Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Redaktor Ćpunek ?


Ćpunek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Sebastian
Wiek:19
Staż na forum: Konto posiadam od 4 września ubiegłego roku. Jednak w życie forum oraz udzielanie się na nim rozpocząłem około miesiąca temu. Doświadczenie: Na poprzedniej sieci posiadałem rangę "Opiekuna Fanpage" tak więc jakieś doświadczenie posiadam.
Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na forum jestem praktycznie codziennie raz dłużej raz ,krócej wszystko zależy od mojego prywatnego czasu .Jeśli chodzi o sam fanpage na facebooku jestem praktycznie cały czas tak ,więc z tym nie będzie z tym żadnego problemu. Mam kilka ciekawych pomysłów na ten FanPage nie będzie to tylko wstawianie memów czy pisanie aktualności z forum ,które są oczywiście ważne. Planuje klika konkursów oczywiście to już do dogadania się z Właścicielami czy wyrażą zgodę itp. Myślę ,że poprzednia sieć na ,której miałem to stanowisko nie narzekała ,a wnet cieszyła się ,że coś się dzieje. Wszystko jest sprawą dogadania się oczywiste jest to ,że konkurs musi mieć jakieś nagrody na początku mogą być to nagrody w postaci vip'a ,ale z upływem czasu i zaangażowaniem użytkowników Fb mogą być to również nagrody rzeczowe typu Kubek z logiem sieci lub coś w tym rodzaju. Jest to kosz około 35 zl  tak ,więc nie są to duże pieniądze ,a zachęcają do zaangażowania się. Jestem w stanie oczywiście zafundować nagrodę w postaci takiego kubka ,ale nie o tym tutaj ,bo chwalenie się co mogę co nie jest bez sensu ,każdego oceniamy po czynach nie gadaniu . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.