Skocz do zawartości

Plotkara odc. 14 Amaryllis


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. 

 

Czternastą osobą, o której plotkowaliśmy był  Amaryllis , która próbowała swoich sił na stanowisku Grafika oraz KidModeratora!

Odpowiadający otrzymali pytania jak jeszcze Amaryllis posiadała rangi.

 

Odpowiadający:  Flinek ODD2 #1   Alcantara   Happy. CS 1.6   Newt

Miłego czytania! :Malinaa:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat  Amaryllis ?

 

1. Uważam, że jest normalną osobą, taką pospolitą Olką. 

2. Bywa zadziorna, jednakże jest to dobra osóbka do pogadania i nawet spędzenia czasu.

3. Uważam, że Amaryllis jest cichą wodą. Niby wygląda na niegroźną, ale to pierwszy stopień do namieszania ofierze w głowie. Jak Kleopatra!

4. Szczerze nie wiem, nie wypowiem się bo nie wiem jaką jest osobą ale wydaje się spoko.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z  Amaryllis ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Nie, nie mam z nią w ogóle kontaktu.

2. Nie, nie miałem okazji pisać czy rozmawiać z wyżej wymienioną osobą, wiec kontakt jest nikły.

3. Snapujemy, czasami coś popiszemy, więc można powiedzieć, że taki sobie.

4. Nie mamy ze sobą kontaktu na co dzień, ale jeśli jest taka potrzeba, to nie ma problemu w komunikacji.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem  Amaryllis  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków na posadzie Grafika i dobrze poradzi sobie w nowej roli KidModeratora?

Czy widziałbyś/abyś ją na innej randze w przyszłości?

Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Nie ma żadnych zastrzeżeń do wywiązywania się z jej obowiązków, dobrze sobie radzi. Nie wiem, czy widziałbym ją na innym stanowisku, bo nigdy tego zaszczytu nie doświadczyłem, więc trudno mi ocenić, jakby się na innej randze zachowywała (np. J@) .

2. Wywiązuje się z obowiązków na posadzie Grafika. Na Kidzie coś tam robi. Widziałbym ja na randze Moderatora po awansie. 

3. Myślę że dobrze się wywiązuje z swoich obowiązków jako grafik a czy sobie poradzi jako KidMod czas pokaże. Czy widziałbym ją na innej randze, raczej nie, ew. Admin jakiegoś serwera lub jeśli jest lub będzie opiekun grafików. :pepe-bonk:

4. Amaryllis mogłaby kreskówki tworzyć, zdolna z niej artystka - a jej sygnaturka dalej się pięknie na forum prezentuje. Myślę, że sobie poradzi - ogarnięta z niej kobieta.

 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia Amaryllis  spośród innych użytkowników?

 

 

1. Nie wiem XD, kreatywność w końcu grafik, przy tworzeniu grafik trzeba choć trochę kreatywnością się wykazać.

2. Na czacie wyróżnia się niesamowitą grzecznością, zaangażowaniem i elokwencją. Dlategoż względem innych użytkowników wyróżnia się sumiennością i swoim wyrafinowaniem!

3.  Trudno mi stwierdzić

4.  Impulsywność.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci się z  Amaryllis ?

 

1. Putin, Rosja.

2. „Moi widzowie”.

3. ---

4. Profesjonalizm i powaga. XD

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w  Amaryllis ?

 

1. Lubię, gdy jest szczera do bólu. Nie wiem, czego nie lubię - jeszcze nie zauważyłem.

2. Nie wiem.

3. Lubię jej ambitność, nie lubię jak pyskuje.

4. Lubię jej nastawienie do picia, nie lubię że nie zaprasza do picia.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do  Amaryllis ?

 

1. 🫠

2. :pepelick:

3. 1349_Pepe_Comfy.png

4. 5498_catJAM.gif

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum  Amaryllis  ma najlepszy kontakt?

 

1.  nicki.

2.  nicki.  bez dwóch zdań.

3. To raczej nie jest trudne pytanie - oczywiście że z żoną Nicki'tą ( nicki. ).

4. Z nicki.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś/abyś się zaprzyjaźnić z  Amaryllis ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Mógłbym, jeżeli jest w stanie przyjeżdżać do nicki, to oznacza, że zależy na znajomości i to już świadczy o tym, że jest dobrą duszyczką towarzystwa.

2. Raczej nie. Nigdy nie było pomiędzy nami wspólnego vibe'u, więc skoro do tej pory się nie zaprzyjaźniliśmy, to znaczy, że tak już musi zostać. Nic na siłę.

3. Pewnie, odrobina alkoholu i jedziemy z tematem. :5658_kekw:

4. Myślę, że tak. Mam willę w Sosnowcu i prywatny basen na placu zabaw. Dodatkowo jeszcze jestem zadłużony na 25 lat.

 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie X

Przychodzisz odwiedzić Amaryllis . Przed samym wejściem do mieszkania słyszysz krzyki. Gdy drzwi się otwierają widzisz zmarnowaną Amaryllis  z garnkiem na głowie, która tłumaczy, że miała ciężki dzień z siostrą, która nie chce się uczyć. Jaką radę przekazujesz Oli?

 

1. Najeb się. :PepeHappy:

2. Siostra obleje, wywalone w nią a My idziemy na miasto.

3. "No dobra, ale po uj Ci ten garnek? Zdejmij go."

4. Zadbaj o spokojną i przyjazną atmosferę do nauki dla dziecka w domu, nie krytykuj, a doceniaj starania i cierpliwie dążcie razem do celu.

 

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy? :Malinaa:

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • CSM ANGEL
2 godziny temu, Malinaa. napisał(a):

1.  nicki.

2.  nicki.  bez dwóch zdań.

3. To raczej nie jest trudne pytanie - oczywiście że z żoną Nicki'tą ( nicki. ).

4. Z nicki.

Ez

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Malinaa. napisał(a):

Raczej nie. Nigdy nie było pomiędzy nami wspólnego vibe'u, więc skoro do tej pory się nie zaprzyjaźniliśmy, to znaczy, że tak już musi zostać. Nic na siłę.

Aha, jak to🥲.

Dziękuję za ploteczki. Miło było poczytać. Buziaczki

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.