Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Podanie na moderatora by vequu


vequu

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

  300 sensownych postów. (+)

 Wiek min.17 lat. (+)

 Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym. (+)

 Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. (+)

 Dobra opinia wśród administracji. Tego nie wiem 

 Znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym'. (+)

 20 reklam sieci (ręcznie robionych). (+)

 

 

Imię: Sylwek

Wiek: rocznikowo 18 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Miałem już kiedyś moderatora, ale zachowałem się, jak dupek. Teraz chcę wrócić i pokazać, że potrafię

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Uczę się 

Czy posiadasz konta na innych forach?: Jest jedno na sieci, gdzie kiedyś siedziałem, a reszta to pod reklamy

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nope

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Od ostatniej "rozmowy" z Damianem moja aktywność znacznie się poprawiła. Wcześniej do pewnego momentu obowiązki moderatora myślę, że wypełniałem w należyty sposób. Jestem miłą i myślę, że pomocą osobą (ale to tylko moje zdanie). Na forum jestem od samego początku i chcę dalej mieć jak największy wkład w jego rozwój. 

Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum: 3-5h 

  • Lubię to! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już miał moderatora i spisywał się dobrze. Każdy człowiek popełnia błędy, nie każdy je rozumie, on swoje błędy zrozumiał i się poprawił, co jest warte docenienia. Najgorsze jest to, że większość patrzy na jeden mały błąd, który kiedyś ktoś zrobił, a nie docenia starań, które są cały czas. Chłopak chce poświęcić swój wolny czas dla forum, ma chęci aby coś tu działać, wymagania spełnia, dlatego też jestem za przyjęciem podania. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu niestety jestem na nie. :)

Jakoś specjalnie nie wyróżniasz się od reszty, mało widoczny jesteś na forum, prawie wcale. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Zabierałam się już spory czas aby rozwiązać podania i myślałam. 

Zawiodłeś mnie nie raz rzucając swoje posady. Dostałeś szansę na rangę BL, którą teraz sprawujesz i wiem, że nie tak dawno i ją chciałeś porzucić. 

Bardzo ale to bardzo potrzebuje osób, które szybko nie odejdą, z którymi nie będę czuć się, że to tykająca bomba.

Dlaczego? Nie lubię zmieniać w administracji składu jak już zaufam. ;) Jestem osobą, która dużo planuje, a przez takie coś i to się zmienia.

Jako BL spisujesz się myślę, że dość dobrze. Czasem masz duże nieobecności.

Podniosłam wymagania jeżeli chodzi o posty, ale tutaj też liczy się ogólna aktywność na forum. Aby coś robić, zbierać wokół siebie ludzi i zachęcać aby siedzieli z nami jak najwięcej.

Moderator musi mieć duży kontakt z ludźmi i im pomagać duuuużo, aby dobrze się czuli, a tym bardziej aby reagował w dość szybkim czasie, co u Ciebie czasem mogłoby być kłopotliwe, ze względu na to, że masz czasem dość długie przerwy.

Reasumując, chwilowo niestety nie mogę dać Ci koloru zielonego. Już byłam za dużo razy zawodzona, aby od tak ją przyznać z nadzieją, że coś ruszy.

  • Lubię to! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.