Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie na Opiekuna


nirray

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

 Wiek: 16

 Nick: Damazy 

Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:131545100

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chcę pomóc jak i się nauczyć 'opiekowania'  serwerem. Rozumiem brak czasu aktualnych opiekunów ; ) Przyda się dodatkowa para co prawda świeżych rąk, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę :P

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Serwer FFA 

Dlaczego akurat tego serwera: Tak jak napisałem wyżej, chcę pomóc, bo widzę, że aktualni opiekunowie nie mają  czasu się nim zająć ;) Chyba każdy to rozumie :} 

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie, nie byłem. 

Znajomość amxx i panelu (0-10): 6/10, z czasem się to polepszy ; ) 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak, to już się uzgodni ;)

Coś o sobie:  Mam na imię Adam. Leci mi już siedemnaście lat, jednak wciąż jestem młodym gnojkiem :D Interesuję się motoryzacją jak i alkoholem xd Uczęszczam do szkoły zawodowej jako operator maszyn skrawających (inaczej tokarz, ale to określenie raczej już wyszło z 'mody'). Jak to w zawodówce 2 dni szkoły, a 3 dni  praktyki w tygodniu, więc nie jest tak źle, zwłaszcza takiej osobie jak ja, która raczej nie przepada za nauką :} Dużo by tu jeszcze pisać, ale to nie jest przywitanie(którego i tak nie napisałem :x) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+++++

czasem sobie na ffa wbije to jest

-bot ale go poducze

+platnosc

kulturka

alkoalko

 

Nie chodzi o chłopaków, co wybrali inną misje,
Prace, trening, rodzinę, zagranice.
Chodzi o te hieny, pazeroty, bezkręgowce,
Co oddadzą wszystko, by tylko przytulić forsę,
Otych co są tylko, kiedy idzie dobrze,
A jak w zakręt wchodzisz z życiem, żaden nie pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametracker.com/player/Damazy/193.33.177.21:27075/

 

Nie no stary wóz albo przewóz, chcesz zostać opiekunem na serwerze, na którym praktycznie nie grasz.

Podanie również nie przekonało mojej osoby.

Jesteś człowiekiem łatwym do sprowokowania swojej osoby. (pokazałeś to na shoutboxie)

Opiekun serwera to jedna z poważnych posad, brak doświadczenia może skutkować problemami w takich sytuacjach.

 

Jedynie co na plus w tym podaniu to składka, która jest potrzebna na utrzymywaniu serwera.

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Nie no stary wóz albo przewóz, chcesz zostać opiekunem na serwerze, na którym praktycznie nie grasz.

Opiekun powinien dbać o serwer z innej strony, więc czas na serwerze wg. mnie jest nieważny w tej kwestii. Gdyby to było podanie na admina to już inna kwestia. Poza tym wiadomo, że jeżeli dostanie opiekuna to będzie więcej na nim siedzieć, nie ma co teraz nabijać czasu dla rangi, bo to bezsens.

 

Z podania można wywnioskować, że Damazy jest zielony, więc nie ma co oceniać umiejętności, a chęci.

Jeżeli rzeczywiście chce się nauczyć to jestem na tak. Każdy kiedyś miał swoje początki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zadania Opiekuna serwera to nie mogę wziąć pod uwagę aktywności na serwerze, ponieważ Opiekun ma pilnować, a granie na serwerze to drugorzędna sprawa.

Ogólnie rzecz biorąc to jestem na Tak, ale mam pewne wątpliwości. Ostatnim razem zrezygnowałeś z rangi, bo ktoś Cię tam zdenerwował. Boję się trochę oto, że i tym razem tak zrobisz, kiedy nie będziesz umiał sobie z czymś poradzić albo dostaniesz natłok zadań (czy tam emocji). Dodatkowo opiekun serwera powinien być bezkonfliktowy, bezstronny, opanowany i stanowczy. Nie wiem za bardzo, jak to u Ciebie wygląda, więc zostawiam tutaj neutral. Reasumując - jestem za 2-tygodniowym okresem próbnym dla tego pana. Jeśli sobie poradzi to znak, że opłacało się dać szansę, a jeśli nie da rady (albo zrezygnuje) to znaczy, że jedyna ranga, na jaką się nadaje to Rudy użytkownik. Tyle.

 

See you soon!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niech chłopak walczy może on odciąży troszkę Malinę w sprawach ffa a jest troche tego także jak jest wstanie wysluchać mojego godzinnego gadania na temat serwera to zapraszam do pw jak już dostaniesz rangę ^^ Opowiem co i jak. 

 

Mówi to ten admin który ciągle na ffa gra :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansę warto dać każdemu, sama nie wiedziałam co do czego służy mimo, że już kiedyś sprawowałam opiekę nad tym, a Adaś to osoba kompetentna da sobie radę, tylko prosiłabym go aby ogarnął swoje nerwy i nie zrezygnował po paru dniach, bo go jednak coś zdenerwuje, bo ta funkcja jednak do czegoś zobowiązuje, jak już jednak na nią się piszesz. A więc, kolokwialnie jestem na tak, tylko bierz się też do gry na FFA skoro chcesz nad nim sprawować opiekę, powodzenia Adaś.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Damy szansę na jakiś okres próbny. :)

Zgłoś się do mnie to się dogadamy i wszystko.

Wszelkie uwagi co do FFA myślę, ze od jutra już będzie można zgłaszać Damazemu. 

Powodzenia. ;)

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.