Skocz do zawartości

Wywiad (Próbny) GoLdi


Opa.

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                          

                                                                                                                                          Cześć!

                                                                      Postanowiłem napisać próbny wywiad z drugim opiekunem serwera 4MAPS! 

 

 

 Opa: Witaj! Na początek wywiadu chciałbym Ci serdecznie podziękować, że znalazłeś czas na udzielenie wywiadu.

Na początek może się przedstaw :)

 GoLdi: Cześć, mam na imię Denis, dziś kończę 33 lata :) Dziękuję, że chciałeś ze mną przeprowadzić wywiad :) Na forum jak i na serwerach bliżej znany jako GoLdi.

Opa: Denis bardzo ładnie imię, a powiedz czym na codzień się zajmujesz, może inaczej czym się interesujesz oraz jakie jest twoje hobby.

 GoLdi: Na codzień prowadzę swój biznes w branży finansowej współpracują z firmą OVB Allfinanz, szkolę ludzi w nowych oddziałach, rekrutuję do zespołów i obsługuję klientów. Po pracy to treningi na siłowni ale główną pasją jest od kilku lat golf no i motocykl od tego roku... jestem w trakcie kursu na kat A. W golfa w tamtym roku jako Reprezentant Polski zdobyłem Mistrza Świata w RPA.

 Opa: Hmm Golf gra bardzo wymagająca cierpliwości, pamiętam swoją grę w golfa. Masz jakiś swój motocykl?

GoLdi: Golf uczy pokory i dystatnsu do siebie ... no i wytrwałości. Motocykl można powiedzieć, że stoi już w salonie ... czekają tylko na podpis i mogę wyjeżdżać :) ale najpierw prawojazdy a potem zoaczymy czy bedzie ta Yamaha mt07 czy Suzuki Sv650

Opa:  Suzuki powiem Ci szczerze, że troche strach jechać na takim ścigaczu.

GoLdi: Szczerze mówiąc do motocykla przygotowuję się już od 6 lat ... nie mam demona prędkości w sobie więc myślę, że ponad 200 km/h nie będę pędził .. mam dla kogo żyć... po to robię kurs w typowo motocyklowej szkole, żeby później skorzystać też z kursów doszkalających z Techniki Jazdy ... i te motocykle to nie ścigacze a Naked'y więc bardziej turystyczno-sportowe :) a czy strach? przez pasy też czasami strach przejść ;) 

Opa: No tak, lepiej uważać na tych którzy pędzą ponad 200 km/h. Wiesz mam znajomego który niedawno właśnie sprzedał Honde CBR 600 dlatego iż jak jechał ponad 200 km/h to mu guziki obrywało podczas jazdy. A poza motocyklem i golfem nie ma czynności którą w wolnych chwilach nie spędzasz?

GoLdi: Ogólnie to mój dzień jest przeważnie szybki, jak rano jest trening na siłowni, to potem jeżdżę po swoich biurach kwestia czy Lubin, Wrocław, Świdnica czy np Strzelin ... niedawno jest był Poznań i kto wie czy nie wróci temat tam oddziału ... Ogólnie teraz to przygotowuję się do zakupu domu lub mieszkania więc czas pochłania praca golf i kurs motocyklowy ... z rodzinką oczywiście też spędzam czas - teraz z Córką byłem na gokartach np: 8 lat ma a sunęła jak opętana :) książki i dobry film to jest to przy czym się reklaksuję jak nie strzelam w csa i ganiam za haxami :)  No ale czasami też relaksuję się w moim domu na ul. Łazienkowska 3 - Stadion Legii ! tam to schodzą wszystkie problemy :)

Opa: Dobra, a możesz jakoś nazwać jednym słowem problemy na stadionie Legii?

GoLdi: a no problemy natury mojej . czyli np złe samopoczucie jak coś nie wyjdzie np w biznesie :) lub rozładowanie emocji życiowych.

Opa: No dobra zostawmy już twoje życie na codzień. Opowiedz jak trafiłeś na Maliver ?

GoLdi:  czysty przypadek ... po tym jak ściagnąłem ns - szukałem serwerów z niskim pingiem :) każdy wie co oznacza wysoki ... no i trafiłem przez przypadek ... szczerze mówiąc na kilku innych gdzie pograłem dłużej niż 10 min było cudem .. Zaraz "ban" cheater ... eh... ale na 4maps o dziwo nikt mnie nigdy nie zbanował - może dlatego, że będący wtedy admin Wąski miał pojęcie i umiał rozpoznać dobrego gracza ... i tak zostałem choć nie raz się teraz dziwię, że faktycznie nie dostałem ani razu ssów :) no chyba że sobie je sam dałem :)

Opa: A od ilu lat grasz w Cs'a?

GoLdi: W csa gram od 16 roku więc chyba trochę doświadczenia mam prawo mieć :)  Na 4maps trafiłem po prawie 10 latach przerwy :) i tak o dziwo żonka nie ma pretensji że sobie czasami postrzelam :) 

Opa: Jest jakaś osoba na forum którą podziwiasz? Jeżeli tak opisz dlaczego.

GoLdi: Wiesz co ogólnie jestem pełen podziwu dla Kobiet u nas na forum ... widać, że są bardzo zaangażowane ... i super ... kiedyś jak ja zaczynałem i widziałeś dziewczynę grającą w Cs-a to każdy chciał ją za żonę :) hehe ... ogólnie myślę, że każdy przykłada się do tego, żeby forum tętniło życiem. Nie będę nikogo wskazywał osobowo.
Opa: To prawie tak samo jak ja :P Dobra teraz podam Ci pare nicków a Ty opiszesz ich jednym słowem.

GoLdi: Dobra, jak będe mógł coś o nich powiedzieć, nie wszystkich znam :) 

Opa: @Tysiek

GoLdi: Tysiek jest zawsze obecny oraz pomocny.

Opa: @Steve-O

GoLdi: Najlepszy kontakt, opiekun 4maps,  czekam aż się ustawimy na piwko.

Opa: @Damazy

GoLdi: Ogólnie widzę aktywny na forum, nie miałem przyjemności zamienić więcej zdań ... może w przyszłosci ?

Opa: No i ostatnia @Mrs.Fuksiara

GoLdi: podrywaczka :) Nominuję też do kolejnego wywiadu no i wiszę jej przejażdżkę motocyklem :D 

Opa: No dobra chyba będziemy powoli kończyć ten ciekawy wywiad.

GoLdi:  Dziękuję Ci za zainteresowanie moją osobą, przyjemnie się "rozmawiało" no i życze kolejnych owocnych wywiadów z Maliversami :) 

Opa: Może opowiesz nam jakiś zabawny dowcip na koniec?

GoLdi: Hmm dowcip niech pomyślę: 

Żona wybiera się na zakupy.
- Prezerwatywy kup - mówi mąż.
- No co ty! - mówi oburzona kobieta. Wszyscy będą wiedzieli, co będę robić. Wstydzę się!
- A jak z trójką dzieci idziesz ulicą, to się nie wstydzisz?

Opa: Hehe, zabawny :D Dobrze chciałbyś kogoś pozdrowić ?

GoLdi: Chciałbym pozdrowić Ciebie, życze dalszych sukcesów ... pozdrawiam Wszystkich aktywnych, Malinę, Stevego, Fuskiarę Czanulkę i resztę :) 

Opa: Ja również Cię pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz za wywiad, trzymaj się!

 

 

Dziękuję za uwage!

Pozdrawiam Opa!

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mało pytań. Za szybko przechodzisz z jednego pytania do drugiego. 

Nie wiem po co też wspominasz swojego kolegę czy jakieś inne Twoje życiowe doświadczenia.. chcemy się dowiedzieć jak najwięcej o Denisie, nie o Tobie.

Opis podanych przez Ciebie osób - również nie widzę w tym sensu. Kolejna rzecz, nie na temat Denisa.

Bardzo słaby wywiad Opa ale trzymam kciuki, że się poprawisz i nie zrezygnujesz po mojej opinii,  a będzie odwrotny efekt - da Ci kopa.

 

Dziękuję Denis za pozdrowienia, czarnulka również pozdrawia!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy wywiad to milo się czytało ; )
Niestety @milkaa ma trochę racji, ale nie odbieraj tego za hejt tylko, za zwykłą krytykę, która ma Ci tylko pomóc w dalszej pracy.
Fajnie, że się starasz :)
Czekam na kolejne wywiady :)

@GoLdi piwko obowiązkowo kiedyś musi być ; )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Mi się osobiście podobało :D Miło się czyta. I kogoś zabije za podrywaczkę ;>
 

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Plusior leci za pracę!

Czytając wywiad zauważyłam powtórzenia i szczerze słabo brzmiejace slowa: no dobra/ dobra. Nie powinny one się pojawiać, a na bank średnio nimi zaczynać nowe zdania. Wywiad bardzo krótki, mało pytań o samym Denisie.

Kolejne nie rozumiem tego: A poza motocyklem i golfem nie ma czynności którą w wolnych chwilach nie spędzasz?

Mam nadzieję, ze poprawisz błędy i kolejny wywiad będzie lepszy!

Powodzenia. :)

Ps. Miało być do tego podanie. :D

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, piteros napisał:

Fajny wywiadzik :)@GoLdi kojarzę  OVB Allfinanz, pewnie znasz moją agentkę od ubezpieczeń jak bywasz u Mnie w Świdnicy :)

to już wiesz na kogo zmienić... 

dziś jadę do Świdnicy np :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcja i ortografia leży. Całość zlewa się w całość przynajmniej w moim odczuciu. 

Wywiad powinien być konkretny i całość ma być skupiona na jedną osobę. Możesz równie dobrze napisać wywiad sam ze sobą. 

Jeśli chcesz jakieś wskazówki to pisz śmiało. Pracuj dalej, a będzie lepiej. 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 16:09, Opa. napisał:

Opa: No tak, lepiej uważać na tych którzy pędzą ponad 200 km/h. Wiesz mam znajomego który niedawno właśnie sprzedał Honde CBR 600 dlatego iż jak jechał ponad 200 km/h to mu guziki obrywało podczas jazdy. A poza motocyklem i golfem nie ma czynności którą w wolnych chwilach nie spędzasz?

To miał być wywiad, a po przeczytaniu tego poczułem się jakbym czytał zwykłą rozmowę dwóch osób.

 

Tak samo co pisały kobitki wyżej, za szybko przechodzisz z jednego tematu na drugi i zaczynasz zdania od ''dobra; no dobra'', za bardzo traktujesz to jak zwykłą rozmowę z kolegą. Błędów ortograficznych nie ma, ale są interpunkcyjne. Ćwicz dalej :P 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oesu, musisz wiele poćwiczyć. Dlaczego? Za dużo emotikonek, jeszcze więcej błędów interpunkcyjnych i językowych, ciągłe powtórzenia. Wiesz po co jest wywiad? Ma on na celu zdobycie sporej dawki ciekawych informacji na temat udzielającego. Tak naprawdę prawie nic z Twojego nie wyciągnęłam, oprócz tego, że miałeś znajomego, który sprzedał Hondę i że Goldi pracuje w jakiejś tam firmie. Nie wiem, czy ćwiczenie coś tutaj da. Możesz potrenować pisząc jakieś dłuższe wypracowania i wysyłając je do któregoś polonisty (np. na moje pw), ale niestety - pytań w wywiadach nie wyćwiczysz, bo tutaj to trzeba myśleć ;) Powodzenia i nie składaj zaraz podania, bo wyjdzie równie nieciekawie i błędnie jak teraz. Lepiej zrób to za miesiąc/dwa, ewentualnie półtora :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, że mnie poprawili zauważyli moje błędy w wywiadzie, jeszcze będe wiele ćwiczył przez złożeniem podania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.