Skocz do zawartości

[ODBANOWANY] [UB] SiwyDym


Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwnie zabrzmi, ale admin zrobił mi ssy - i nie mam ich. Zerknijcie na demko, popatrzcie w logach. próbowałem wszystkiego, mecze sie z tym juz od godziny, przepatrzylem wszystkie foldery, wyszukiwałem frazy, grzebałem w zabezpieczeniach.. grałem czysto, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

" Jeżeli adminowi się będzie chciało to rozpisze demko " - no ja pie*dole, sam jestem adminem na jednej z wiekszych sieci i gdyby u nas admin z łaska rozpisywał demko, to straciłby uprawnienia, od tego jest i ma to rozpisac, szczególnie że dał mi ssy bez powodu - po prostu dupa go zabolała, bo go zabiłem - tyle. do wzoru sie zastosuje, zakładam nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jeżeli adminowi się będzie chciało to rozpisze demko " - no ja pie*dole, sam jestem adminem na jednej z wiekszych sieci i gdyby u nas admin z łaska rozpisywał demko, to straciłby uprawnienia, od tego jest i ma to rozpisac, szczególnie że dał mi ssy bez powodu - po prostu dupa go zabolała, bo go zabiłem - tyle. do wzoru sie zastosuje, zakładam nowy temat.

No właśnie dostałeś ssy, więc powinieneś je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech rozpisze demko, ja ssów nie mam - jak napisałem wyżej. sprawdźcie w logach, bo czasami bywa tak, że amx "robi screeny" ale w rzeczywistości chu*a robi, a nie screeny.

Najpierw zastosuj się do wzoru.

 

 

@Edit Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na [ODBANOWANY] [UB] SiwyDym
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.