postów zostało nabite przy głosowaniach bądź jakiś przywitaniach. Pojawiłeś się nagle i nagle zaczynasz kolekcjonować kolorki. W miesiąc nabiłeś 280 postów gdzie na przykład ja w niecałe 3 lata mam ich 90 XDD

Jeżeli źle Cię oceniam to bardzo przepraszam, ale dla mnie jesteś kolejnym kolekcjonerem kolorków, a z takimi współpracować nie lubię. 

Jest nas dwóch na randze, a wydaje mi się że nawet jakby była jedna osoba to by dała radę to ogarnąć, bo zbyt wiele roboty nie ma. 

Oczywiście jestem na NIE. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hepi i dedzik w zupełności wystarczą xD

jak chcesz kolejną rangę do kolekcji to nwm aplikuj na maliniaka czy coś :fishing:

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Aktualnie nie potrzeba nikogo więcej na danym stanowisku.

Fajnie, że spróbowałeś, jakby się coś zmieniło w tym temacie, to będziemy mieli Cię na uwadze.

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.