Skocz do zawartości

Żegnam


StaryBunny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pewnie niektórzy się ucieszą inni wręcz przeciwnie. Nadszedł ten czas w życiu człowieka, że trzeba zrobić coś innego. Ten czas jest już u mnie w pokoju. Tak więc żegnam się z Wami (nie permamentnie). Wrócę kiedyś jak znajdę chęci na ponowny rozruch cs'a itp. Aktualnie serwer DM znika. Tak się dogadałem z Maliną, chyba że się znajdą się osoby które poprowadzą go razem z Agatą (zapewne lepiej ode mnie). Powód znacie. Czas na pozdrowienia. HA! Nikogo nie pozdrawiam małe chuje! Nie no żart. Szczególne podziękowania dla @Malinaa. za chęć przyjęcia mnie w szeregi. @Tysiek dzięki za wyrozumiałość na mój spam na steam ;)@Sp3cTeR dzięki za sygne i wgl. @hanq6 mały noskill ;)@Diego za te rozmowy na steam :D No i reszcie. Z niektórymi miałem lepszy kontakt, a z innymi gorszy. Dobra starczy. Do później. Eldo, Zbuku i Peja.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujaj się bocie... Jesteś cienki jak moja wypłata... Zawsze twierdziłem że nadajesz się tylko do: Tarcia chrzanu, wypasania owiec i żarcia marchewek :P dziadu a tylko spróbuj się nie odzywać to wiesz co będzie... Numer Tel. Mam więc uważaj :P a tak na poważnie to bywaj dziadu :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.