Skocz do zawartości

Użytkownik Miesiąca- Marzec


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

marzec-w-ogrodzie-jakie-prace-nalezy-ter

Użytkownik Miesiąca- Marzec

 

Jak już zauważyliście, powstało zaszczytne miejsce do publikowania Użytkownika Miesiąca!

Myślę, że warto to wykorzystać i zaostrzyć rywalizację w szeregach Maliversiaków!

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca Marzec.

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można nominować dwa razy tej samej osoby.

Wygra ta osoba nominowana, która będzie miała najwięcej plusów pod postem.

W razie małej przewagi, bądź takiej samej ilości plusów pod postami odbędzie się głosowanie poprzez ankietę.

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! :)

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 30.03

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Różyk

Nikt inny poza h@ nie zasługuje na użytkownika miesiąca a on jako jedyny coś robi i pokazuje się na forum, poza tym miły i pomocny ten różykkof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Steve-O

Dlaczego ona (3-4 zdania): Jest wzorem do naśladowania, zawsze podaje pomocną dłoń w trudnych sytuacjach. Zna się na rzeczy, potrafi pocieszyć. Stara się, aby było jak najlepiej na forum jak i na serwerze. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nominację mam dwie aczkolwiek ich specyfikacja będzie podobna:
@Mrs.Fuksiara i @milkaa
Ich działalność ogranicza się głównie do forum ale jakby ktoś zdążył zaobserwować, dzienna liczba odwiedzin zmalała nam o kilka ładnych cyferek, więc fajnie, że mimo to ktoś tu nadal jest żeby podtrzymywać tą atmosferę. Myślę, że znalazło by się kilka osób które wchodzą na forum, bo jednym z powodów jest rozmowa z w/w.
Co do Ewki zauważyłem od początku tego miesiąca wzrost aktywności w tematach różnej maści i pojawiły się też reklamy czego nigdy w życiu bym się po niej nie spodziwał, więc ogromne, pozytywne zaskoczenie! :o
Ania jest chyba jedyną zauważalną, na taką skalę, nową osobą bez przynależności "rangowej" która się udziela w tematach, na SB, zachęca do brania udziału w forumowych zabawach.

 

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja mam trzy osoby, które moim zdaniem zasłużyły :)  Się zdecydować nie mogłam :)
1. @Luxi - Niby go nie widać a jednak jest. Pracuje nad swoimi serwerami owszem. Ale gdzieś tam coś się stara i ja przynajmniej to widzę :)
2. @Steve-O - Mój ulubieniec od serwerów :D Wkłada swoje serce w pracę serwera i  stara się aby wszystko było dobrze :3
3. @Różyk - Moim zdaniem robi naprawdę dużo, otworzył temat z typowaniem. Prowadzi sumiennie lotto od pewnego czasu. Angażuje się w wiele spraw chociaż czasem tego nie widać :) na forum prawie 24H

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.