Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Cute BL


S A D B O I

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:
♣ Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.
JEST
♣ Wymagany STEAM. JEST
♣ Trzeba mieć minimum 50 postów. TO CHYBA NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE, ŻEBY ZOSTAĆ BL ( MAM 39 )
♣ Brak aktywnych warnów na koncie. BRAK
♣ Być aktywnym na forum. JEŻELI PRZYJĄĆ, ŻE AKTYWNOŚĆ TO PISANIE POSTÓW TO NIE JESTEM AKTYWNYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM, NATOMIAST WCHODZĘ NA FORUM KILKA, KILKANAŚCIE RAZY DZIENNIE, ŻEBY ZOBACZYĆ CO SIĘ DZIEJE
♣  Brak konfliktów z użytkownikami forum. - BYŁA SPINA Z  @Sativa , ALE JUŻ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU
♣  Brak rang na innych forach. JESTEM OPIEKUNEM NA SERWERZE ZIOMKA, JEŚLI TO KOGOŚ INTERESUJE
♣  Posiadanie sporo wolnego czasu. JEST


Nick: [.εxε]cυтε ツ
Wiek: 22
Data rejestracji na forum: 05.12.2016 na tym koncie, a na tym, do którego zapomniałem hasła 07.10.2016.
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Różnie. Jakby liczyć czas przez, który mam otwartą kartę w przeglądarce to pewnie z 10h, ale na aktywnym przeglądaniu forum spędzam kilkanaście razy dziennie po kilka minut, czasem więcej jak coś przykuje moją uwagę.
Doświadczenie w ocenianiu: Kilkukrotnie byłem członkiem UBT. Rozpisałem trochę demek, również na administrację się zdarzyło ... Wiadomo o co chodzi.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Zdarzyło się.


Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie na tym stanowisku. Mam teraz również sporo wolnego czasu, który będę mógł spożytkować na forum. Sprawnie obsługuję Complexity Demo Player i umiem z niego czytać informacje.
Coś od siebie: Może nie spełniam wszystkich wymagań, ale mam duże doświadczenie, a teraz jest tylko 2 członków BL z tego co wiem. To tyle, teraz już nic ode mnie nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałam Cię dobrze grając z Tobą na naszym Only DD2. Teraz parę słów o Tobie i podaniu.

 

Na serwerze różnie u Ciebie z kulturą. Raz jesteś miły i kulturalny, a po chwili potrafisz rzucić mięsem. Dodatkowo przychodzi fakt, że nie jesteś aż tak komunikatywny, co DLA MNIE jest minusem (nie wiem jak dla reszty). Dobra, koniec złego, czas zacząć tą dobrą część! Jesteś aktywny, zdobyłeś już zaufanie jako Admin Only DD2. Twoje umiejętności w rozpoznawaniu czitów są na dobrym poziomie, bo tylko połowa Twoich banów to ss'y, reszta to już pewne, że wh/aim (napisałam tylko, bo porównałam to z innymi adminami). Podanie nawet ładne, umiesz się rozpisać, ale trochę za bardzo z kolorkami i tą grubą czcionką przesadziłeś. Doświadczenie jest, lecz trochę niedobrze z tym, że jesteś opiekunem na innej sieci. Nie wiem, jak na to zareagują wyżsi rangowcy, bo dla mnie możesz być członkiem BlackListedi i żoną prezydenta xd

 

Reasumując to jestem za okresem próbnym. Jeżeli coś spartolisz albo będą skargi to znak, że jednak się nie nadajesz, ale z drugiej strony możesz wykazać się i robić za pięciu! :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak Ci pisałam, BL nie może mieć rang na innych forach. Dlaczego? BL ma i admina oraz dostęp do bansów serwerów, nie chce dziwnych akcji z banowaniem lub innego tego typu rzeczy.

Wiem możesz napisać, ze gdzie Ty itd, ale to jest wymóg, którego będę się trzymać. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym wszystkim bolą 2 kwestie. 

1. Twoja mała aktywność na forum. Jesteś zalogowany praktycznie cały dzień. Ale no właśnie, tylko zalogowany. Nie idzie to w parze z faktycznym przeglądaniem forum. Są prośby o admina na dd2, Ty wisisz jako zalogowany użytkownik, ale jakiejkolwiek reakcji z Twojej strony nie ma, bo nie może być, skoro jesteś na forum tylko teoretycznie.

2. Cholernie, przynajmniej mnie, irytująca. Twój nick widniejący w bansie. Jak sądzisz, czy po czymś takim [.εxε]cυтε ツ ktokolwiek, bez dostępu do bansa, jest w stanie stwierdzić, do którego admina ten nick należy? No raczej nie. Pomijam już fakt, że jak każdy admin wywalasz graczy, by zmienili nicki, a sam do tej zasady się nie stosujesz. 

 

Kwestii posiadania opiekuna serwera na innym forum roztrząsał nie będę, bo już Malina Cię w tej kwestii przypilnuje...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem wszystkiego jest posiadanie rangi na innym forum i współpracowaniem z nami.

Tak jak kolega wyżej wspomniał Twoje aktywność na forum jest znikoma.

Kolejny fakt, który mnie zniechęca to powinieneś wiedzieć, że we własnym podaniu się nie wypowiadamy.

 

13 godzin temu, PluszaQ napisał:

2. Cholernie, przynajmniej mnie, irytująca. Twój nick widniejący w bansie. Jak sądzisz, czy po czymś takim [.εxε]cυтε ツ ktokolwiek, bez dostępu do bansa, jest w stanie stwierdzić, do którego admina ten nick należy? No raczej nie. Pomijam już fakt, że jak każdy admin wywalasz graczy, by zmienili nicki, a sam do tej zasady się nie stosujesz. 

 

Zgadzam się z tymi słowami. Kolega tutaj chyba wyjaśnił wszystko.

 

Dodam tylko, że powinieneś pomyśleć o rezygnacji rang na innym forum w momencie pisania tego podania, a nie gdy ktoś zwrócił Ci na to uwagę.

Krótko i podsumowując, jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po rozmowach z @banned przyjmujemy Ciebie. 

Zgłoś się do opiekunów po dodanie admina, do mnie o bansa oraz do chłopaków od GO MOD'a. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.