Skocz do zawartości

Ewka

Rekomendowane odpowiedzi

daredevil.logo.png

 

Za dnia Matt Murdock pracuje jako adwokat i stoi po stronie prawa, 
a nocą jako nieustraszony Daredevil sam wymierza sprawiedliwość największym przestępcom.
 

 

 

Matt Murdock w wyniku wypadku zostaje pozbawiony zmysłu wzroku. W wieku 12 lat jest swiadkiem morderstwa wlasnego ojca i poprzysiega zemste na nowojorskich gangsterach. Jako dorosły już prawnik szuka sprawiedliwości na sali sądowej, tam jednak jej nie znajduje.. Sprawiedliwość wymierza sam, w nocy, jako DareDevil - człowiek nie znający strachu. Wkrótce też staje oko w oko z przeznaczeniem - mordercą swego ojca. Zmysł wzroku nie jest mu już bynajmiej potrzebny..

 

 

Reżyseria: Mark Steven Johnson
Scenariusz: Mark Steven Johnson
Gatunek: Fantasy, Akcja
Produkcja: USA

Czas trwania: 1 godz. 44 min.

 

Online, lektor PL http://alltube.tv/film/daredevil-2003/2099

 

Ja osobiście film oceniam na mocną ósemeczke z plusem! 

 

 

filmweb

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PluszaQ napisał:

Dla mnie ten film to jedna wielka porażka. Osobiście wolę serial. Jest bardziej klimatycznie zrobiony, na dodatek postacie są dobrze w scenariuszu zarysowane

Czy serial lepszy? Tu się w sumie zgodzę, również bardziej podoba mi się serlal od filmu ale co do porażki... powinieneś za to dostać konkretne lanie :niegrzeczny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.