Skocz do zawartości

Krótko, ale pamiętliwie - piękna się żegna :'(


piekna

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Was, ale to już po raz ostatni!

 

Niestety nadszedł czas, abym się z Wami pożegnała. Przez problemy osobiste i zdrowotne jestem zmuszona niemal całkowicie wyrzucić świat wirtualny w zapomnienie, co jest równoznaczne z opuszczeniem Maliverskiego podwórka (nie, to nie przez kebaby ) . Wiem o tym, że byłam tutaj niecałe dwa tygodnie, lecz przez te kilkanaście dni zdążyłam się z Wami zżyć, z jednymi bardziej, z innymi mniej, ale każdy z tego forum tworzył wspaniałą atmosferę, dzięki której z przyjemnością każdego dnia wbijałam na forum i serwery. Nie chcę nikogo wyróżniać pozdrowieniami, dlatego przesyłam je każdemu z tego forum, zarówno szarakom jak i innym zwierzakom :D Wiem @Jakobinek ♥, że miałam pisać felietony, jednak ograniczę się do paru zdań. Pewnie pomyślicie, że to tylko stek bzdur, jednak mam nadzieję, że chodź przez chwilę weźmiecie te zdania do serca i się nad nimi zastanowicie.

 

Pamiętajcie, że życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na smutek, że w każdym, ale to każdym nieszczęściu jest kawałek szczęścia. Nigdy się nie poddawajcie i idźcie przed siebie, nawet jeśli wszyscy wokół są przeciwko Tobie to pokażcie im, że urodziliście się zwycięzcami! Troszczcie się o swoich przyjaciół, bo oni są przy Tobie z wyboru, a rodzina z musu. Nigdy nie osądzajcie drugiego człowieka z góry, bo ludzie nienawidzą tych, którzy się wyróżniają, a nigdy nie docenicie i zrozumiecie przebywania w towarzystwie, dopóki nie zaznacie czegoś przeciwnego - samotności i odrzucenia. Ogólnie nasz świat jest pełen okrucieństwa, fałszywości i śmierci (w każdej postaci), ale to nie oznacza, że zaraz musimy o to wszystkich obwiniać. Zacznijmy kolorować nasz świat tymi wszystkimi znalezionymi małymi "szczęściami" wśród tych wielu nieszczęść. Bądźcie sobą i zaakceptujcie samych siebie, bo inaczej będziecie skazani na porażkę.

A teraz najważniejsze- bądźcie człowiekiem dla drugiego człowieka! Nie bądźmy jakimiś bezuczuciowymi chujami, które udają, że zło ich cieszy, a potem umiera im babcia/ciocia/brat i nagle się rozpływają w samotności. Nie tędy droga, a ten szary świat potrzebuje takich pomocnych i szczerych ludzi!

 

Tyle w sumie. Jeszcze jutro będę online, więc jakby ktoś miał jakąś sprawę to śmiało piszcie, bo długo nie będzie takiej okazji, gdyż konto na Steam i w lolu raczej oddam, skoro i tak mnie nie będzie :P Trzymajcie się i na zakończenie daję dwie pioseneczki, które nie są za bardzo w moim stylu, ale jednak są mega jak się siedzi i gra je na gitarze ;) 

 

 

 

@banned wiem, że pożegnanie trochę znikąd, ale to jest dowód na to, że życie może w krótkim czasie przewrócić się o 180 stopni. Też nie spodziewałam się pożegnania, ale dzisiejszego ranka dowiedziałam się, że będę musiała to zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć (?)

Trochę dziwne takie pożegnanie znikąd, nic tego nie zapowiadało. :) no ale cóż.

Jeżeli rzeczywiście coś jest nie tak, to trzymaj się jakoś. Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(:(:( Dzięki za profilowe na fb :(

3maj się ;c

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no.. Szkoda. Żyje się dalej, nie?! 

Serio przez te kilka dni myślałem, że piszę z przyjaciółką na pw oczywiście.

Jak chcesz pisać to pisz! Wiedz, że zawsze możesz tutaj wbić i wysłać jakiś felieton. Każdy na pewno z chęcią przeczyta coś Twojego autorstwa!

Powodzenia! Poukładaj wszystko i wracaj! :kc:

 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne słowa! 

Szkoda, że nas opuszczasz, mam nadzieję, że niedługo wrócisz :)

Powodzonka kebabie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Twój wybór, mimo krótkiego stażu czasem z sensem wypowiadałaś się, bo ten hejt park czy inne to było żenujące, jak mam być szczera, no ale nic dzięki za poznanie Cię i powodzenia w życiu oraz wracaj do zdrowia.

 

#Zamek, myślę że Ci co mieli pożegnać to pożegnali.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.