Skocz do zawartości

Wywiad #3 | Prezes Kozłowski [R.I.P]


Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Moją kolejną "ofiarą" jest słynny znany też pod nickiem (R.I.P). Wiem, że wywiad nie jest długi, ale konkretny.

 

[member=Sandrusiaa ♥] WItam Cię. Może na sam początek przedstaw nam się.

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Większość pewnie mnie zna, lub kojarzy, ale dla tej drugiej części powiem co nieco o sobie, tak bym nie był tylko tym bezimiennym R.I.P.'em. Mam na imię Paweł, mam 22 lata. Studiuję informatykę na PK WIEiK w mieście królów polskich. Mieszkam w zapomnianej przez Boga i ludzi małej miejscowości w północnej Małopolsce przy granicy ze Śląskiem. Zainteresowania mam dość dziwne jak na mój wiek. Począwszy od hardware i soft, przez nauki ścisłe, historię, muzykę rockową, po politykę. Ogólnie nie jestem jakimś typem ciekawego człowieka. Taki tam jeden z wielu.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Tak więc Pawle, opowiedziałeś nam o swoich niecodziennych zainteresowaniach oraz tym co lubisz robić w wolnym czasie, dlaczego akurat takie zainteresowania? Co Cię do nich zainspirowało?

Nauki ścisłe są chyba dziedziczne u mnie w rodzinie. Szczególnie od strony taty. Zarówno babcia, brat babci, tata jak i ja jesteśmy czymś w rodzaju "chodzących kalkulatorów". Matematyka nigdy nie sprawiała mi problemów. A co za tym idzie pomagała czy to w chemii, czy w fizyce. Zamiłowanie do historii zaszczepiła we mnie moja historyczka, mniej więcej w pierwszej klasie gimnazjum. Od tamtej pory lubiłem z nią dyskutować o aktualnie omawianych okresach. Zyskiwali na tym wszyscy, bo lekcje nie były czymś w rodzaju "odklepanych wykładów", tylko bardziej dyskusją z klasą. W liceum z resztą było podobnie. Lekcje historii można powiedzieć były prowadzone w jakichś 50% przeze mnie, resztę dopowiadał nauczyciel. Muzyka rockowa wzięła się z tego, że mówiąc kolokwialnie, jestem uczulony na muzykę tworzoną komputerowo. Dla mnie to nie muzyka. Nie ma w tym pasji, umiejętności muzyka, jego zapału, miłości do tego co robi. Tylko ciąg zero-jedynkowy mówiąc językiem informatycznym. Co się zaś tyczy polityki. Dyskusje mojego ojca z jego szwagrem, który od lat nastu wpada co niedzielę na przedobiednią kawę, tak bardzo mnie nakręciły, że z czasem sam zacząłem się w nie włączać. Na początku było mnie więcej coś w stylu "za młody jesteś, by coś na ten temat wiedzieć". Więc ten młody musiał się "dowiedzieć" oglądając dzienniki, czytając artykuły prasowe, czy te w internecie. Do tego odrobina analizy faktów i voila, można dyskutować ze starszymi biggrin.png

 

[member=Sandrusiaa ♥] Co obecnie porabiasz, tak poza studiowaniem oraz opieką nad forum? Pracujesz albo „melanżujesz”?

Dojazdy na uczelnię łącznie z samymi zajęciami zajmują mi większą część dnia, więc o pracy w tygodniu mogę jedynie pomarzyć. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem typowych "melanży". Wolę wyjść kulturalnie ze starymi kumplami na piwo, powspominać stare dzieje, obgadać to, co się aktualnie dzieje wokół nas. Ze znajomymi z uczelni raczej ciężko mi gdzieś wyskoczyć. Kimanie na podłodze, u któregoś z nich mi się nie uśmiecha, a wychodzenie z imprez przed 22.00 z powodu autobusu do domu też raczej średnio się kalkuluje.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Może opiszesz nam swój wygląd? Tyle adoratorek na forum a pewnie mało która wie jak wyglądasz.

Z tymi adoratorkami, to akurat bym się kłócił, ale niech będzie tongue.png Ciemne blond włosy, 180cm wzrostu, jakieś 80kg wagi, wiecznie rozczochrany(dojście z moimi włosami do ładu i składu to syzyfowa praca) i stale zarośnięty na twarzy. Swego czasu mama do mnie mówiła Rumcajs biggrin.png

 

[member=Sandrusiaa ♥] Zatem ciekawie musi to wyglądać, jeśli własna mama nazywała Cię Rumcajsem. Może zaprezentujesz nam jakieś swoje zdjęcie? Fanki zapewne będą zachwycone!

Muszę zmartwić moje fanki, ale fotek żadnych nie posiadam. Nawet moje konto na fb świeci pustkami pod tym względem. Poza tym, nie chcę nikogo przyprawiać o koszmary nocne.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Jestem pewna, ze nie wyglądasz tak tragicznie, by inni mieli koszmary na Twój widok. A powiedz jak u Ciebie jest ze sportem? Interesujesz się? Uprawiasz sport?

Zanim zacząłem studia spotykaliśmy się ze znajomymi praktycznie 2-3 razy w tygodniu na hali. Graliśmy w nogę, siatkę, czasami nawet ręczną, tak więc nie było z tym źle. Teraz jest gorzej, bo jak wspomniałem wcześniej, studia zabierają mi większą część dnia, więc ciężko jest się zgrać na jakiś wypad większą grupą. Jak wiadomo, każdy ma swoje sprawy, studia lub pracę. Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna karnetu na basen. Na najbliższy mam nie całe 3 km. Nie jest to daleko. Problemy są w sumie dwa. Mało czasu i fakt, że basen jest również wynajmowany przez grupy szkolne. Więc pływanie wśród rozwrzeszczanej młodzieży powoduje, że zamiast się odprężyć i skupić na tym, co człowiek lubi, musi mieć oczy do okoła głowy, by przypadkiem na jakiegoś małolata nie wpaść. Co niestety, raz mi się zdarzyło. W sumie to nawet nie mi, tylko jemu. Zarobił niefortunnie moją piętą w szczękę. Skończyło się w prawdzie na małej panice w wodzie i płaczu, ale od tej pory jestem niejako wyczulony na to, kto pływa obok mnie. Jeśli chodzi o samo zainteresowanie sportem. W gimnazjum uczęszczałem na sekcję piłki ręcznej. Na początku grałem na lewym skrzydle, ale trener stwierdził, że mam siły tyle co byk, więc to grzech nie postawić mnie na pozycji obrotowego. Przygoda ze szczypiorniakiem skończyła się wraz z wyjściem ze szkoły. Ale to stare dzieje.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Wcześniej wspomniałeś, że studiujesz informatykę na PK WIEiK. Kim zatem chciałbyś zostać w przyszłości?

Programistą Intela, ale to tylko marzenie. Zawsze interesowały mnie komputery albo raczej ich wnętrze. To co siedzi w środku, podzespoły, ich parametry, wydajności, wady i zalety. Dlatego znajomi często zgłaszają się do mnie, gdy przychodzi im zakup nowego sprzętu. Zarówno laptopów, jak i komputerów stacjonarnych. Swoją drogą, odradzam kupowania tzw. "gotowców". Z doświadczenia wiem, że w 90% przypadków w takich zestawach jest jakiś element, który mocno odstaje od reszty komponentów, w negatywnym tego słowa znaczeniu.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Czy posiadasz swoją tak zwaną drugą połówkę ?

W tej chwili nie. Miałem dziewczynę ponad rok temu. Ale po akcjach, które odwalała, postanowiłem dać sobie na razie spokój ze związkami. Wiem, że nie wszystkie dziewczyny są takie jak moja była, ale nie zmienia to faktu, że mój pogląd na związki damsko-męskie trochę się zmienił. Wychodzę z założenia, że nic w przyrodzie nie ginie, więc jeśli pisana jest mi jakaś kobieta, to prędzej czy później na siebie trafimy.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Przykro mi zatem, że potoczyło się tak, a nie inaczej. Ale jak to mądrze ująłeś, nie każda dziewczyna jest taka sama. I pewnego dnia trafisz na swój ideał. Przechodząc do kwestii ideałów, masz jakiś wymarzony swój tzw. ideał?

Z racji mojego mizernego wzrostu, marzy mi się niski, piegowaty rudzielec z poczuciem humoru, mająca własne zdanie, potrafiąca się go bronić. Gotować nie musi umieć, to da się jakoś ogarnąć.

 

[member=Sandrusiaa ♥]  Nie masz zbyt dużych wymagań biggrin.png A jak oceniasz siebie? swoją osobowość?

  Ciężkie pytanie. Ale postaram się odpowiedzieć. Awanturnik, piroman, człowiek zaglądający w każdą dziurę. To chyba dobre określenia. Do ideału brakuje mi bardzo wiele. Ale z racji, że takowe nie istnieją, nie mam się czym przejmować xd

 

[member=Sandrusiaa ♥] Zatem awanturniku przejdźmy do dalszej części naszego wywiadu. Czy masz jakieś rodzeństwo?

16-letniego brata i 17-letnią siostrę.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Trochę młodsi od Ciebie, zatem jakie są wasze relacje? Dogadujecie się? Czy raczej różnica zdań i ‘drzecie ze sobą koty’?

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda III wojna światowa w wersji mini, to zapraszam biggrin.png Ogólnie dogadujemy się całkiem nieźle, ale mamy też swoje odpały. Wprawdzie nożami nie rzucamy, ale akcje w stylu "brat mnie próbuje trzymać, a siostra okładać" zdarzają się częściej niż raz na tydzień. Z reguły kończy się to na tym, że najpier powalam siostrę i trzymam ją nogą, a później siłuję się z bratem i uświadamiam go, że póki co, to ja mam więcej siły niż oni oboje.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Nie zapraszaj, bo jeszcze skorzystam z zaproszenia. I co wtedy zrobisz? ^^

Mieszkam w dość dużym domu jednorodzinnym. Mam dwa pokoje wolne. A nawet gdyby nie były, to z chęcią odstąpię Ci swój i przekimam na kanapie. Oprócz tego możesz liczyć na dobre, wiejskie jedzenie, wypad na browara z moimi starymi znajomymi, rekonesans po okolicy i w porze letniej, ognisko przy lesie. Niby to nic wielkiego, ale wieś ma swój urok.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Czy posiadasz swojego idola , kogoś kogo uważasz za wzór do naśladowania?

Idola nie. Podziwiam kilka osób, ale żeby iść czyimiś śladami, to nie. Uważam, że każdy powinien w życiu kierować się własną drogą, robić to, co lubi i uważa za słuszne. Naśladując daną osobę, możemy w pewnym momencie dojść do wniosku, że to nie jest do końca to, co chcieliśmy robić. A wtedy może być za późno na większe zmiany.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Mądre słowa.  Myślę, że w większej części zadowolę ciekawość czytelników na temat Twojej osoby i przejdźmy do CS'a? Grasz? W co grasz? Dobrze grasz? Gdzie grasz? Od kiedy grasz? Opisz swoją przygodę od jej zapoczątkowania do teraz, proszę.

Lamię, od tego zacznę. Gram od jakichś 10 lat, może mniej, może więcej. Wciągnął mnie mój kuzyn, do którego kiedyś wpadłem na chwilę coś załatwić. Widziałem jak kaleczy tą grę. A moje początki były jeszcze gorsze. Gram dla przyjemności. Dla odstresowania się, odreagowania. Ale nie gram ciągle, mam przerwy. Czasami jest to miesiąc, czasami pół roku, rok. Najdłuższy mój okres gry trwał bodajże 2 lata. Jeśli chodzi o serwery, to przewinąłem się przez większość możliwych modów. Jeden z nich nawet chciałem postawić na naszej sieci, ale z powodu braku funduszy, po części chęci i czasu jakoś porzuciłem ten pomysł. A sama modyfikacja jest o tyle ciekawa, że wg moich informacji takowej w Polsce nie ma. Jest jeden serwer ruski, jeden niemiecki i chyba jeszcze jakiś jeden.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Zatem, można Cię ocenić mianem BOT`a. Bot na easy czy hard? Grasz tylko w klasykę – cs 1.6? Co sądzisz o Globalu? Grasz? Zamierzasz spróbować?

Raczej ten hard, coś tam czasami mi wchodzi, mam swoje chwile geniuszu. Gram głównie w 1.6, Global jakoś mnie do siebie nie przekonał. Niby mam tam jakieś 300h przegrane, ale Valve robi za dużo kombinacji. Do tego tona ruskich drących się przez mikro, setki dzieci, odpały, których jest więcej niż trochę. Ogólnie to wszystko przemawia do mnie, by raczej zostać przy 1.6. Poza tym, 1.6 ma coś, czego global nigdy mieć nie będzie. Klimat

 

[member=Sandrusiaa ♥] Zaczynamy rutynowe pytania? Czy jeszcze masz coś ciekawego o sobie? Może jakiś dyskretny fakt o forumowym R.I.P.`ie?

W tym miejscu pozostawię nutkę niepewności i nie będę zdradzał swoich sekretów.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Dziękuję Ci na prawdę bardzo, bardzo za te 4 godziny i liczne uderzenia w klawiaturę. Tutaj jest również miejsce na pozdrowienia, ja pozdrawiam Nikole(jeśli mi oczywiście pozwolisz), bo nie da mi spokoju jak jej nie pozdrowie. I czy Ty chciałbyś pozdrowić kogoś osobiście?

Pozdrawiam w sumie wszystkich wariatów i oczywiście Rudą (będzie wiedziała o kogo chodzi), którzy goszczą na tym forum. Celowo piszę wariatów, bo normalne osoby tutaj nie trafiają, każdy ma w jakimś stopniu zryty caban biggrin.png I masz pozwolenie na pozdrowienie Nikoli. I również dziękuję za te miło spędzone 4 godzinki, które nawet nie wiem kiedy, tak szybko upłynęły.

 

SZYBKIE PYTANIA:

[member=Sandrusiaa ♥] Laptop vs PC

Laptop. Kiedyś był PC, bo wiadomo gry, ale w tym momencie wolę laptopa.

 

[member=Sandrusiaa ♥AWP czy AWP?

AWP, chociaż prawidłowa nazwa to AWM.

 

[member=Sandrusiaa ♥] Grill czy ognisko?

Ognisko, najlepiej gdzieś nad wodą.

 

[member=Sandrusiaa ♥]Pies czy kot?

Pies, na koty mam uczulenie^^

 

[member=Sandrusiaa ♥]Lato czy zima?

Lato. Obecnie pojęcie zimy nie istnieje...

 

ZA KULISAMI:

 

[member=Sandrusiaa ♥] Jak wolisz pieski, to raczej nie jestem w Twoim domu mile widziana. Bo jestem swego rodzaju kocicą! A przecież mnie zapraszałeś. L Także zaproszenie można uznać za niezbyt ważne?

Gwoli ścisłości, mam uczulenie na sierść kota. A ludzie takową nie obrastają, więc spokojnie możesz wpadać.

 

STEAM CIĄG DALSZY...

 

Rest in Peace | CS-MALIVER.PL: ten przedrostek w nicku pasuje do Ciebie jak ulał tongue.png

BOT ♕ Princesska ♕: Haha dzięki bardzo

 

BOT ♕ Princesska ♕: biggrin.png Mam do Ciebie pytano chcesz zrobić ze mną wywiad?

Rest in Peace | CS-MALIVER.PL: pytanie umysłu ścisłego, czy napisze coś z polskiego jest niezbyt dobrym pomysłem... Jedyne co potrafię robić z wywiadami, to je czytać, za pisanie nigdy bym się nie wziął….

BOT ♕ Princesska ♕: Twoim zadaniem jest tylko odpowiadanie na moje pytania.

Rest in Peace | CS-MALIVER.PL: ja zrozumiałem, że to ja mam Tobie pytania zadawać... nie myślę dzisiaj, wybacz..

W tym miejscu próbował uświadomić, że jednak czasem zdarza mu się myśleć, oczywiście kłamstwo!

 

BOT ♕ Princesska ♕: haha dobry jesteś dobrze to jak zgadzasz się?

Rest in Peace | CS-MALIVER.PL: no nie wiem, nie wiem..  Ja w ogóle mało ciekawy osobnik jestem. Muszę się nad tym poważnie zastanowić...

 

Próba zgrywania niedostępnego i nudnego człowieka ^^

WYWIAD ROBIONY KOLEJNY RAZ. TYLKO KOPIUJ WKLEJ. DRUGI RAZ NA FORUM. smile.png

  • Lubię to! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisać, że go nie masz, zrobilibyśmy nowy biggrin.png

 

//Dobra, dobra, już się nie tłumacz :P

Edytowane przez Prezes Kozłowski
#Sandrusiaa ♥ zawsze robię kopie na wszelki wypadek :)

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w sumie paru pytań, które są tutaj kluczowe, wywiad ogólnie wydaje się być długi, odpowiadający udzielał długich odpowiedzi, ale pytań jest mało.

 

"Szybkie pytania" to najgorsza rzecz jaka kiedykolwiek mogła znaleźć się w wywiadach.

 

Daję okejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba, będę hejterką!

Są błędy stylistyczne co da się zauważyć, a tak w miarę ok.

Oczywiście nie będę aż taka surowa i poleci "+".

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.