Skocz do zawartości

Reklama MPCforum


BrX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem dzisiaj reklamę na MPCforum, przerobiłem trochę kod reklamowy dodałem do niego serwer GO, jest  prowizorycznie zrobione bo za bardzo na grafice się nie znam ale myślę, że rożni się tylko napis na banerze.

 

Jest to dosyć dobra reklama, ponieważ to forum jest bardzo znane i dużo graczy na niego wchodzi, myślę, że to pomoże w reklamie sieci. Lecz jest prośba, żeby ta reklama miała sens musicie stworzyć konto na forum i napisać jakiś komentarz pod reklama typu: "bardzo dobra sieć, dużo serwerów, mili ludzie, ogarnięta administracja". Im więcej komentarzy tym więcej odsłon tematu. Dlatego proszę wszystkich o dodanie komentarza, dla was to 5 min roboty dla sieci bardzo dużo!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1600170-cs-maliver-sieć-serwerów-counter-strike/#entry13480571

 

ZAPRASZAM !!

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, jeśli temat jest świeży to nie podbijam narazie, bo i tak jest widoczny. Podbije jutro rano czy dziś wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na Reklama MPCforum

Podbite ale nie wiem czemu ten temat nie jest jeszcze hot na tamtym forum, straszne lenie z was wszystkich!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.