Skocz do zawartości

Klubowe sety


MinioN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Chciałbym wam pokazać sety, które zrobiłem. Prosiłbym o szczerą opinię. Z dnia na dzień się coraz bardziej uczę, więc sety są coraz lepsze. (przynajmniej według mnie)
Również miło mi będzie, jeśli zostawicie ślad po sobie na kanale 😄 Pozdrowionka

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Remixy same w sobie są fajne ale staraj się dobierać też nuty pasujące do siebie przy przejściach i wtedy troszkę dłuższe możesz je zrobić a nie takie krótkie(robisz remix z latino to przytrzymaj tak z trzy nuty pozniej podmień z innym gatunkiem który jest podobny)tym bardziej ze jest teraz dużo nut z mieszanym gatunkiem, myślę że wtedy będzie lepszy remix. Czekam na kolejny remix ^^

658WrgF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Delfinek napisał(a):

Remixy same w sobie są fajne ale staraj się dobierać też nuty pasujące do siebie przy przejściach i wtedy troszkę dłuższe możesz je zrobić a nie takie krótkie(robisz remix z latino to przytrzymaj tak z trzy nuty pozniej podmień z innym gatunkiem który jest podobny)tym bardziej ze jest teraz dużo nut z mieszanym gatunkiem, myślę że wtedy będzie lepszy remix. Czekam na kolejny remix ^^

Jeśli chodzi o same remixy, to nie są one mojego autorstwa. Ja jedynie je sklejam i wrzucam, żeby ludzie mieli co posłuchać w domu czy w aucie. Ale dzięki za radę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.