Skocz do zawartości

Bety CSGO Lounge i analizy by paroofka_gaming


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekomendowane odpowiedzi

Bety CSGO Lounge i analizy by paroofka_gaming


 


W tym temacie znajdować się będą bety mojego autorstwa i analizy poszczególnych meczy.


Moja skuteczność jest bardzo wysoka, nie jednej osobie pomogłem na moich analizach zarobić.


 


 Zasady


 


Nie odpowiadam za utracone skiny! W każdym sporcie zdarzają się niespodzianki, tutaj również. #


Moimi typami się tylko sugerujecie, starajcie się też sami analizować mecze i dochodzić do własnych wniosków. #


Moje bety możecie komentować i zamieszczać swoje sugestie. #


Proszę o nie oburzanie się na mnie po nieudanym becie. #


W postach obowiązuje kultura. #


 


Kolory - co one oznaczają?


 


Czerwony - duży bet


Pomarańczowy - średni bet


Żółty - mały bet


 


 


 


 Bet #1 - 16.05.2016 


 


bet.png


 


Mecz Dignitas - HR/Orbit


 


Przeciwnik nie jest jeszcze znany, mecz się nie skończył, nadal trwa, ale jestem pewien, że dignitas gładko wygra to spotkanie.


Cała ekipa jest w formie, oglądałem ich wcześniejsze mecze i jestem pod wrażeniem dobrej gry. W dodatku mecz bo3.


Procenty według mnie - 80-20


 


Mecz Gambit Gaming - CSGO2x


 


Dosia i jego ekipa również powinni spokojnie ten mecz wygrać. Operation Kinguin, bo3, co prawda bez waylandera, ale i tak stabilna drużyna, która łatwo się nie da szwedzkiej organizacji.


Procenty według mnie - 70-30


  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2 17.05.2016


 


Dzisiaj dużo meczy, ale muszę Was uprzedzić, że praktycznie wszystkie są ryzykowne.


Mecze Rising Star, czyli te najbardziej ryzykowne, są bo2, więc w przypadku remisu odzyskacie swoje skiny i nic nie stracicie.


Polecam się mocno zastanowić nad betami.


Jeden mecz skipuję, więc jest przekreślony.


 


bet2.png


 


bet3.png


 


Mecz CPH Wolves - Worst Players


 


Drużyna Worst Players to nowa drużyna dobrze znanego s1mple'a, który rozstał się parę tygodni temu z Teamem Liquid.


Jest on na pewno głównym zagrożeniem duńskiej organizacji, ale wątpię, żeby w pojedynkę mógł rozprawić się z przeciwnikami.


Mecz zależy głównie od formy s1mple'a. Procenty według mnie 60-40 dla CPH Wolves.


 


Mecz fnatic - Gamers2


 


Duże ryzyko, ale polecam zaryzykować. Bez ryzyka nie ma zabawy.


Procenty według mnie 60-40 dla fnatic.


 


Mecz Alternate ATTAX - LDLC


 


Polecam zaryzykować i postawić low'a na ATN. Jest to duże ryzyko, ale może się opłacić.


Procenty według mnie odpowiednie jak na Lounge.


 


Mecz Virtus.pro - Gamers2


 


Wszystko zależy od meczu G2 z fnatic. Jeśli Gamers2 wygra z fnatic to moim zdaniem przegrają z Virtusami.


Procenty według mnie 60-40 dla VP.


 


Mecz RCTIC - LeiSuRe


 


Wczoraj RCTIC pokazało się z dobrej strony wygrywając mecz z naszą polską drużyną AGG 2-1 w mapach.


Powinni sobie gładko poradzić z LeiSuRe, ale kto wie, to jest niższy tier. ;)


Procenty według mnie 65-35 dla RCTIC.


 


Mecz Innova - CNB


 


Dwie brazylijskie drużyny. Polecam zaryzykować i postawić coś na CNB, mają duże szanse wygrać.


Procenty według mnie 55-45 dla CNB.


 


Mecz Liquid - Kaliber (WaR)


 


Zbyt duży procent, a WaR wcale nie jest kiepską drużyną. Można nawet spróbować pójść low'a na Kaliber przy takim procencie. ;)


Procenty według mnie 70-30 dla Liquid.


 


Mecz CLG - TSM


 


CLG ostatnio grali w kratkę. TSM natomiast w ostatnich meczach gładko rozprawiali się ze swoimi przeciwnikami.


CLG myślę, że nie da się tak łatwo TSM i wygra ten mecz. Procenty według mnie 65-35 dla CLG.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3 - 19.05.2016


 


bet4.png


 


Mecz Penta - Tricked


 


Mecze Penty od zawsze były ryzykowne. Drużyna ta albowiem przegrywa mecze wygrane, a mecze, w których jest skazywana z góry na porażkę, dziwnym trafem wygrywa.


Warto postawić na Tricked, jest to zbliżona skillowo drużyna do Penty i mają szansę wygrać. Low bet, procenty według mnie 60-40 dla Penty.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

#6 - 01.06.2016


 


Mecze bo1 są jak wiecie bardzo ryzykowne. Wystarczy jeden błąd w istotnej rundzie dla drużyny i przeciwnicy mogą oddalić się z wynikiem. Każdy błąd może zaważyć o zwycięstwie, a jest to tylko jedna mapa, więc drużyny muszą dać z siebie wszystko, bo nie będzie tam czegoś takiego jak w bo3, że mają "drugą szansę" w następnych mapach. 


Postawcie coś na OpTic w meczu z Gamers2, mają mały procent i duże szanse, żeby to wygrać. Szanse według mnie 60-40.


 


bet8.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#7 - 05.06.2016


 


bet9.png


 


Mecz Natus Vincere vs. Virtus.pro


 


Ode mnie tylko tyle, że Na'Vi grają ze starix'em zamiast Guardiana. Virtusi powinni sobie z nimi poradzić.


Procenty według mnie są ok.


 


Mecz Epsilon vs. Orbit


 


Drużyna Orbit ostatnio w formie, grają na moje oko dobrze, czego nie można powiedzieć o Epsilon, którzy grają w kratkę.


Procenty według mnie są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.