Skocz do zawartości

ban za co ?


$LOL$

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:$LOL$xD

Nick Osoby Na którą składasz skarge: nie wiem kto ale mam bana :P

Powód skargi: ban za free

Dowody :[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 59 minut i 16 sekund bana.[AMXBans] Zbanowany Nick : $LOL$xD[AMXBans] Powod : ' Opengl32 '[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1654768428 '[AMXBans] Twoje IP : ' 92.55.194.194 '[AMXBans] ===============================================[CSXGuard]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22 godziny temu, BrX napisał:

Jest to antycheat wykrywający niedozwolone pliki w folderze cstrike. Wgrywałeś coś? lub wrzucałeś?

Właśnie nic nie zgrywalem wszedłem na serwer i pisze sprawdź swą konsole no i tutaj napisałem wszystko to co wiem o moim banie ja dowiedziałem się wczoraj że opngl czy coś takiego to wallhack ale ja nie gram na wh itp ja gram uczciwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na OpenGL i nie mam tego problemu. Najlepiej przeinstaluj CS od nowa, ponieważ problem musi leżeć w Twoich plikach jeżeli nie grasz na wh jak mówisz.

 

opengl32.dll chodzi o to, to jest plik z czitem. @BrX nie chodzi tutaj o grafikę. /hanq6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś coś wygrywać skoro dostałeś bana za wh. Ban zostaję

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.