Skocz do zawartości

Tower defence


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Witam jestem Daniel pochodzę z województwa lubelskiego, mam 17 lat, chodzę do pracy w wolnczym czasie gram w CS 

Inni Opiekunowie: brak

Typ Serwera: Tower Defence 

Ilość Slotów: 10

Link GameTracker/Tsarvar: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.42:27195/

Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukamy z drugim wlascicelem forum i pomyślałem żeby tu napisać podanie, macie ogarnięta administracje i miło atmosferę 

Kontakt: forum/steam https://store.steampowered.com/

Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: udostępnianie serwera 

 

 Ostanio z kolegą zrobiliśmy tower defence bardzo fajny mod mam nadzieję że spodoba wam się!

 

 

Gra odbywa się na specjalnych mapach strzelasz w zombie zdobywasz levele odblokowujesz specjalne bronie, do dyspozycji jest również rozbudowany sklep można kupuwac za specjalną waluta,  wieżyczki można je uleczac dokupywać amunicję, zmieniać nazwe i dużo innych rzeczy !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co kolejny pusty serwer na sieci?. Rozumiem, jakby ktoś już na nim grał ale tu jest sytuacja identyczna jak w przypadku paintballa ( mr_tnctproo pozdro wariacie, jak tam smurfgejming :1314-kekw-holup:), mamy serwer i niech nam ludzie z forum pomogą go rozkręcić bo sami nie potrafimy. Już pomijając fakt, że TD jest jeszcze mniej grywany przez ludzi i popularny niż PB. Niczym praktycznie nie zachęcacie potencjalnego gracza, specjalne bronie, strzelanie do zombie czy sklep - no sorry ale to jest podstawa X D.

"dużo innych rzeczy"  - to napisz człowieku konkretnie, co się znajduje na serwerze, co was wyróżnia na tle innych serwerów (oczywiście nie polskich bo wasz to JEDYNY W POLSCE), jakie są plany na rozwój. Póki co to strasznie na olanie to napisane i nawet nie zachęca mnie do sprawdzenie serwera. 

 

Jestem na NIE. 

  • Lubię to! 6
  • Smutny 1

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mod ciekawy jest widze jeszcze ze to ten z gita sciagniety , ale czy bedziesz miał kogoś do grania takiego moda ciekaw jestem , a jak z reklama ? 

Gt nie masz nawet claima , jestem neutralny !

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod serwera rzeczywiście jest jedyny w Polsce, co daje plusa!

Lecz czy będzie reklama i czy serwer będzie dopracowany? 

Tak jak kolega wyżej, jestem neutralny, zobaczymy co się wydarzy!

  • Lubię to! 2

cknMLTo.png

 

„Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować.”

~Walt Disney~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chyba nie muszę komentować. Nie jesteś osobą godną zaufania, wielokrotnie składałeś podania na innych forach, w których mąciłeś. Ostatni raz raptem 2 tygodnie temu z serwerem JB. Dodatkowo proszę o wyjaśnienie na pw w sprawie swojego multikonta, bo MK podlega banom.

 

2QoRdjK.png

gOePyrx.png

pYr2SZl.png

2Zt1dcm.png

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.