Skocz do zawartości

[ODBANOWANY] [UB] SiwyDym vol2


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SiwyDym
Steam id lub IP:STEAM_0:0:86898741
Data bana: 27.05.2016
Mapa: DD2
Powód bana: złośliwość (:
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): ------
Opis sytuacji: Może to dziwnie zabrzmi, ale admin zrobił mi ssy - i nie mam ich. Zerknijcie na demko, popatrzcie w logach. próbowałem wszystkiego, mecze sie z tym juz od godziny, przepatrzylem wszystkie foldery, wyszukiwałem frazy, grzebałem w zabezpieczeniach.. grałem czysto, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Jest taka możliwość tylko wtedy jeżeli masz zrobionych w folderze 99 ss w formacie BMP i 99 ss w Formacie TGA, dalej ss nie zapisuje na dysku:)

A jeżeli tego nie masz co wątpię to widocznie masz coś do ukrycia.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to że ss wyparowały czekajmy na Admina który ci SS zrobił . jeśli napisze ze ich nie robił zerknę na demko a jak robił 
to wtedy ban zostanie bo masz coś do ukrycia xd
Ale wątpię w to ze admin nie zrobił ss ' każdy admin robi a to nie pierwszy przypadek gdy gracz chce dostać ub a grał nie czysto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mam do ukrycia, gdybym chcial leciec w chu*a za przeproszeniem, to bym nie zakładał tutaj konta i nie wypisywałbym do Was. Sam tępie cheaterów, też jestem adminem, dostalem bana za nic -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś wkońcu? ma ktoś jakieś patenty na zalezienie? ssy powinny być w folderze steam/steamapp/nazwa użytkownika, no i wszystko elegancko, tylko ja nie mam tam folderu z moja nazwa uzytkownika, może ma ktoś win.10 i miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknąć Japy za przeproszeniem jak napisałem czekamy na Admina który robił ss !

zamknąć temat żeby uniknąć spamu później admin/moderator otworzy 

moze i malo gram ale nie raz widzialem tego typa jego gra to pierdolny model , model model info z kosmosu i jeszcze ma beszczelnosc pisac temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i malo gram ale nie raz widzialem tego typa jego gra to pierdolny model , model model info z kosmosu i jeszcze ma beszczelnosc pisac temat 

Dobrze obejrzę te demko bo mnie coś trafi ja pierdziele Jeszcze raz ktoś napisze zbędny post wy** mu komputer i nagrodzą go warnem moderatorzy :Ddata godzina 

 

 

/ Zaraz to ja Cię wynagrodzę warnem /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeszcze jeden niestosowny post i nie będę miła.

Pozdrawiam.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, ja się nie będe z Tobą kłócił, zacząłem grać w csa od 2010 roku i wczoraj PIERWSZY RAZ w życiu dostałem bana, u Was. Info z dupy, każdy po zabiciu ma kilka sekund na danie info swojej drużynie - być może o tym nie wiedziałeś :v nie jestem typem internetowego napinacza, więc zamknijcie narazie temat, obejrzyj to demko i rozwiąż sprawe, bo z godziny na godzine ten ban waży na moich uprawnieniach na innej sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz dostaje UB, gdyż po obejrzeniu demka nie zauważyłem nic podejrzanego, a admin banujący powinien dłużej posiedzieć na spec'cie i pooglądać gracza, a nie po jednej akcji ss'y. Admin banujący: @Czoko BCN, który nawet nie wszedł na forum, żeby zobaczyć, co z tym banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.