Skocz do zawartości

Propozycja


Ogoki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym zaproponować powiększenie pingu na serwerze Only DD2 , ponieważ niektórzy mają problem z tym bo mają słaby internet ( szczególnie ja) i wyrzuca często graczy jak stracą dobry zasięg internetu. Jest limit 95 pingu chciałbym żeby był chociaż od 100 do 120 pingu wtedy było by więcej graczy na serwerze.

 

 

Ogoki ( :ph34r:  :D  B)  :P  :wub:  :blink:  :angry:  :o)

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz nie musi być powyżej 100 pingu tylko max do 100.Jeżeli chodzi o sloty mogą być ale wiesz też trzeba za nie płacić jeżeli to jest serwer publiczny to 1 slot kosztuje 2 zł może malina fliver i tysiek powiększą ale to znikome szanse 1% do 100%.

 

Ogoki (  :ph34r:   :D   B)   :P   :wub:   :blink:   :angry:   :o)

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa ;) i powiększenie slotów do 28 bo czasem wejść nie można hihi :D

 

Nie. Wystarczy rzucić okiem na gametracker, serwer często nawet w godzinach szczytu nie jest do połowy zapełniony, z tym serwerem to w kratkę jest, ale zwiększenie slotów jest na razie zbędne.

 

Zwiększenie pingu również wydaje mi się złym pomysłem. Myślisz, że pozwolimy Ci grać na pingu 120? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej slotów - NIE.

Większy ping? Myślę że to nic nie zmieni jak będzie maksymalnie 110/115. Osoby które piszą że ktoś z pingiem 105/10 będzie lagował serwer, to gratuluję im pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zwiększenie pingu? Nie... myślę, że 95 i więcej nie bardzo, nie chce lagów. :)

Slotów tez nie będziemy powiększać jak na razie a jak już to góra o 2, nie więcej. :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.