Skocz do zawartości

Killme demo


bezi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OSKARŻONEGO : Killme
Steam ID / IP: Killme" 5912 STEAM_0:0:2005111579  25 39:37   24    3      nie wiem jak zdobyć więcej informacji
Nazwa serwera: CS-Maliver.pl 4MAPS + ASYSTY
Link do demka :  d1.hltv.org.pl/srv40113/HLTV-1703052010-de_mirage.dem.zip  /  http://d1.hltv.org.pl/srv40113/HLTV-1703052010-de_mirage.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: Wallhack
Rozpiska dema:

Od 1:07:91 widać akcje gdy celuje do wrogów przez scianę

1:53:94 wie gdzie znajduje się przeciwnik celuje przez scianę po raz kolejny

2:10:22 wie ze typek jest przy drabinie mimo ze jego teammate przeszedł i nie został zaatakowany

8:33:00 widać strzela do jednego gracza po czym zanim innym gracz stał się widoczny on już strzela

"do niego" na spowolnieniu widać to dokładniej

10:10:00-10:13:22 widzimy jak killme przechodząc przez konektor celownikiem od razu namierza

przeciwnika przez sciane! Jest to nie naturalny odruch który potwierdza że killme gra na wallhacku

(celuje do graczysmokle i embi)

11:31:17 nie wiedział o przeciwniku jednak gdy wchodzi do konektora od razu przez scianę mierzy do

wroga (embii)

W demku jest jeszcze więcej akcji ale nie mam już dzisiaj więcej czasu aby wyszukiwać innych akcji podejrzanego

 

Mam nadzieję że jest w miarę dobrze napisałem tę skargę. W razie gdybym miał coś poprawić w skardze to napiszcie mi na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.