Skocz do zawartości

Propozycja promowania tytułu VIP


Ćpunek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Moją propozycją jest dodanie losowego VIP'a dla danego gracza na jedną mapę.

Większość z was zapyta Po Co? Inni zaś powiedzą jak ktoś chce vipa niech kupuje co za problem.

Jeśli chcecie rozwiać te wątpliwości czytajcie dalej ,a więc wchodzi na serwer taki przeciętny Kowalski i nagle trach dostaję losowego vipa na jedną mapę.

Dla typowego Kowalskiego jest to możliwość do przetestowanie tej o to usługi ,ale także stwierdzenie ,ze ten przywilej pozwala mu na przykładowo zdobycie broni ,gdy na jego koncie jest brak funduszy.

Jednym słowem jest to fajna promocja oraz okazja do zarobienia ,ale i też na promocję serwera ,bo typowy Kowalski przekaże informację Nowakowi ,ze jest to fajny serwer oraz jest szansa na losowego vipa.

 

Z wyrazami szacunku Sebastian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, ponieważ najprawdopodobniej duża część graczy chciała by przetestować tą usługę a nie mają możliwości kupna.W takim razie darmowy Vip na mapę może.

Niech wypowiedzą się inni ;)

 

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest dodany Free Vip od godziny 24 oraz za głosowanie jest vip na 3 dni. Jakby ktoś chciał i się postarał, aby go przetestować to w łatwy sposób by go miał. 

Nie wiem czy kolejne dodawanie możliwości posiadania vipa za free jest potrzebne. :)

  • Lubię to! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie każdy wchodzi na forum by głosować^^ :) jestem za dlatego że w dzień gra więcej osób i jest to możliwość zdobycia klientów na reklamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dlaczego?

Tak jak napisała Malina, na serwerze jest free vip w danych godzinach jak i można go uzyskać na 3 dni z głosowania i to jest wystarczająco dużo.

Rozumiem, że ktoś chce mieć ułatwienie w grze, ale bez przesady. 

Miesięcznie VIP kosztuje bodajże 11 zł. Aż tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
19 godzin temu, Damazy napisał:

Jestem na nie. Dlaczego?

Tak jak napisała Malina, na serwerze jest free vip w danych godzinach jak i można go uzyskać na 3 dni z głosowania i to jest wystarczająco dużo.

Rozumiem, że ktoś chce mieć ułatwienie w grze, ale bez przesady. 

Miesięcznie VIP kosztuje bodajże 11 zł. Aż tak dużo?

7,38 dokladnie na miesiac. To nie jest duzo, a przynajmniej ja tak uwazam. :)

 

21 godzin temu, KiboL napisał:

tylko nie każdy wchodzi na forum by głosować^^ :) jestem za dlatego że w dzień gra więcej osób i jest to możliwość zdobycia klientów na reklamy :)

Nie każdy wchodzi, wiec widac ile daje od siebie aby tego vipa miec, wiec chyba az tak nie jest mu potrzebny. :P 

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja jestem na tak i na nie bo w sumie z jednej strony fajnie by było mieć możliwość wygrać Vipa  na jedną mapę i mogłoby to przyciągnąć ludzi to fakt.
Z drugiej jednak strony tak jak pisze @Malinaa. jest trochę sposobów by go otrzymać lub po prostu kupić ;)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie Vipa na miesiąc dostaje 1 w top 15 na 4maps ... dlatego też proszę o miesięczny reset top15 ... w tym miesiącu dostał Smokle i był mega podjarany ...już były komentarze żę kilku się przechwalało kto wygra za marzec ... :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
23 minuty temu, GoLdi napisał:

Ode mnie Vipa na miesiąc dostaje 1 w top 15 na 4maps ... dlatego też proszę o miesięczny reset top15 ... w tym miesiącu dostał Smokle i był mega podjarany ...już były komentarze żę kilku się przechwalało kto wygra za marzec ... :)

Znowu piszesz o 4mapsie w innym temacie z działu serwera DD2. Czytaj ze zrozumieniem o który serwer chodzi. 

@Różyk co o tym myślisz? 

@Ireczek, @Jasper1 i inni admini co na ten pomysł? :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędne obciążenie serwera jak na moje. Jak ktoś będzie chciał wejść w posiadanie VIPa to na pewno uda mu się to zrobić w jakiś inny sposób. Poza tym w tych czasach w 1.6 grają albo ludzie którzy już mają pracę i bez problemu mogą wydać 5zł miesięcznie albo dzieciaki które mają dostęp do pieniędzy rodziców. Zamiast sypać pieniędzmi w streamerów i inne badziewia mogą rzucić "piątaka" na VIPa.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje  wygląda to tak. Jak ktoś chce vipa, to kupi. Każdy może sprawdzić co vip posiada. Nie mam kasy robię reklmy czy coś dla sieci i zawsze się można dogadać. Pamiętajmy że sieć sama też się nie opłaci. Najważniejsze powiedział J@ nie bedziemy obciążać serwera pluginami.

Resumując propozycja odpada jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie jest cennik vip według mnie jest cenna dobra , dla każdego jak ktoś chce to kupi jak nie to nie , można łatwo sprawdzić co daje vip . Ładnie opis zrobiony dla mnie nie potrzebne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ciągniesz mnie za jęzor, to się wypowiem. Wszystkie pluginy poza normalnym vipem (oczywiście związane z tymi udogodnieniami), nie powinny znaleźć miejsca na serwerze. Po pierwsze jest to swojego rodzaju obciążenie dla maszynki, przez co skaczą nieraz pingi i pojawiają się crashe. W obecnej chwili serwer funkcjinuje w dobrej kondycji, po wszystkich ostatnich poprawkach sytuacja bardzo się poprawiła. Nie ma sensu zaśmiecać się kolejnymi badziewiami. Zdjąłbym vipa darmowego po 24. Jeśli gracz ma możliwość 3-dniowego testu, to w zupełności wystarczy. W nocy i tak nie ściągniemy graczy, bo ludzie zwyczajnie nie mają czasu. Cenowo nie ma dramatu. Takie pieniądze mógłbym płacić z kieszonkowego 15 lat temu i tego nie odczuć. Od 15 roku życia pracowałem w wolnych chwilach. Jeśli, drogi czytelniku, masz 15 + lat i nie stać Cię na 7 zł miesięcznego wydatku, pora się rozpędzić i przpieprzyć z baranka w ścianę bez kakakasku. Serwery muszą zarabiać na własne utrzymanie i nie ma dyskusji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.