Skocz do zawartości

[Próbny wywiad] #4 Borówka


Tнacкeт.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo cieplutko! Pragnę przedstawić Wam króciutki wywiad z byłym Moderatorem SB'a, Redaktorem, Opiekunem Kącika Śmiechu, Adminem DD2 i ESL Classic, obecnym Zasłużonym, Kazimierzem Badurą (Borówka).


 


 


 


Zapraszam do czytania!


 


 


 


 


----


 


Prowadzący - [member=Tнacкeт.]


Odpowiadający - - Borówka


 


----


 


 


 


 


Dziękuję Ci Borówek za wzięcie udziału w naszym wywiadzie. Na początku powiedz nam, jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.


 


Witam, również dziękuję, że mogę wziąć udział w wywiadzie. Mam na imię Damian, lat już niestety 19. Mieszkam w średniej wielkości wiosce na Podkarpaciu.


 


 


 


 


Czy mógłbyś nam przedstawić miejscowość, w której mieszkasz?


 


Tak jak pisałem, jest to średnia wioska. Ciekawych rzeczy jak tako nie ma, choć można zobaczyć kopiec Zyndrama z Maszkowic, pomnik w lesie poświęcony Pamięci Poległych Żołnierzy AK. Można zobaczyć krzyż poświęcony pamięci Jana Pawła II oraz trzy krzyże związane z męką Jezusa Chrystusa.


 


 


 


 


Masz lat 19. Uczysz się czy już pracujesz? 


 


Jestem na końcu trzeciej klasy technikum informatycznego. Także jeszcze mam przed sobą jeden rok i matura.


 


 


 


 


Masz już może jakieś plany na przyszłość?


 


Plany jako takie są, jeśli chodzi Ci o naukę to ambicje i chęci są, ale to wszystko pokaże następny rok i ten okres w którym teraz się znajdujemy, czyli miesiąc matur.


 


 


 


 


Lepiej jest chyba nic nie planować, bo to różnie w życiu wychodzi. Opowiedz nam o swoich zainteresowaniach.


 


Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną, sztukami walki i teraz nowe zainteresowanie które mi się spodobało a mowa o kulturystyce i zdrowym trybie życia. Poza sportem lubię posiedzieć przy komputerach, uczyć się nowych rzeczy w różnych programach. Ciekawią mnie także sprawy fizyczne, astronomiczne i przyrodnicze.


 


 


 


 


Interesujesz się sztukami walki. Czy masz jakieś osiągnięcia z tej dyscypliny, czy też tylko oglądasz?


 


Nie, nie mam. To tylko takie zainteresowanie, gdyż są tak jakby inspiracją dla mnie do zmiany swojego trybu życia. Najlepsze są pojedynki gości co robią to z serca a nie na kasę.


 


 


 


 


Ambitnie. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słucha muzyki. Powiedz nam, jakiego gatunku słuchasz na co dzień, jaki jest Twój ulubiony zespół muzyczny lub wokalista i opowiedz nam troszkę o nim.


 


Nie mam jako tako obranego stylu muzycznego. Słucham to co mi wpada w ucho, nawet nie raz nie zważam na przekaz czy słowa w muzyce, bo po prostu bit czy podkład mi się podoba. Ale najczęściej słucham rap/hip-hopu.


 


 


 


 


Czy mógłbyś się pochwalić kilkoma utworami?


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


O! Twenty One Pilots! Czuję, że mamy wspólne upodobania muzyczne. biggrin.png Przejdźmy do kolejnej części naszego wywiadu. Zapewne każdy ma swoje marzenia, jedni małe, drudzy duże. Jakie są Twoje marzenia? Czy mógłbyś się nimi podzielić?


 


Marzenia hmm..., są różne, ale każdy ma chyba niektóre wspólne. Na pewno znaleźć dobrą pracę, założyć rodzinę, mieć kochaną żonę i tak maksymalnie 3 dzieci. Fajny samochód, własny dom w pięknym otoczeniu zieleni. Ale szczególnie chciałbym chociaż raz w życiu pojechać na mecz FC Barcelony, pozwiedzać różne miejsca na świecie.


 


 


 


 


Do tej pory udało Ci się już jakieś zrealizować?


 


Oczywiście, że nie. biggrin.png


 


 


 


 


Część ludzi lubi horrory, druga część komedie, a jeszcze inni wszystko. Jaki jest Twój typ gatunku filmów? Czy możesz nam polecić jakiś dobry film?


 


Ja filmów nie oglądam za często, bo mnie wkurzają, człowiek się wciąga, a tu zaraz napisy. Końcówki jeszcze są tak robione, że człowiek myśli, że będzie kolejna część. Ale skoro pytasz o gatunki to zdecydowanie komedie, nie dość, że z wszystkiego się śmieję, nawet z nieśmiesznych rzeczy to komedia jeszcze daje mi więcej radości, najlepiej jak jest Adam Sandler. Polecam seriale, to jest lepsze niż film, odcinki po godzinie a w sezonie jest ich mniej więcej 10, czyli 10 godzin.


 


 


 


 


Śmiejesz się nawet z nieśmiesznych rzeczy? Też tak czasem mam, a potem przez to mam problemy. xd Dobrze Damianie, przechodzimy do sedna wywiadu. Przedstaw nam historię swojej przygody w Counter Strike'a. Jak to się zaczęło, jak trafiłeś na Maliver's i skąd pomysł na nick "Borówka"?


 


A w CS zacząłem grać w wieku chyba 12 lat. Pamiętam, było to w zimie. Poszliśmy na narty i starsi koledzy rozmawiali właśnie o tej grze, a że ja dobry słuch mam, zapamiętałem sobie nazwę i jak wróciłem do domu, to pobrałem. Początki były ciężkie, więcej nerwów niż przyjemności. Dlatego miałem przerwy, krótkie i długie. Grało się na wielu serwerach, sieciach. Zdarzały się klanówki i mixy. Przechodząc do drugiej części pytania, to każdy zna historię i nie będę jej tu pisał, choć w małym skrócie dla nowych graczy. Byliśmy na starej sieci tzn. K******y.pl, na początku było wszystko fajnie, w porządku, mili ludzie itd. Po jakimś czasie zaczęło się robić nieprzyjemnie, powstały tak jakby dwa obozy, zwykli gracze vs administracja. Po jakimś czasie drogi się nam rozeszły, powstała sieć Cs-Maliver i równo z jej powstaniem się tu pojawiłem, wszystko teraz jest fajnie i chociaż administracja nie olewa graczy. A co do nicku to spontanicznie powstał, była Malina, to ja sobie dałem Borówka, bo to taki smaczny i słodki owocek.


 


 


 


 


Ale słodki to Ty raczej nie jesteś. biggrin.png Wyobraź sobie, że jesteś na łące, leżysz i nie ma żadnej żywej duszy, oprócz Ciebie. Jest lato, słońce przygrzewa, lekko pochmurne niebo, cisza. Spoglądasz na chmurę, która przypomina Ci pewne wydarzenie z dzieciństwa. Co to za wspomnienie? Opowiedz troszkę.


 


No to opowiem historię z życia wziętą. Miałem około 10-11 lat, coś koło tego. Jak na ten wiek byłem dość wysoki, więc postanowiłem przewieźć się na rowerku wujka, a był to duży rower na 26 calowych kółkach. Jechałem sobie, tak jechałem, wszystko było zajebiście, zjechałem parę przybocznych miejscowości i kiedy wracałem to wydarzył się właśnie trochę nieszczęśliwy wypadek. Kiedy już skręcałem na drogę do domu, spadł pedał z okorbowania i ten bolec na którym jest zamontowany wbił mi się w nogę, miałem dziurę w nodze o średnicy 1cm. No i takiego peszka miałem.


 


 


 


 


No to niedobrze. Miałem na myśli jakieś przyjemniejsze wspomnienie. xd Jak już jesteśmy przy dzieciństwie, powiedz nam, w szkole byłeś uczniem solidnym czy raczej leniwym? Jakie przedmioty nie lubiłeś i z jakimi miałeś problemy? Jakie też miłe wspomnienie masz z lat podstawówki lub gimnazjum?


 


W szkole nie miałem nigdy problemów, a solidności to mi daleko, dlatego, że mam wyjebane na szkołę. Przedmioty mi nie przeszkadzały, a raczej nauczyciele. Podstawówka to nic specjalnego było, do szkoły, po szkole zadania, pobawić się z kolegami, spać i tak w kółko. Gimnazjum to już inna bajka, inne osoby, nowe znajomości, inne przedmioty. Gimnazjum wspominał jak najbardziej pozytywnie, dużo śmiechu było ogólnie.


 


 


 


 


Podobno Gimnazjum zmienia ludzi. smile.png Masz jakieś rodzeństwo? Może zwierzaka? Czy mógłbyś się pochwalić zdjęciem (no może nie z rodzeństwem xd)?


 


Mam brata i siostrę, zwierzaka też mam, czarny skurwiel aka kot, zdjęcie masz w pokaż swoją mordkę czy jak to tam leciało.


 


 


 


 


No wiesz co leniwcu? Mógłbyś się czasem wysilić! biggrin.png Jaką kuchnię preferujesz, polską, hiszpańską czy może inną? Jakie są Twoje ulubione dania?


 


Preferuję kuchnię dietetyczną, czyli zdrowe produkty, różnego rodzaju kasze i ryże, mięsa typu kurczak, indyk, wołowina i rybki. Zanim przeszedłem na dietę, to najbardziej lubiłem pierogi. wub.png 


 


 


 


 


No to kuchnia polska. biggrin.png Damianie, ostatnio gorąco się mówi na temat uchodźców. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Interesujesz się może polityką, czy raczej wolisz oszczędzać swoje nerwy?


 


Powiem tak, uchodźca to uchodźca, a oni są bandytami którzy idą do Europy, bo darmową kasę i zrobić rozpierduchę. Ta Europejska tolerancja wyjdzie im jeszcze bokiem, jeśli ciapaty nie okazuje tolerancji, to powinno być mu to odwzajemnione. Kobiety i dzieci zostają tam, a oni pod pretekstem, że niby uciekają bo wojna tam jest, a kogo to obchodzi, nie umieją żyć w zgodzie to mają wojnę, ich problem. Porządni ludzie, którzy walczyli o wolność takiego kraju, jak Polska, dalej nie mogą zaznać należytego im spokoju, bo nadciąga fala gówna, które ma IPhony i inne rzeczy o których przeciętny Kowalski z zarobkami na poziomie 1300 zł może pomarzyć, a oni z socjalu dostaną 400 Euro na siedzenie w ciepłym domku na dupie. Dla mnie to jest nie pojęte, bo stwierdzenie normalny muzułmanin nie występuje. Ostatnio oglądałem jak grupka, tych pajaców, zaczepiała w Niemczech chłopaka, który sobie po prostu szedł i jak takich gnojków tolerować, no jak? Ja mam na to swoje zdanie, jestem za tym, żeby oni nie mieli wstępu do Polski, tam niech sobie hasają po innych krajach, ale od Polski won.


 


 


 


 


Mam podobne zdanie na ten temat. Przejdźmy do szybkiego numerka:


1. Gdy mam wolną chatę...


 


to robię co chcę.


 


 


2. Najchętniej na piwo poszedłbym z...


 


kolegami.


 


 


3. Największym śmieszkiem na forum jest...


 


ja facepalm.gif 


 


 


4. Największym niedocenionym na forum jest...


 


ja, Borówka aka Ibrahimowicz facepalm.gif


 


 


 


5. Najgłupszym forumowiczem jest/są...


 


Dzejdi i SplaTT.


 


 


 


6. Najchętniej bym zjadł...


 


pierogi.


 


 


 


 


Niestety nasz wywiad dobiega już końca. Serdecznie Ci dziękuję za poświęcony czas. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić od siebie?


 


Również dziękuję, że ukradłeś mi czas! Pozdrawiam wszystkich i nikogo!


 


 


 


Ja również przyłączam się do pozdrowień. Zapraszam do komentowania. Do zobaczenia! pony.gif 


 


 


by Thacket.


  • Lubię to! 5

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jaki były, jak ja na urlopie macierzyńskim jestem :D

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Wywiad nieustannie prowokował mnie do ominięcia pytań, bądź czytania wylosowanych przeze mnie fragmentów. Pytania były przygotowane jeśli sie nie mylę, a to nie o to chodzi w tym wszystkim, pytanie powinno być adekwatnie zadane do odpowiedzi z poprzedniego pytania. Nie można z góry zaplanować wywiadu, użytkownicy chcą dowiedzieć się jak najwięcej o osobie więc warto drązyć temat, przez co twoja praca staje się dłuższa. Pare pytań były skonstruowanych na podstawie odpowiedzi, jednakże nie wiele. Krytykuje, ponieważ to najlepsza motywacja do działania, co z tym zrobisz? :) Powodzenia dalej kolego! Życzę powodzenia. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.