Skocz do zawartości

Prace w Paincie :D


Ringo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Proces tworzenia bannera na yt oraz avatarów (mam ich na dzień dzisiejszy dość xd)

 

banner_Fuksiara_YT.jpg

 

banner_Fuksiara_YT2.jpg

 

banner_Fuksiara_YT3.jpg

 

banner_Fuksiara_YT4.jpg

 

banner_Fuksiara_YT5.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg (ten okazał się sukcesem xd)

 

@Mrs.Fuksiara to wymagająca kobieta xd

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne. Moim zdaniem 4 sygnatura najlepsza i ostatni avek, a reszta słaba.  Łączna ocena? Hmm... 6/10. Ocena taka mała bo z tych wszystkich avkow i sygnatur tylko 2 są ładne.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Destruktor napisał:

Ładne, ładne. Moim zdaniem 4 sygnatura najlepsza i ostatni avek, a reszta słaba.  Łączna ocena? Hmm... 6/10. Ocena taka mała bo z tych wszystkich avkow i sygnatur tylko 2 są ładne.

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisane jest na samej górze: PROCES TWORZENIA AVKÓW I BANNERÓW, czyli dałem tutaj wszystko to co zrobiłem dla Fuksi. Ech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, FaQeR napisał:

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisane jest na samej górze: PROCES TWORZENIA AVKÓW I BANNERÓW, czyli dałem tutaj wszystko to co zrobiłem dla Fuksi. Ech :P

Jezu... chodzi mi o to, że na początku robiłeś w brzydkim kierunku te avki i banery, a że wstawiles wszystkie to dałem ocenę ogólną.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Trochę kosztowało mnie to czasu dzisiejszego, ale w końcu jest, taki jaki sobie zaplanowałem (prawie) :D

 

Banner_Test.jpg

 

Zamiast "Twój nick" może być każdy nick, Instagram i Snapchat dodane na szybko, żeby zobaczyć, jak to wygląda i wg mnie jest miodzio. Oczywiście może być więcej log. Zabawa efektami i filtrami była udana :) Zapraszam do komentowania i oceniania, co poprawić, a co jest wyśmienite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2017 o 11:49, FaQeR napisał:

Fa_Qe_RGrafik_Smieszek.gif

 

Proszę o ocenę xDDD

to może być bo śmieszek.

 

Dnia 9.07.2017 o 21:54, FaQeR napisał:

Proces tworzenia bannera na yt oraz avatarów (mam ich na dzień dzisiejszy dość xd)

 

banner_Fuksiara_YT.jpg

 

banner_Fuksiara_YT2.jpg

 

banner_Fuksiara_YT3.jpg

 

banner_Fuksiara_YT4.jpg

 

banner_Fuksiara_YT5.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg

 

Avatar_Fuksiara_YT.jpg (ten okazał się sukcesem xd)

 

@Mrs.Fuksiara to wymagająca kobieta xd

tutaj to trochę zamiana filtrami nie podoba mi się, 

 

17 godzin temu, FaQeR napisał:

Trochę kosztowało mnie to czasu dzisiejszego, ale w końcu jest, taki jaki sobie zaplanowałem (prawie) :D

 

Banner_Test.jpg

 

Zamiast "Twój nick" może być każdy nick, Instagram i Snapchat dodane na szybko, żeby zobaczyć, jak to wygląda i wg mnie jest miodzio. Oczywiście może być więcej log. Zabawa efektami i filtrami była udana :) Zapraszam do komentowania i oceniania, co poprawić, a co jest wyśmienite :)

fajny pomysł, ale reszta pusta jest moje serce :( oprócz srodka

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banner poprawiony:

 

Banner_Test2.jpg

 

Co o tym sądzicie?

 

A teraz wersja z nickiem/nickami:

 

Banner_Test3.jpg

(UWAGA! Nicki z Twittera i Instagrama zmyślone, podobnie jak nazwisko przy ikonce Facebooka)

Proszę o wypowiedzenie się w tym temacie, co zmienić, co zostawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ringo zmienił(a) tytuł na Prace w Paincie :D

crispyavatar.jpg

 

crispy.jpg

 

Kolega jakiegoś mało znanego youtubera poprosił mnie o zrobienie dla niego bannera i avatara, zrobiłem to, lezało kilka dni, dlatego teraz to wstawiam tutaj (nie hejtować za jedyny napis, jakim jest "crispy", ponieważ taka była prośba, żeby znajdował się na bannerze sam nick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Junior Administrator

Nawet spoko, nie wyszło Ci najgorzej takie 6/10 :D

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dla mnie prace na niskim poziomie, chociaż minimalny progres można zauważyć, wracając do twoich starych prac.

Za dużo używasz podstawowych efektów programu, co wygląda naprawdę bardzo słabo (to jest tylko moja opinia, którą nikt nie musi się sugerować).

Podoba mi się u Ciebie zapał, bo widać, że lubisz to robić i to robisz - tylko myślę, że cały czas depczesz po tej samej ścieżce i bardzo, ale to bardzo powoli idziesz do przodu. Polecam Ci, pooglądać trochę tutoriali, spróbować czegoś nowego, żeby rzeczywiście ten progres był zauważalny.

 

Napisałem to co uważam na temat twój i twoich prac, jest to również napisane z myślą, że zmotywuję Cię do zagłębiania trochę głębiej, a nie dłubania cały czas przy tym samym. :) 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.