Skocz do zawartości

- ODBANOWANY -Odwołanie (Everest)


BR2

Rekomendowane odpowiedzi

Odwołanie piszę Ja, bo kumpel nie może się zarejestrować.

 

Twój nick: Everest

Steam id lub IP: STEAM_0:1:4422377

Serwer: only DD2

Data bana: 22.02.2017

Powód bana: Cziter

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): Brak, nie dostałem screenów.

Opis sytuacji:  Zacząłem grać na tym serwerze, oczywiście lepiej niż admin, po czym dostaję zbugowanego duszka - plugin - w niebo i się zastanawiałem co to i dostałem bana. Chciałbym o demko z rozpiską, bo  widocznie adminowi przeszkadzało to, że gram na słuch i lepiej od niego.

 

Ps.  Po pierwsze sprawdzccie sobie na hltv, czy przynajmniej raz do kogoś mierzyłem modelowo przez ściane, ale skanowałem. Po 2 sprawdzcie pomiędzy sobą czy aby na pewno plugin nie zbugowany, gram już od 8 lat w cs, a ni razu nie użyłem czitów, nie wiem dlaczego widzę tego duszka, sprawdzcie plugin na sobie. 3. Wcześniej był taki sam duch na midzie tylko tobyłą zbugowana osoba, wszedłem se nawet w nią. Po 4, mam prawie 4k h w cs 1.6 i żadnych banów, od tak se zacząłem czitować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HekToR1 napisał:

Drogi koleszko rozpisze Ci demko ale strzelanie do lucji ktora jest na suficie to chyba żart :D 

 

Lucia jest zbędnym pluginem, ponieważ bardzo łatwo ulega bugowaniu z innymi plikami.

Przeważnie w momencie jej włączenia powinna ukazać się na najbliższych ścianach, nie na niebie.

Wielokrotnie miałem okazje poznać ten plugin i przekonać się grając parę ładnych lat na Steamie,

że nie otrzymam unbana, ponieważ patrzyłem na model antyterrorysty na niebie.

 

Czekamy na rozpiskę demka w innym przypadku gracz otrzyma unbana po 24h.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK do demka  http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1702222307-de_dust2.dem.zip

9:15 widzisz ducha po raz pierwszy ale nic, nie strzelasz  

9:16. 80 widzisz ducha po raz drugi przez skrzynie i  zastanowienie strzelic nie strzelic 

wychylasz za skrzynie 9:19.20 strzelasz do lucji :D reszta nalezy do opiekunow . Jesli jestes czysty przepraszam moj bląd . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HekToR1 napisał:

LINK do demka  http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1702222307-de_dust2.dem.zip

9:15 widzisz ducha po raz pierwszy ale nic, nie strzelasz  

9:16. 80 widzisz ducha po raz drugi przez skrzynie i  zastanowienie strzelic nie strzelic 

wychylasz za skrzynie 9:19.20 strzelasz do lucji :D reszta nalezy do opiekunow . Jesli jestes czysty przepraszam moj bląd . 

Jak już wspomniano lucia się buguje, rozpisz spalone akcje bez użycia lucii, która mogła się bugować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego nie sprawdzalem stwierdzilem to na strzelaniu do lucji . To byla glowna przyczyna bana . Ide zaraz do pracy wiec jesli cos to odbanujcie gracza 

 

Nie jestem wstanie tego teraz analizowac 

 

 
Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HekToR1

Nie jesteś członkiem sekcji unban team, żeby od tak po prostu sobie nadać komuś unbana.

Po za tym na chwile obecną kolega w dalszym ciągu ma bana, więc po jaką cholerę go wprowadzasz w błąd.

Kolejny fakt, dlaczego nie używasz opcji edytuj tylko spamujesz post pod postem?

 

Coraz bardziej mi się wydaje, że te bany są bezmyślne bo ktoś lepiej gra i Cie po prostu bije.

Takie jest moje zdanie, aczkolwiek oczywiście mogę się mylić.

 

8:38 - unban graczowi został nadany.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.