Skocz do zawartości

[ZGŁOSZENIE] ANGEL


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

wanuheB.png

 

Podaj minimum 3 cechy w zdaniach. 

Np. Wybieram ją/jego na aniołka, bo jego/jej poczucie humoru sprawia każdemu radość. 
Jego/jej pozytywny vibe potrafi uleczyć nawet zranioną duszę. 

(farmazony też dozwoloneale cechy/opis zgodne z tym co wiesz)

 

WZÓR

Nick grzecznisia:

Dlaczego on/ona:

 

Użytkownik  Dziewczyna

  • Lubię to! 2
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick grzecznisia: Martinos. TM.

Dlaczego on/ona: mily , pomaga jest dobry rozumny da sie pogadac lubie bardzo i no :5691-peepo-daddy:

  • Haha 1
  • Super! 2

Ryzyko Malina ❤️ 

 

 

 

cytryna - malina z maliną = naj duo

 

mqdefault.jpg.c3bf29d1ef182e00d8e027236413d728.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Nick grzecznisia: Malinaa.

Dlaczego on/ona: Jest bardzo pomocna, wyrozumiała i miła. Bardzo dobrze sprawuje się jako właścicielka sieci, oraz wspiera wszystkich jeśli o to poproszą! Jednym słowem, zasługuje na to miano! 

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Nick grzecznisia: Delfinek

Dlaczego on/ona: Jest bardzo pomocną osobą. Zawsze stara być się miła i zaraża swoim delfiniczym śmiechem ludzi dookoła 😄 
Potrafi poprawić humor w najmniej oczekiwanym momencie. 

  • WTF? 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Nick grzecznisia: Indestructible III

Dlaczego on/ona: Chyba nie ma osoby, której Zuza zrobiła krzywdę. Zawsze jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do każdego użytkownika . Z każdym porozmawia na chacie oraz nigdy nie jest przesadnie wulgarna czy też chamska. Wydaje mi się, że to nasz forumowy aniołek choć nadużywa emotki „😈” :2236_keka:

  • Haha 1
  • Super! 4

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick szatanka: osia46 JB

Dlaczego on/ona: Zawsze można z nią miło porozmawiać, pocieszna, pomocna i troskliwa, a tak na poważnie to chyba jedyna osoba z którymi siedzę i mnie jeszcze nie nawyzywała haha.. 

  • Super! 2

                                                                                                                    

                                                                                                          123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick grzecznisia: nicki.

Dlaczego on/ona: hmm, to tak nigdy nie słyszałem aby przeklinała serio o nie widziałem, spoko kobieta znam ja trochę z gry komputerowej i forum kiedyś, sprawiała i sprawia mi wrażenie bardzo sympatycznej osoby, ale pozory mylą nie wiem nie znam się hehe, dla mnie aniołkiem jest właśnie Nikola bo nigdy nie widziałem aby krzywdę komuś zrobiła, a i pożartować można i rozgrzeszenie da i tabakę zaszywa 🤓 no i lubi frytki z keczupem, ja lubię Nikolę spoko wariatka pozytywna jest i Alleluja 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Nick grzecznisia: Mrs.Fuksiara

Dlaczego on/ona: Fuksi ma zajebisty vibe, od początku dobrze się rozumiemy. Jest botem w valorancie jak ja! 😄 Pomaga, wspiera bardzo i jest wariatką pozytywna jak ja! ❤️💪

  • Super! 1

658WrgF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick grzecznisia: Alcantara

Dlaczego on/ona: Jest pomocny, wejdzie na forum to pogada, ze wszystkimi, pożartować potrafi i ma swoje zdanie, a to najważniejsze. Większość kobiet się za nim ogląda i każda z nich czeka, aż wbije na forum, złoty człowiek

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick grzecznisia: Adasko

Dlaczego on: Na czacie często ukazuje się w roli bohatera i ochroniarza dla naszych dziewczyn.
Cechy: Odwaga, Opiekuńczość

  • Haha 1
  • Super! 2

szamanalpha.png.dec1d07f0711bf465011515432974921.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick grzecznisia: Ojciec Rydzyk

Dlaczego on/ona: Jest niczym Charon w mitologii Greckiej. Pomaga przejść ludziom na drugi świat, co czyni go jednym z aniołów. Dodatkowo, jest pod telefonem i zawsze pomoże wyjść z domu, kiedy człowiek już nie daje rady XD

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.