Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - BlackListed kopojno


kopojno

Rekomendowane odpowiedzi

Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.  +
Wymagany STEAM.  +
Trzeba mieć minimum 50 postów.  -
Brak aktywnych warnów na koncie.  brak

Być aktywnym na forum.  będę jeszcze częściej

 Brak konfliktów z użytkownikami forum.  brak

 Brak rang na innych forach.  brak

 Posiadanie sporo wolnego czasu.  posiadam

 

Nick: kopojno 
Wiek: 18 ( za pół roku 19 ) 
Data rejestracji na forum: nie pamiętam 
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: to zależnie od czasu ale będę w stanie więcej :) 
Doświadczenie w ocenianiu: dobre byłem na innej sieci UBT i dobrze się sprawowałem 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak miałęm opiekuna i UBT 
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: nie 
Dlaczego Ty?: sądzę że mogę sięprzydać kolegom i koleżankom do pomocy :) 
Coś od siebie: jestem Adrian lat 18 kończę szkołę zawodową o kierunku mechanik samochodowy pochodzę z łukowa woj. lubelskie i niedługo stawiam u was serwer :) 

Pozdrawiam :) 

 

58f91cd4724fa_images(6).jpg.531eab09804149fb794e19a6b5f24841.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Piszesz takie podanie nie zastanawiając się w ogóle nad konsekwencjami tego czynu, a szkoda. Popatrz teraz na swoją sytuację, jest tutaj kilka wypowiedzi osób które są na nie i mają rację ale prócz tego, że to napisały patrzą na Ciebie teraz z przymrużeniem oka i przy następnej próbie zaświeci im się już światełko "Aha, to jest ten który złożył podanie poprzednim razem mając 5 postów i kilkudniowy staż na forum". Do tego wejdą tutaj inni użytkownicy którzy zobaczą ich wypowiedzi i dla nich też będzie to sygnał, że coś tutaj jest z Tobą nie tak. Teraz nie dość, że będziesz musiał zbudować swoją pozycję to dodatkowo stoi przed Tobą wielka plama którą trzeba zamazać. Ewentualnie możesz się po prostu obrazić, że nie powierzymy Ci takiej odpowiedzialnej funkcji i spróbować szczęście(zapewne z takim samym skutkiem) na innej sieci.

Pozdrawiam, oczywiście również jestem na nie.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Super, ze chcesz pełnić u nas jakaś fukcjena forum i pomagać ale chwilowo to za wcześnie. 

Brakuje osób na różne posady ale czekamy na zaangażowanie osoby, która startuje na daną funkcję i udział w życiu forum jakiś konkretny. :)

Dodatkowo nikt za bardzo Ciebie nie zna i zaufanie trzeba wybudować. 

Wróć do pisania za jakiś czas, może po postawieniu serwera i pokazaniu swojego zaangażowania. :)

Chwilowo muszę odrzucić. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.