Skocz do zawartości

ouuuuu


El Chapo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Ouuu
Powód skargi: nie chce podać dowodów ani wyjaśnić bana 
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): 1 osoba która pomagała mi w ściągnięciu Ouuu potwierdzi że nie chce nic wyjaśnić i go (zlewa) 
Proponowana kara: to już sprawa opiekunów ja chce tylko ub  

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem tak, liczyłem, że Ouuu będzie dobrym adminem ale trochę się zawiodłem.

- Na początku oszukał nasz wszystkich w krótkim podaniu ''Znajomość amxmodmenu i komend(0-10/10): 10/10'' gdy tylko zapytałem go o komende na ub to odpisał mi po 4 rundach, myślę, że szukał w googlach smile.png Później pytał się mnie jak pisać na adminchacie, jakby znał 10/10 to wątpię, że by takiej rzeczy nie wiedział.

- Często do niego piszę na u@ a on tego nie czyta, nie ma żadnego odzewu. 

- Jest strasznym nieogarem.. przykład.

v31y8h.jpg

 Chuj, że on wie, że ma tak nie pisać ale pisze... 

 

 

 

R.I.P już drugi admin od niego dostaje bana - S.K.U.N oraz IsuZu

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że oszukał nas w znajomości amxmodmenu, trochę takie zachowanie jak poprzedniego admina @Mloda Krew, jak dla mnie na tą posadę nie nadaję się @Ouuu, z przykrością jest mi to pisać, ale nie wykazał się.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tutaj dodam kilka słów od siebie. Zacznijmy od zerowej znajomości komend. Totalnie zerowej, nawet tych podstawowych. Druga sprawa, to banowanie drugiego admina http://zieba.mybans.eu/ban_list.php?bid=1685 To jest admin, dla twojej wiadomości. Komenda amx_who nie gryzie. Ale skąd możesz ją znać, skoro amx_unban jest dla ciebie obce. 

 

Pisałem w szybkiej rekrutacji, że jedna poważna skarga/dwie mniejsze i się żegnamy. Proszę o zdjęcie delikwentowi flag, bo jego umiejętności w adminowaniu, rozpisywaniu demek i znajomości komend wynoszą zero

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ze tak będzie no dobrze. Ouuu jeżeli nie znasz komend to pisz do mnie lub innego admina/opiekuna czy nawet moda. Wiem ze RIP dobrze zna się na tym.On powinien Ci pomóc, ogarnij się i pisz do kogoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze byl to admin ale nie dostal bez powodu 

 

Znajomość regulaminu również leży...

12. Admin ma zakaz banowania osób z taką samą bądź wyższą rangą na serwerze.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nie ogarnięte dziecko Które chciało poszpanować sobie adminem 
żal mi go naprawdę kłamie w  żywe oczy w podaniu 
jak dla mnie degradacja z  miejsca ale to już zależny od Czerwonych 
Jak nie zna say admina i komendy na ub To to parodia admina i robi nam złą Opinie serwera 
to moje 3 grosze przepraszam ze pisze ale w słusznej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admin odebrany, chyba bardziej komentować nie muszę bo wyżej każdy coś dodał i to łączy się w jedną wielką całość.

Jedynie co zostawiam Ci VIP'a. :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.