Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - hanq6 podanie na BL


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Wymagania:
♣ Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.
♣ Wymagany STEAM.
♣ Trzeba mieć minimum 50 postów.
♣ Brak aktywnych warnów na koncie.
♣ Być aktywnym na forum.

♣  Brak konfliktów z użytkownikami forum.
♣  Brak rang na innych forach.
♣  Posiadanie sporo wolnego czasu.

 

Wzór:
Nick: hanq6
Wiek: 19
Data rejestracji na forum: 29.03.2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Wystarczająco, aby być cały czas na bieżąco :P ciężko określić
Doświadczenie w ocenianiu: wcześniejszy BL/op. BL na tej sieci (8/9 miesięcy)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Jak najbardziej
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Miałem bany ze screenami.
Dlaczego Ty?: Ponieważ lubię analizować grę innych i mam jakieś tam doświadczenie i rozeznanie na temat wspomagaczy. 

Na pewno nie siedziałbym na tej randze z przymusu, bądź dla koloru.
Coś od siebie: Traktuję każdego sprawiedliwie i nigdy się nie wywyższam z jakichś powodów np., że posiadam jakąś rangę.

Chciałbym wrócić na BL ponieważ źle mi się bez tej rangi żyje :lol: Wcześniej upadłem, ale chcę pokazać,

że mogę wstać na nogi i dalej pełnić funkcję, jaką pełniłem już od bardzo sporego czasu.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ile razy można rezygnować i wracać? Ustabilizuj się najpierw, bo zaraz ktoś Ci coś powie i znów zrezygnujesz.

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Także jestem na nie, potem znowu nie będziesz miał czasu poza tym tak na prawdę nie pasowałeś do bl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aRR napisał:

Także jestem na nie, potem znowu nie będziesz miał czasu poza tym tak na prawdę nie pasowałeś do bl ;)

Czemu niby nie pasował? Ciebie prawie na forum nie widać, więc raczej nie wiesz co on robił, a się wypowiadasz i to jeszcze pisząc takie głupoty. Hanq siedział najdłużej na tej randze i najwięcej robił. Jestem na tak. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aRR po co się wypowiadasz, skoro Cię nawet na forum prawię nie widać? Co do reszty, powiem tak jak wspomniał @AngusBcn. Dajcie mi jeden przykład, że Damian nie pasował do BL? Był w niej długo i dobrze się spisywał. @FaFa -M- a Ty co pokazałeś dołączając do BL i olewając wszystkie obowiązki tej rangi? Być może zmarnowałeś miejsce dla jakiejś osoby, która faktycznie by się postarała. Skoro ja dostałem drugą szansę, żeby pełnić rolę BL, to i Damian powinien ją dostać. Jestem na tak. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem, bo zaraz znowu znajdziesz głupi powód na rezygnacje. Jednak to nie jest argument, abym była na nie. Wzorowo wykonywałeś swoje obowiązki, często byłeś online, nigdy nie miałam problemu, aby sprowadzić Cię na serwer z powodu haxa. Jestem za daniem kolejnej, a zarazem ostatniej szansy dla tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak. Moim zdaniem wywiazywal sie ze swoich obowiazkow dobrze, a to ze kazdy moze miec wzloty i upadki to chyba normalna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam poprzedniej wersji zdarzeń odnośnie twojej rezygnacji itp. Jednak jeśli taka ,była to chyba ,każdy z nas chciałby otrzymać drugą szansę i według mnie powinieneś ją dostać tylko pamiętaj ,że warto tego nie zmarnować i nie zawieść nas wszystkich ,którzy w tym momencie popierają twoje podanie. Posiadasz doświadczenie  ,masz dość długi staż na forum wydaję mi się ,że to dość duże zalety ,które wystarczają ,by dać Ci tą ostatnią szanse :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łączmy obowiązków moderatora z członkiem ekipy BL (ale takim malutkim członeczkiem). To, że dał dupy podczas pełnienia funkcji moderatora nie znaczy, że dawał dupy podaczas "be-el-o-wania". Wiem, że nikt go nie lubi ale spójrzcie teraz na dział BL. Najczęstszą osobą ktora aktualnie się tam wypowiada jest Damian(fuuuj jakie brzydkie imię!!) . Ogarnij swój umysł, weź stoperan na rok żeby znowu Cię nie posrało i wracaj na swoje miejsce. Daj dupy jeszcze raz a bd już zawsze na nie w każdym podaniu jakie napiszesz, nawet w podaniu na opiekuna Kosza na którego nadajesz się najbardziej medno!!!!

Pozdrawiam ..!..,

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo je za żeby mu dać ta ranga.

 

Dobry z niego chłop, zno się na rzeczy.

Cołki czas siedzi sam na forum i pilnuje 

 

A to że ktoś zrezygnowol roz to nie znaczy że nie może dostać drugiyj szansy 

 

Pozdrowiom ze Śląska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle - rezygnujesz pochopnie i później żałujesz... no i powrót ale czy nie za szybko? Zdążysz zagrzać swoje pośladki i znowu uciekniesz? 

Ciężko tu cokolwiek napisać, bo jednak każdy zna Twój charakterek. Nic do Ciebie osobiście nie mam, choć nie darze szacunkiem jak poprzednio. (i to nie przez rezygnacje ;o)

 

Trzeba jednak przyznać, że jako bl byłeś tu najbardziej aktywny, choć nie zapominajmy również o vequu, który chyba jako jedyny trzyma się tej rangi najdłużej.

Moje rozwiązanie: jestem za daniem OSTATNIEJ SZANSY i jak zrezygnuje ponownie przez jakąś głupotę to wlepić od razu bana na forum! (hah) Bo trochę przesada z tymi rezygnacjami! 

Jak dostaniesz tę szansę to się jej trzymaj. Coś Cię zdenerwuje - nie pisz do maliny z rezygnacją, tylko idź sobie zrób melisy, lub wypij ćwiartkę.

 

Powodzenia ;) 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, choć jestem trochę w tym podaniu 50/50.

Z jednej strony bardzo dobrze wywiązywałeś się z tej rangi, masz w tym spore doświadczenie itd.

Zaś z drugiej te rezygnacje wpłynęły na Twą niekorzyść, bo często podejmujesz pochopne/nie do końca przemyślane decyzje i tracisz zaufanie u innych.

Podsumowując jestem za daniem ostatniej szansy, bo tak jak wspomniałem wyżej spisywałeś się bardzo dobrze oraz jesteś aktywną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ostatnia szansa, więcej ich nie będzie. ;)

Startujesz od BL, na Opiekuna BL musisz się jeszcze postarać. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.