Skocz do zawartości

#18 Lotto Maliver


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

GB_lotto.png

 Wzór:

Cytuj

Liczby:

Liczby można zgłaszać do 20.02.2017 do godziny 20:00!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem! 

Zapraszam do zabawy

Nie mam weny na kreatywne ułatwienie, więc może w przyszłym tygodniu coś dam. Jak ktoś wymyśli coś fajnego to pisać PW!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna edyszyn lotto już za nami, więc szybko was rozliczam, gratuluję tym co nie wygrali i jedziemy dalej!

Wylosowane liczby toooo:

5, 7, 20 , 35, 37, 56

@Sysia Niestety okrąglutkie 0. Powodzonka w następnej edycji!
@Oreo Ciasteczka dobre ale może czas zainwestować w takie z wróżbą, może tam Ci cyferki wyskoczą w przepowiedni! 1
@Damazy Mówiłem żebyś się z Sylwią nie zadawał ale Ty mądrzejszy jesteś i pacz jak to się odbija! 0
@Paulinka Prawie 2 czyli już blisko wygranej... no ale niestety tylko 1. Go next :P
@Trener Slawek No tak wszystko prawie obok miałeś! Słyszysz, że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele :D 1
@Malinaa. Oczywiście jak prosiłem żeby układać liczby po kolei to Agatka się musiała wyłamać, bo ona Czerwona to jej wolno! +1 i zasłużone 0!
@Sp3cTeR Trzymasz równą formę, a to się ceni! 0
@Miśka No już myślałem, że Cie zabraknie w tej edycji ale Królowa polowania wjechała na koniec! Tylko 2 ale i tak pokazałaś tym nowicjuszom jak się gra w te gierki!
 

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.