Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie na modka (hanq6)


papito

Rekomendowane odpowiedzi


 Wzór:

Imię: Damian
Wiek: 19
Co Cię skłoniło do napisania podania: Już wcześniej pytałem kiedy będzie rekrutacja otwarta, więc na pewno moje podanie nie jest wynikiem przypadku.

Chciałbym pomagać na forum ile tylko mogę, mam trochę czasu wolnego więc myślę, że wszystko na bieżąco bym kontrolował.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Obecnie zrobiłem Sobie przerwę od szkoły, pracuję. :P
Czy posiadasz konta na innych forach?: Tak robiłem do reklamowania, bądź pisania prośby o ub, gdyż zostałem zbanowany z podejrzeniem o czity.
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak, chyba tak. Było to na poprzedniej sieci, na której była spora część stąd, powodem było to, że przeszedłem tutaj i miałem odmienne zdanie niż właściciel sieci.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Poświęcam sporo czasu na forum, chcę jak najwięcej dać od Siebie. Myślę, że jestem w miarę ogarnięty aby posiadać ową rangę. Panuję nad Sobą, chociaż jeszcze jakiś czas temu było z tym ciężko, lecz zrozumiałem kilka błędów i stałem się ''spokojnym'' człowiekiem. :D

I co najważniejsze jestem sprawiedliwym człowiekiem, każdego traktuję równo - siebie również, nigdy niczym się nie wywyższam.
Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum: Ciężko określić, cały czas tu jestem. :lol: Chyba, że śpię, albo nie ma mnie w domu. Pewnie będzie tak od 5 do 16h (tak, no life ze mnie).

Tak dla informacji - Nie, nie pcham się na każdą przypadkową rangę. :) Po prostu mam czas, więc staram się jak najwięcej tutaj pomóc.
Linki do 20 reklam: 

 

 

Wymagania:
♣  300 sensownych postów.
♣ Wiek min.17 lat.
♣ Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym.
♣ Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie.

♣ Dobra opinia wśród administracji. Myślę, że opinia jest dobra. :)
♣ Znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym'.
♣ 20 reklam sieci (ręcznie robionych).

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jest z nami praktycznie od samego początku. Nigdy nie było z nim większych problemów, jak z niektórymi (np. mną). Bydlak zawsze stara się pomagać, gdy ktoś potrzebuje z czymś pomocy. Aktywność jest na wysokim poziomie - no noliff po prostu z niego hihi. :D Aktualnie jest, to chyba najlepsza osoba na te stanowisko. Zdecydowanie jestem na tak :D 

 

 

Pss. Dalej czekam na sygnature botqu ;D 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moim skromnym zdaniem On jest najlepszym kandydatem na to stanowisko, jego widać pełno na forum jako na randze blacklisted, tylko tak samo mnie zastanawia jak PluszaQ, czy ogarnie na tylu rangach, ale wierzę w niego że da radę, a jego jako z niewielu widzę na tej randze moderatora i wiem, że się nie podda tylko jego jedna wada jest taka, że daje szybko się sprowokować zmień to Damian, bo więcej zastrzeżeń co do Twojej osoby nie mam, staż masz piękny co do forum, więc wiesz co do czego się łączy, nie będę pisała więcej poematu, ostatnie zdanie jestem na tak.

  • Lubię to! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian to osoba, która poświęca coś więcej niż tylko swój cenny czas dla forum.

Staż na stronie wyjaśnia każdemu wszelakie wątpliwości.

Zaangażowanie mówi więcej niż 1000 słów.

Jeżeli chodzi o to czy pogodzi wszystkie sekcje, które będzie prowadził o to bym się nie martwił,

nie jest to pierwszy lepszy człowiek, który nie ma pojęcia o tym czym będzie się zajmował.

Po za tym, gdyby sobie nie poradził, to sam doszedłby do takiego wniosku i pewnie by sobie odpuścił.

 

Skoro ma chęci i ma zamiar działać, działać i jeszcze raz działać to nie bądźmy temu przeciwni.

Damianek na pewno sobie poradzi, jestem na zdecydowanie mocne tak.

 

Powodzenia :5:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają po więcej rang i dają sobie radę, dlaczego on miałby nie dawać?

Mam nadzieje, że nie zrezygnujesz, bo ktoś Ci nagada głupot, bo coś szybko lubisz podejmować pochopne decyzje ;)

 

Łowca kolorów.... no w sumie nie mam nic przeciwko, aktywny jesteś, na pewno się przydasz ale gdzie te reklamy, które miałeś zrobić dziś? :P leniuszku.

Nie będę się niepotrzebnie rozpisywać, jestem na tak. Powodzenia! =) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym człowieku można usłyszeć na prawdę wiele pozytywnych opinii, chyba nie ma takiego użytkownika, który twierdziłby ,że ta osoba robi mało na forum. Jest bardzo aktywną osobą, a przede wszystkim bardzo pomocną, można to zauważyć na każdym kroku. Nie ma innej opcji, po prostu jestem na tak.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.