Skocz do zawartości

Cod Mod 201


Rekomendowane odpowiedzi

44p8r95.png

  • Coś o Tobie: Cześć, jestem szybkigrzesiu  i obecnie wraz z kolegą TabaQ pracujemy nad uruchomieniem własnego serwera Cod Mod. Cenimy sobie dobrą zabawę i współpracę w grze, a także jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie od innych graczy, ponieważ sprawą oczywistą jest, że jeśli serwer jest nowy to może mieć parę niedociągnięć, które będziemy na bieżąco poprawiać.
  • Inni Opiekunowie:-
  • Typ Serwera: Cod Mod 201
  • Ilość Slotów: 32 (czekamy na zatwierdzenie)
  • Link GameTracker/Tsarvar: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.125:27015/
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chcemy dołączyć do tej sieci serwerów cs 1.6, ponieważ jesteśmy pasjonatami gry i chcielibyśmy stworzyć społeczność graczy, którzy cenią sobie dobrą zabawę oraz współpracę w trybie COD Mod 201. Uważam, że nasz serwer może wnieść świeżość i nowe doświadczenia do sieci, a także przyciągnąć  graczy, którzy szukają dynamicznej rozgrywki. Dodatkowo chciałbym wspierać rozwój tej społeczności i organizować różne turnieje/konkursy, co przyczyni się do integracji graczy. Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginami, a takich serwerów na chwilę obecną jest z 2, 3 i żaden niczym szczególnym się nie wyróżnia, na obecnym serwerze jedyną aktywnością są boty (ewentualnie jakiś wędrowiec, który wszedł raz i więcej razy nie wróci). Naszym zdaniem będzie ciężko rozwinąć taki serwer. Chcemy stworzyć przyjazne i pomocne środowisko, w którym nowi gracze będą mogli łatwo się odnaleźć oraz rozwijać swoje umiejętności. Zauważyliśmy, że nasz serwer wzbudza duże zainteresowanie, ponieważ wiele osób z różnych innych serwerów o niego pyta, kiedy planujemy start. To pokazuje, że nasza społeczność ma potencjał. Chciałbym wykorzystać to zainteresowanie, aby zbudować silną grupę graczy, którzy będą chcieli wspólnie spędzać czas i rywalizować w unikalnej atmosferze. Dla nas nie ma problemu pójść na kompromis i dodać dwa Cod Mody i czas pokaże, niczego nie obiecujemy, ale postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby sprowadzić graczy na nasz serwer w uczciwy sposób.
  • Kontakt: Forum / Steam / Discord
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Udostępnienie serwera

 

 

Czekamy cierpliwie na decyzje administracji sieci

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse można dać.

+ mod, są dwa Only DD2 więc nie widzę przeciwskazań żeby i były dwa cody.

+ zapał

- mało rozpisane w "coś o sobie" nie interesuje mnie kolega tylko ty, ty napisałeś podanie.

 

"na obecnym serwerze jedyną aktywnością są boty" - widać mało co bywałeś na serwerze u nas na codzie chyba że na początku samym gdzie serwer był zamknięty i były testy, gracze grają nie tylko "boty" :3247_sorry_what:

"Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginami" - Po co robić coś nowego skoro można wziąć to co jest już i jest w miarę okej, szczególnie że gierka ma już 24 lata, ciężko jakieś nowości wprowadzać do takiego klocka. :5658_kekw:

 

  • Lubię to! 2

dark,en,badge,bg-000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera
2 godziny temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginami

Skoro tak uważasz to wgraj sobie i sprawdź czy wszystko Ci będzie działało po ^sciagnieciu z internetu^ i skonfigurowania go tak jak teraz.
To, że silnik gry jest taki a nie inny zdecydowałem ja, bo nie znajdziesz na rynku lepszego i wątpię, że ktoś Ci napisze lepszy nawet prywatnie jak zapłacisz.

Gra ma tyle lat, że każdy plugin jest już stworzony do tej gry. Kwestia tylko dopracowania go pod siebie.

Klasy zwykłe u mnie na serwerze są klasyczne z takimi samymi nazwami jak kiedyś i zeby ludzi nie głupiło, bo każdy wie co ma Amadeusz czy Szturmowiec czy inne podobne, nie ma sensu wprowadzać całych nowych klas zwykłych - można je zmodyfikować lekko pod siebie i dodać ewentualnie pare nowych.

 

Więcej razy nie wróci? To ciekawe, bo już mamy stałych graczy co weszli i zostali. Nie lubię cwaniaków, a Ty się do takich zaliczasz.

Ciekawy tylko jestem jak Twój się będzie wyróżniał i co ^unikalnego^ tam zrobisz.

 

+ Udostępnienie

+ Serwer nowy na sieci to plus, byle by tylko nie była chorągiewka

Powodzenia i dobrego rozwoju serwera.

 

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Trochę do dupy podejście z tymi wypowiedziami odnośnie coda, bo nawet jeśli paczka z neta to i tak chłopaki na niej grają i nic ani  nikt do tego nie ma. 

To już Ci robi antyreklamę osoby. 

 

Ja czekam na waszą reklamę i rozwinięcie, bo było już wielu takich, co mówiło jedno, a serwer stał sobie pusty. 

 

Jestem na tak, ale tylko wtedy kiedy serwer będzie już gotowy na start, będzie miał mocną reklamę i graczy 👍

 

notHappy. Co do jb inna historia. To było robione dla graczy. Aktualnie gomod jest moim priorytetem i nie jest niewypałem 😅☀️ jak na razie jest super. Tak jak i cod.

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

  • - sloty, no sorry ale nie będę czekać specjalnie aż wam pukawka zmieni z 6 do 32, trzeba było poczekać z apelacją aż wam zmienią,
  • - ego top, obraza majestatu byłego współpracownika Malinaa. , ja bym z miejsca dał perma :1314-kekw-holup:,
  • - serwer nowy, bez żadnego ruchu i reklamy, po co na sieci kolejny serwer widmo?,
  • -/+ tryb, niby spoko ale po co kolejny odgrzewany kotlet (u tyśka to są przynajmniej jakieś większy zmiany na TYM GOTOWCU Z NETA),

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Uważam, że nasz serwer może wnieść świeżość i nowe doświadczenia do sieci, a także przyciągnąć  graczy, którzy szukają dynamicznej rozgrywki.

Tradycyjnie, napisz chłopie co konkretnie zaoferujecie graczom, co was będzie wyróżniać na tle innych, jakie są plany na przyszłość. Bo kolejny raz widzę takie pierd*****e o szopenie xD. Wnieść świeżość? A co Ty chcesz jeszcze nowego wprowadzać do tej antycznej gry, czego jeszcze nie było? xD, Nowe doświadczenia do sieci? Czyli co, doświadczeniem to powinno być to żeby z buta odrzucać takie aplikacje serwerowe. 

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Dodatkowo chciałbym wspierać rozwój tej społeczności i organizować różne turnieje/konkursy, co przyczyni się do integracji graczy.

Przecież organizowanie eventów na swoim serwerze aby przyciągnąć ludzi to jest chyba wymóg/podstawa, jeżeli chcesz mieć dobre relacje admin <> społeczność. O rozwoju tej społeczności się nie wypowiem, bo twój nowy/bez żadnego ruchu i reklamy serwer wprowadzi tyle rozwoju do tej społeczności, co nic. :5658_kekw:

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginam

(odpowiadałem już ale trzeba pisać więcej :kappa:)

A Twój to unikat i stoi na autorskich zasobach? x D, chłop co nawet nie wie, do kogo bije Malinaa.  jedziesz z nim :PepeFire:

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

na obecnym serwerze jedyną aktywnością są boty (ewentualnie jakiś wędrowiec, który wszedł raz i więcej razy nie wróci).

Po czym przypomnę:

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginami, a takich serwerów na chwilę obecną jest z 2, 3 i żaden niczym szczególnym się nie wyróżnia,

U Tyśka na tej sklejce to przynajmniej ludzie grali. :fishing:

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Naszym zdaniem będzie ciężko rozwinąć taki serwer.

Pieprzysz kocopoły, wyłóż parę tysięcy na reklamy to rozwiniesz serwer. No chyba, że rozmawiamy o rozwoju technicznym to tak - jeżeli masz znikome doświadczenie z AMXX'em to byndzie ciężko oj tak tak. W takimr razie nie rozumiem, po co się pchasz/pchacie z motyką na słońce, jeżeli twoim jedynym doświadczeniem jest jest zmiana wartości w notepad++. 

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Chcemy stworzyć przyjazne i pomocne środowisko, w którym nowi gracze będą mogli łatwo się odnaleźć oraz rozwijać swoje umiejętności.

Przyjazne i pomocne środowisko występuje wszędzie, gdzie jest jakaś kultura. Jako nowy gracz chciałbym rozwijać swoje umiejętności programowania AMXX, będę mógł u Was?. :6358_dogekek:

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Zauważyliśmy, że nasz serwer wzbudza duże zainteresowanie, ponieważ wiele osób z różnych innych serwerów o niego pyta,

No pyta bo chcieliby może sprawdzić go na start a wy jełopy żeście nigdzie nie napisali o tym? xD

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

To pokazuje, że nasza społeczność ma potencjał.

Ale nasza czy wasza?

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Dla nas nie ma problemu pójść na kompromis i dodać dwa Cod Mody

Jo i będzie taka sama sytuacja jak z DD2 od Maliny i trzeci od Hiero. 

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

ale postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby sprowadzić graczy na nasz serwer w uczciwy sposób.

Wystarczy kupić reklamę na cssetti, ot żadnej wielkiej filozofii. 

 

8 godzin temu, szybkigrzesiu napisał(a):

Kontakt: Forum / Steam / Discord

To może byś podał tego steama czy discorda? 

 

7 godzin temu, Happy. napisał(a):

+ mod, są dwa Only DD2 więc nie widzę przeciwskazań żeby i były dwa cody.

Ta i był trzeci, świeżutki INNY bo miał dodatkowo elementy BF2 od Hiero. i co, i gówno. Był i nie ma. :1314-kekw-holup: 

Serio musimy powtarzać to w kółko i w kółko:  chłop chce dołączyć z kompletnie nowym serwerem, bez żadnej reklamy, graczy, nawet najniższej stawki wykupionej na cssetti, z tym samym trybem plus na gotowej paczce z amxx'a (której nawet nie załata i potem wychodzą kwiatki), wejdzie z parę osób, zobaczy co to za chłam i wywali to do kosza, a potem serwere znika z sieci po tygodniu/dwóch?. X D D

 

7 godzin temu, Happy. napisał(a):

"Rozumiem, że na sieci znajduje się już jeden Cod Mod, ale pragnę zaznaczyć, że jest on po prostu ściągnięty z internetu na gotowo razem z innymi pluginami" - Po co robić coś nowego skoro można wziąć to co jest już i jest w miarę okej, szczególnie że gierka ma już 24 lata, ciężko jakieś nowości wprowadzać do takiego klocka. 

Dokładnie, jak mój przedmówca wspomniał. Nie opłaca się pisać od zera c o r e trybu do tego starocia. Znajdź mi serwer z polski (a żeby ułatwić to podpowiedź - na cssetti jest tylko sześć stron z polskimi serwerami xpp), który stoi na autorskim silniku, bez gotowych pluginów. No nie znajdziesz, nie ma takiej opcji, to nie możliwe, idź pan w chuj.

 

5 godzin temu, Tysiek napisał(a):

 

+ Serwer nowy na sieci to plus, byle by tylko nie była chorągiewka

Nie no tyle to nie, ziom zmniejszył maxlvl i fajrant xD.

 

2 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Jestem na tak, ale tylko wtedy kiedy serwer będzie już gotowy na start, będzie miał mocną reklamę i graczy 👍

To możesz już dać na nie bo ten serwer będzie takim niewypałem jak jb (no przepraszam ale zahaczając temat serwera, który okazał się niewypałem nie mogę wspomnieć o jb xd) czy pb (gdzie to chłopaki umieją w marketing i byznes i zrobili se swoje forum i jest lux :1822_KEKL:). Sama gotowa paczka (w tym przypadku pewnie tak jest) nie zagwarantuje Ci sukcesu, kup no reklamę, wywinduj serwer na takim gametrackerze czy tsarvarze, żeby i nawet jakiś rumun czy rusek mógł trafić na serwer a i może się nawet zainteresuje. Bo bądźmy realistami, ciężko trafić do polaczków, kiedy zostało przy życiu parę stabilnych (również maliver notabene) i każda ma swoją społeczność.

 

Sukcesu nie życzę ale pamiętaj, cswcze (cenzurka) stoją otworem. :1822_KEKL:

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Pomijając stwierdzenie, że paczka jest z neta i tak jestem na NIE.

Argument jest prosty, spóźniłeś się po prostu o tydzień z tym podaniem 🙂 

Dodatkowo, nie potrzeba nam bratobójcza walka ala DD2 :okat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.