Skocz do zawartości

[Info po śmierci] poprawka


Fafitos

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu to zauważyłem, ale teraz zmotywowałem się do napisania tutejszego postu.

 

Plugin, który odpowiada za nadanie nam możliwości podania tzw "szybkie info" , nie działa do końca prawidłowo.

Dlaczego? Otóż zauważyłem; gdy zostanę zabity przez przeciwnika mogę podać jego położenie, ale tylko i wyłącznie

przy użyciu naszego czatu z gry.

Krótko mówiąc chodzi mi o to, aby poprawić jego funkcjonalność poprzez umożliwienie nam (graczom w tym przypadku)

podania informacji o przeciwniku przez mikrofon.

Nie ukrywam oczywiście, że jest mi wygodniej kiedy mogę dać szybkie info po śmierci przez majka.

 

Kieruję się tym, że nie każdy gracz spogląda na czat podczas rundy i takie również mam zdanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej, żeby to było dobrze ustawione, bo większość o tym nie wie i podaje info przez mikro i pozniej inni mają pretensje czemu info nie dał, a ten ma pretensje czemu nie słuchają info xd 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Poprawione (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.