Skocz do zawartości

Witam :)


Neq [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Mam na imię Adrian. Pochodzę z okolic Warszawy. Tą sieć pokazała mi taka słodka pani o nicku @ZUO ♥ oraz myślę że zawitam tu na dłuższy czas. Obecnie mam już bardzo dużo wiosen za sobą bo aż 20 (w wakacje już 21). Moim najważniejszym hobby oraz 2 życiem jest straż pożarna. Od 8 lat jestem Ochotnikiem w miejscowej osp i jestem z tego dumny. W czasie wolnym lubię też słuchać muzyki oraz grać w cs:go bądź w 1.6 . W Cs'a gram od wieku 11 lat czyli w tym roku stuknęło 10 latek ;). Na początku przez 2 lata był to ns potem przeszedłem na platformę steam na której jestem do dnia dzisiejszego.  Jestem typem człowieka który jest szczery oraz mam bardzo prze ogromne poczucie humoru. Granie w gry daje mi się zrelaksować po ciężkim dniu. W chwili obecnej pracuję.:)

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Adrian :wub:  Ciesze się, że zawitałeś, jak się rozpisałeś no, no ale zapraszam Cię również na 4maps, miłego przesiadywania. ;*

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Siemaneczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 wiosen to aż tak dużo? Ja mam 22 zim i uważam, że to malutko.

6! Miłego pobytu Adrianie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.