Skocz do zawartości

Skarga na Jasper


cisowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wojtaz

Nick osoby na którą składam skargę: Jasper

 

Admin zbanował mnie za to że miałem czelność wytknąć mu błąd...

Mianowicie zostałem zabity przez amina komendą, w momencie gdy zostałem sam na mapie, do końca zostało 10s, a ja byłem na respie tt. Zakładam, że zabił mnie ponieważ nie biegałem po całej mapie w poszukiwaniu paczki i nie strzelałem się z 5 pozostałymi graczami ct, a starałem się  zachować AWP na następną rundę. Rozumiem, że są cele mapy, ale w tej sytuacji racjonalne i lepsze dla teamu było zachowanie tej AWP, a nie liczenie na to ze w 10s znajdę paczkę, podłożę ją i zabiję 5 typa....

Kiedy powiedziałem, że to było głupie i że admin chyba poczuł za dużo władzy w sobie, dostałem bana za brak kultury... Serio?

Mam nadzieję, że moja skarga nie pozostanie bez echa i jasper nie będzie więcej nadużywał władzy na serwerze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział.

 

Wzór -> http://cs-maliver.pl/temat/3027-wzór-skargi-na-graczaadmina/

Oraz dział w którym skarga powinna zostać umieszczona -> http://cs-maliver.pl/forum/33-dd2-skargi/

 

Zapomniałeś przedstawić dowody. Bez nich nie masz co pisać skarg. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja poproszę @Jasper1 o komentarz do skargi, ponieważ powód bana nic nie wyjaśnia i przedstawienie sytuacji z jego punktu widzenia. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż byłem świadkiem zdarzenia potwierdzi to wojtaz opowiem jak było. Wojtaz powiedział lub napisał jakieś brzydkie słowo - dostał słusznego kicka za kulturę. Wrócił i napisał na czacie "poczułeś się ważny adminku?"

I wtedy nie wiadomo dlaczego wojtaz dostał bana na godzinę pt. "teraz tak". Moim zdaniem nadużył tu swojej władzy :) Dowody :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam  witam :)  Już wyjaśniam:

1. na respie siedziałeś juz gdy zostało ok 50sek do końca rundy(tyle cie obserwowałem)  i czaiłeś sie na fragi- poszedł slay

2. od razu zaczął sie lament że w 10sek nic byś nie zrobił- trzeba było nie siedzieć całej rundy na respie

3. "debil"- za to był kick

4. Poczułeś się ważny adminku-  i tu ban

 

Tak więc jedyny błąd jaki popełniłem to to że w powód bana mało precyzyjny.

5. Obraza:
- admina - 1-3h | 1 dzień
- gracza - 1-3h | 1 dzień
- obrażanie rodziny - PERM

8. Kampienie (wyjątek CT gdy pilnuje leżącej paki lub TT podłożonej paki) - Kick | 5min | 30min | 1h

12. Nie wykonywanie celów mapy - Kick | 5min | 30min | 1h

 

Policz sobie kolego czy godzina odpoczynku to za duża kara za kampienie wyzywanie i nie wykonywanie celów mapy. HLTV jest wiec każdy zobaczy czy 10sek ci zostało na cele.


  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jagieł napisał:

Jako iż byłem świadkiem zdarzenia potwierdzi to wojtaz opowiem jak było. Wojtaz powiedział lub napisał jakieś brzydkie słowo - dostał słusznego kicka za kulturę. Wrócił i napisał na czacie "poczułeś się ważny adminku?"

I wtedy nie wiadomo dlaczego wojtaz dostał bana na godzinę pt. "teraz tak". Moim zdaniem nadużył tu swojej władzy :) Dowody :

 

Nie powiedziałbym, że admin nadużył tu swojej władzy. Najpierw dostał kicka za kulturę, ale później wszedł z powrotem i szukał prowokacji, więc dostał bana. Jak dla mnie ban słuszny, a skarga powinna być odrzucona ;) 

  • Lubię to! 3

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.