Skocz do zawartości

- ODBANOWANY -UNBAN Kaerro


Kaerro

Rekomendowane odpowiedzi

SteamID:  STEAM_0:1:116974301

Nick: Kaerro

Serwer:  CS-Maliver.pl 4MAPS + ASYSTY

Data: 22-02-2017 coś między 11-12

Powód bana: ( wycinek z konsoli ):

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:116974301'
[AMXBans] Your IP: '178.42.217.123'
[AMXBans] ===============================================
[RoundSound] Teraz gramy: C-BooL - Magic Symphony (feat. Giang Pham)
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Screenów : żadnych nie dostałem.

Edit 1:

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv40113/HLTV-1702221252-de_mirage.dem.zip

Opis sytuacji: Zwykłe granie i zwykły ban za nic .

Edit 2: Btw na demku doskonale widać że DAKU ma wh, oraz że demko jest trochę zlagowane ( przynajmniej u mnie ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Admin ma 24 godziny na rozpisanie demka( @GoLdi ). Czekaj cierpliwie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem ... wszedłem w pracy na 5 min ... i odnośnie demka ... 

ludzie trabili o tobie żę aim .... wiec zerknąłem - lagowało też strasznie ale ... co zauważyłem ...

1:20 sek - zabijasz ct z lagiem? ale od razu trafiasz w HS 

3:20 min demk - strzelasz HS z lagiem? czy z takim rozrzutem celownika?

od 3:35 do 3:41 - co strzał celownik u mnie jak patrzyłem widziałem jak ci strasznie lata ... wbijasz midem rzucasz he i bania kolesia, potem znów strzał po prawej w CT i celownik ci odrzuca mocno w lewo - czyżby kolejny strzał z lagiem?

4:20 - też dziwny strzał ...' 

4:30 - wbijasz pochylnią, od razu ustawiasz celownik na kolesia za skrzynią na besie, i czekasz ... po lewej pod "mostkiem od pałacu stoi CT którego nie słychać... zabijasz ct na besie i od razu wodzisz celownikiem pod most ... gdzie stoi ct ... (on się potem z lufą wychylił ) ale ty już tam wcześniej widziałeś ? że stoi ... i wszystkie strzały potem padają same HS - jak mówię u mnie na lapku - albo to były lagi albo rozrzucało ci celownik ... 

 

Miałem podejrzenie najpierw co do aima - potem po tej ostatniej akcji że dodatkowo masz wh ...  tyle ode mnie ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1;20 ja lagów nie miałem jak grałem więc wina demka

3;20 to samo - lag demkacj

3;35-3;41 rzucam he i widzę go wiem strzelam i tam akurat heada nie było,potem znowu lagi

4;20 - też lag,

4;30 - celownik był ustawiony na ct a potem gość się strzelał famasem co było wszystko słychać ... pod mostkiem koleś zdradził swoją pozycję bo zabił jednego gościa potem było widać lufę więc czekam i rzucam he (chyba proste xd) tam jeszcze był koleś w pałacu i strzelał w plecy więc się owróciłem, a reszta to same lagi.

Btw Nie pamiętam czasu napewno była to druga runda jak biegnę z A ( lub jungli ) do connecta a potem w underpass ( piwnica) bo słyszałem że ktoś coś tam strzelał na shorcie (bs )i jak widać na demku nie zatrzymuję się ( bo niby mam wh i czekam na niego żeby go zabić ) , tylko biegnę dalej bo myślałem, że jest na bs-ie :)

Btw 2. Gram sensitivity 1 dużo macham myszką plus te lagi naa demku i dlatego mi się wydaję, że to może wyglądać jak aim ale jestem czysty .

Btw 3 Jak ktoś inny może rozpatrzyć demko to niech to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.