Skocz do zawartości

[ODBANOWANY] Keri


Keri

Rekomendowane odpowiedzi

Keri

STEAM_0:1:9652967 ip: 78.11.39.1

16-05-2016 22:24 tak okolo

Only dd2
Za dobrze mi szło :) 
http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1605162218-de_dust2.dem.zip 

Kompletnie nie mam pojęcia z kąd przypuszczenia że mam wh, admin powinien ssy zrobić :/ bardzo mnie to zdenerwowało, tym bardziej że często gram na tym serwerze i to już 3 raz bana dostaje za nic :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem adminem ale pozwolę się wypowiedzieć bo jestem dobrym znajomym Irka w realu.

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że gra na tym serwerze nie długo gdyż robi to na serwerze innej sieci. Mimo iż gra niewiele jak widać, to już jego trzeci ban na tym serwerze. Nie wiem czy coś ma czy nie i nie mi to oceniać ale po drugim razie zdecydowałem że dam mu konto steam aby się nie zrażał do tego serwera poprzez ograniczenie tych banów(wiadomo życie prywatne, studia inżynierskie, gra w zespole i na weselach oraz praca, irek odreagowuje w różny sposócool.png. Jesteśmy tu przede wszystkim dla rozrywki.

 

Nie wiem może nie nadaję się na admina, ale oglądając to demko mam wrażenie że co rundę robi dokładnie to samo(przejście środkiem, gala, ostrzeliwanie piaskownicy). Nie widzę jakiś specjalnych jazd typu celowanie dokładnie po konturach(ciężko grając z wallhackiem oszukać gdy się nie ma wprawy zwłaszcza).

 

Na koniec, Irek słabo grałeś tongue.png

 

/PS. Wiem że nie ten temat, ale zróbcie coś. Moje 4 założenie tego samego konta w ciągu dwóch tygodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.