Skocz do zawartości

28 dni później


papito

Rekomendowane odpowiedzi

28 dni później (2002)

28dnipozniej-589cx205.jpg

 

Młody chłopak wybudza się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu.

Odkrywa, że większość mieszkańców miasta została zarażona śmiertelnie niebezpiecznym wirusem, który powoduje u ludzi niekontrolowaną agresję.

 

Zwiastun:

Spoiler

 

Niestety nie mogłem znaleźć dobrego zwiastuna, więc nie zniechęcajcie się nim, bo film jest dobry  

 

Groźny wirus wydostał się z brytyjskiego laboratorium. Aby się zarazić wystarczy jedna kropla krwi, zainfekowana osoba w ciągu 12 sekund traci władzę nad umysłem i ciałem i staje się agresywną istotą żądną krwi. W ciągu 28 dni cały kraj zostaje ogarnięty zarazą, a zdrowych pozostaje zaledwie garstka ludzi. Starają się przetrwać, ale życie pokaże im, że to nie wirusa powinni bać się najbardziej, ale samych ludzi...

 

 

Jest jeszcze druga część, kontynuacja tej części, jedynie mogę powiedzieć, że nawiązuje do tej samej historii epidemii, ale jest to historia już innych ludzi, DRUGA CZĘŚĆ

 

CHCESZ OBEJRZEĆ? KLIKNIJ TUTAJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.