Skocz do zawartości

Hej Hej i czołem!


Shisui

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej i czołem! Szukałem dobrego forum, wygląda na to, że je znalazłem i mam nadzieję, że zostanę tutaj z wami na długo i mnie polubicie hihi. Dobra pewnie każdy by chciał coś o mnie wiedzieć skoro nowy jestem :P A wiec, mam na imie Krzysztof, mówcie mi Krzychu, Krzysiu, tylko nie Krzysztof. Hmm.. pomyslmy lubię bardzo grać w koszykówkę. Siedzieć na forach różnych, ale od csa tylko na jednym wiadomo B) Hmm mam niedługo 17 lat, jestem mega dojrzałą osobą. Można ze mną porozmawiać o wszystkim! Lubie pisać w Redakcji, znam się troszkę na tym, i mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł u was zostać redaktorem, a potem nie "u was" Lecz nazwać " U nas" A wiec, Witam was chłopaki jak i płeć piękną <3 Pozdrawiam :P

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz jak się do Ciebie mówi Krzysztof, a jednak się tak przedstawiłeś.

Mówisz, że znalazłeś dobre forum, a jednak nie przesiedziałeś z nami godziny... nie znasz powiedzonka "nie chwal dnia przed zachodem słońca"? no to poznałeś i się tego trzymaj :jęzor:

 

A tak całkiem serio to bonjour! 

Życzę miłego pobytu Krzysiu! ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shisui napisał:

Nana obserwowałem was... Jako gość :P

 

Obserwacja, a uczestnictwo to nie to samo Krzysiu :jęzor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Cześć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.