Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - BlackListed Sysia?


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat. - spełnione.
Wymagany STEAM. - spełnione.
Trzeba mieć minimum 50 postów. - spełnione.
Brak aktywnych warnów na koncie. - spełnione.

Być aktywnym na forum. - spełnione.

 Brak konfliktów z użytkownikami forum. - nie mnie oceniać.

 Brak rang na innych forach. - spełnione.

 Posiadanie sporo wolnego czasu. - spełnione.

 

 

Nick: Sysia

Wiek: Za niedługo oczko mi stuknie

Data rejestracji na forum: 29.03.2016

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Oj bardzo dużo non stop widać mnie aktywną na forum.

Doświadczenie w ocenianiu: Nikt nie jest idealny, a więc śmiało mogę dać sobie 5, nie ma co kłamać i błędy się zdarzają.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:  Tak, ale to z różnych powodów.

Dlaczego Ty?: Hm, a dlaczego nie? Próbuję swoich sił, a na owym stanowisku jest tylko dwie osoby, co nie zawsze też mają czas by sprawdzać screeny czy też zgłaszane demka, a że praktycznie przesiaduję non stop na forum, to mogę im trochę pomóc, myślę że sobie poradzę i na tym powierzonym mi stanowisku, mimo że już troszkę mam obowiązków, ale dam radę co by nie.

Coś od siebie: Kto mnie zna to wie, a poza tym nie ma co się rozpisywać na swój temat, bo są plusy jak i minusy tego wszystkiego.

  • Lubię to! 4

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie konkretne, rzetelne i czytelne.

Wszystko jak tak jak być powinno.

Zdaje sobie sprawę z tego, że jesteś pracowitą osobą na forum i jesteśmy w stanie Ci zaufać.

Pewnie nadajesz się na tą posadę, jednakże uważam, że powinnaś dać szanse innym na 

wykorzystanie możliwości wspomagania forum i serwerów przez naszych użytkowników.

 

W gruncie rzeczy jestem na tak, ale bardzo przychylnie do tej opinii nastawiony.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność na forum można porównać do no-life :man_in_love:co za tym idzie osoby, które napiszą temat w odwołaniach po chwili powinny dostać odpowiedź  :D Oczywiście nie zawsze, bo jednak życie prywatne, ale inni członkowie BL też są! 

Jestem na tak! :cwaniak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam wątpliwości, ponieważ nie znam jej zdolności "Antycheaterskich", co jest istotnie ważne w tej randze. Druga rzecz, o którą się boję to fakt, że po zdobyciu posady BlackListed może jej nie starczyć czasu na pozostałe rangi albo może je trochę zaniedbać. Poza tymi dwoma aspektami to nie mam się do czego przyczepić. Bardziej jednak się chylę, by być na Tak. Dajcie jej parę demek i paczek z ss'ami do sprawdzenia, aby nie było wątpliwości :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak! Mysle, ze w ciemno mozna jej dac ta posade, bo przeciez jak sie nie sprawdzi to trudno.
Potrzeba nam osob na te stanowisko. Niech ktos juz z wiekszym doswiadczeniem u nas da jej pare wskazowek i mysle, ze sie nie zawiedziemy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak! Jak widać wymagania spełnione, noł-lajfi na forum bez przerwy. Właściwa osóbka na odpowiednim miejscu :)

 

GOOD7UCK!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po rozmowie z wodzem @banned przyjmujemy Ciebie na okres próbny 2 tygodni! Powodzenia. :)

Po dane do bansa i admina zgłoś się do załogi. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.