Skocz do zawartości

Plotkara odc. 13 Ojciec Rydzyk


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. 

 

Trzynastą osobą, o której plotkowaliśmy był Ojciec Rydzyk , który do niedawna był KidModeratorem!

Odpowiadający otrzymali pytania jak jeszcze Ojciec piastował funkcję KIDA.

 

Odpowiadający:  Nescio   K4Bum   Szugasz   mr_tnctproo

Miłego czytania! :Malinaa:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat Ojciec Rydzyk ?

 

1. Spoko mordka, do tańca i do różańca. 😄

2. Spoko koleś, zajebiste poczucie humoru.

3. Spoko gościu, do pogadania i pośmiania, jako kid opierdziela się na forum fest i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

4. Myślę, że to równy chłop. Dobry jajcarz, a przy tym pomocny człowiek. 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z Ojciec Rydzyk ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Czasami popiszemy, a nawet zdarzyło się pogadać na ts-ku, więc jest w porządku.

2. Tak mam dobry, pisze i mi odpisuję. 😂

3. Uważam, że mam normalny kontakt. Jak się gdzieś przetniemy to zawsze „podamy sobie rękę” coś się zagada i razem pośmieje. 

4. Myślę, że za dobry xD (tylko niech się nauczy jeździć w konwoju a nie swoich popycha tirówa jedna xD).

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem Ojciec Rydzyk  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków na posadzie Właściciela Serwera i dobrze poradzi sobie w nowej roli KidModeratora?

Czy widziałbyś/abyś go na innej randze w przyszłości?

Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Myślę, że na Kidzie sobie poradzi, nie jest to też bardzo wymagająca funkcja, wystarczą tylko chęci. A odnośnie właściciela ciężko ocenić, bo aktualnie nic się wokół serwera nie dzieje.

2. Nie dane mi było zobaczyć jak sprawuje się w roli właściciela serwera, bo to totalnie nie moje klimaty. Jako KM@ uważam, że się stara - często jest tam, gdzie coś się dzieje i może zareagować, a to ważne. Ciężko teraz jasno określić kto z grona wybranych na KM@ stara się najbardziej, bo każdy szuka tylko okoliczności do wykazania się.

Jeżeli chodzi o Niego to widzę go w każdej wyższej randze. Chłop nie boi się powiedzieć swojego słowa, zachowując przy tym takt i dobrą atmosferę rozmowy. 

3. Niestety ale nie. Mało aktywny, mało co go widać. 

4. Debil głupi powinien być zbanowany a nie być kidmodem 😂 a na PB to ok nic nie robi.

 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia Ojciec Rydzyk  spośród innych użytkowników?

 

 

1. Chyba zachowanie zimnej krwi w wielu sytuacjach.

2. Pozytywnie popierdolony.

3. Pierwsze co przyszło mi do głowy to „dystans do siebie”. Uwielbiam takich ludzi, którzy to posiadają. Można z nimi pogadać, pośmiać się tak bardziej na luzie, nie bojąc się, że się obrazi. 

4. Ewidentnie poczucie humoru i charakter. 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci się z  Ojciec Rydzyk ?

 

1. Karawan i tirowiec. 

2. Karawan, ram.

3. Sysunia i garaż.

4. Sarkastyczna powaga, jakby to nie brzmiało. XD

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w  Ojciec Rydzyk ?

 

1. Lubię poczucie humoru, a nie lubię tego, że po robocie gada o robocie. XD

2. Lubię że spoko koleś.

3. No z pewnością to że nadajemy na podobnych falach i sie dobrze porozumiewamy a czego nie lubię to tego że się wpierdziela między zagrychę a zakąskę (ETS2 i jego ścinanie zakrętów xD).

4. Tak jak już wyżej napisałem, ten dystans do siebie i żarty, które najczęściej są mega śmieszne XD Jeżeli chodzi o drugą stronę medalu to chyba jeszcze u Niego tego nie zauważyłem.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do  Ojciec Rydzyk ?

 

1. 🔫

2. :3756-smekw:

3. 🥚

4. :4566_KEKW: Ciągle to u Niego widzę 😂

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum  Ojciec Rydzyk  ma najlepszy kontakt?

 

1. Myślę, że ze swoim kompanem od serwera. 

2. Dużo jest takich osób, bo tacy jak On przyciągają do siebie ludzi. Myślę, że najbardziej dogaduje się z  K4Bum .

3.  mr_tnctproo

4.  Malinaa.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś/abyś się zaprzyjaźnić z  Ojciec Rydzyk ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Myślę, że to bardzo prawdopodobne, ponieważ obaj lubimy kręcić bekę, czasem nawet się wzajemnie nakręcać. Wspólna ranga może być do tego skrótem. 😃

2. Czemu nie, może zaoferowałby jakąś zniżkę w przyszłości.

3. Nie bo to debil genetyczny i byśmy razem Ruskich podjeli. 😂😂😂

4. No jak nie jak tak. Dobrze się dogadujemy. 😄

 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie X

W nocy nie mogłeś/aś zasnąć więc udałeś/aś się na spacer w blasku księżyca. Po paru minutach widzisz w oddali Ojciec Rydzyk , który lunatykuje w przebraniu księdza niosąc trumnę. Co robisz w takiej sytuacji?

1. Zdjęcie i pomagam nieść mu dalej. xD

2. Jeżeli jest na wyciągnięcie ręki to wale mu strzała na podbródek i daje długą. :4566_KEKW: W pierwszej chwili po prostu by zadział instynkt 😃 

3. Wracam do domu po wódkę i biegnę do niego na imprezę. 🥃

4. Gdyby nie było to w przebraniu, to pomyślał(a)bym, że "dzień jak co dzień.😄

 

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy? :Malinaa:

  • Lubię to! 3
  • Haha 2
  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

O Delfinek  !

 

 

Odpowiedzi fajnie. Rydzyka śmiech!

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

No no ciekawe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i się duszę. Jak mam nie mówić o pracy po pracy kiedy nie jestem nigdy po pracy? Ostrzegam że ja was pozabijam, ciebie mr_tnctproo  na serwerze a was Nescio   K4Bum   Szugasz  w konwoju. Ja Wam dam skojarzenie z karawanem! Jeszcze was nim przewiozę! :1822_KEKL:

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.