Skocz do zawartości

[SEZON 4] Real Life


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w czwartym sezonie Real Life.

 

Dziś mamy 1 maj więc idealnie by rozpocząć kolejny miesięczny sezon. Co dalej zobaczymy jak przyjmie się seria.

 

Przypomnijmy zasady:

 

 

[^*^] Na pytania może odpowiadać każdy użytkownik cs-Maliver.pl

[^*^] odpowiadamy na aktualnie zadanie pytanie, nie ma powrotów do wcześniejszych.

[^*^] Każda osoba która bardziej rozwinie swoją wypowiedź zostanie wynagrodzona "+"

 

 

PYTANIE I: Jak mija wam rok 2017?

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2017 rok mija mi bardzo dobrze, gdyż rodzice kupili nowy samochód i kupili mi na Mikołaja nowy tablet  (na którym teraz pisze xd ). Jestem I rok w gimnazjum czyli ze mnie gimbuz 1 roku xd  W lipcu mam urodzinki 14 i będzie impreza :D Narazie wszystko się układa :) Jedyny minus jest taki że w lutym mi sie zepsuł komputer nie od początku roku nie mam komputera ale jakoś mi to nie przeszkadza bo nie jestem Nolifem xd W wakacje będzie trochę ciężko bo idę do pracy, żeby zarobić sobie na ten laptop :) Narazie mi się nowy rok układa bardzo dobrze ;)

  • Lubię to! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten roczek mija bardzo szybko, zapewne zasługą tego jest nowa szkoła jak i praktyka na którą uczęszczam. Dosyć pracowity 2k17 :P

Było wiele imprez, (zapowiada się jeszcze więcej). Na pewno nie mogę tego napisać, że jest nudny :D

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok jak każdy szybko zapiedziela, narazie nie miałem jeszcze żadnej przygody związanej z 2k17 ale trzeba czekać! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Hmm.. Szczerze ? Jakoś dziwnie - Styczeń bardzo szybko minął nim się obejrzałam był Luty. W Lutym nic specjalnego dołączyłam wtedy do Maliversiaków. W Marcu dni mi leciały na poznawaniu nowych osób, graniu i spędzaniu czasu ze znajomymi oraz moją drugą połówką. :) Kwiecień upłynął podobnie nic ciekawego, nic wartego uwagi. Noi teraz Maj. - Zleci szybko, zwłaszcza gdy ma się cały wolny ;D

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuuuuuuuuuuuudownie! :radosny: Szkoda, że tak szybko leci, ale w sumie to jak każdy roczek!

Liczę na jakieś fajne wakacje w tym roku, w jakieś ciepłe kraje! Była oczywiście rozmowa z moim skarbem i są malutkie plany, ale muszę się wyrobić z paszportem... mam już nieważny, a trochę mi nie na rękę, żeby się w to teraz bawić. Jak nie wypali to najwyżej w przyszłym roku się pojedzie!

Wracając do naszego 2017... śmiało mogę przyznać, że jestem szczęśliwą osobą! A to wydaje mi się, że jest najważniejsze :) Jak na razie zapowiadają się mega fajerwerki! Czekają mnie jeszcze w tym roku planowane wesela, imprezy, maleńkie zmiany, wypady! Żyć & nie umierać! ;D

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez nikogo innego jak, przez Poziomkę! Widziałem, że postawiła Cod Moda i jako, że to mój ulubiony mod w cs'ie, postawnowiłem wpaść i zobaczyć co to jest. Ale zaczynając od początku to przez przypadek wbiłem ponownie na starą sieć Agaty (każdy chyba wie o co kaman) i zauważyłem, że założyła sieć. Założyłem konto pogadałem i zapomniałem. Po jakimś czasie, chyba w lipcu widziałem, że Młoda siedzi na serwerze i to na COD MODZIE! Pograłem chwilkę i ta chwilka trwa do teraz ;) Do chwili kiedy mamy 7 serwerów na sieci! Jak na sieć działającą rok niezły wynik ;) Taka to moja historyja z przybyciem tutej. Oby szybko to się nie skończyło :popcorn:

 

PS. Najlepsza emota EWA! EWA! EVER! :popcorn:

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od początku... to było tak. W mojej poprzedniej sieci każdysię ze mnie śmiał i byłem nie doceniany. Gdy widziałem pożegnanie @FaQeR to od razu napisałem do niego na pw na jaką sieć odchodzi. Odchodził właśnie na CS-Maliver, więc też założyłem tutaj konto. Jak widać tutaj zostałem aż do teraz, gdyż jest tu ogarnieta administracja, jest miła atmosfera oraz fajni i mili ludzie z którymi da się po rozmawiać oraz popisać.

  • Lubię to! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sieć trafiłem bodajże przez to, że brat pobrał 1.6 po kilkuletniej przerwie i zapisał kilka serwerów w ulubionych, w tym nasze dd2! Z początku zapowiadało się na to, że tylko czasem wejdę na serwer i coś postrzelam, ale po otrzymaniu ss'ów byłem zmuszony do założenia konta na forum, bo serwer mi się spodobał i trzeba było się odwołać! Po założeniu konta na 4umce zacząłem coraz częściej odwiedzać tę stronkę, bo mi się również spodobało i takim sposobem jestem tu do dziś! :man_in_love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Aktualnie nie wiem jak to będzie z wakacjami. Brak planów :D

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje planuję iść na budowę, bo pasuje coś zarobić, ale czy to wypali to nie wiem. Raczej nie wybieram się na żadne wczasy. 

PS. Jak piszesz nowe pytanie to użyj większej czcionki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

PYTANIE IV: Jak czujecie się na sieci? Lubicie tu przebywać i pomagać czy jesteście tylko dla zabicia nudy?

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tej sieci bo lubię tu przebywać i pomagać. Są tu naprawdę zarąbiste osóbki z którymi można pożartować, pogadać poważnie a czasem im pomóc :D HIHI ależ wyczerpującą odpowiedź dałam :Dxd

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ręką na moim zimnym serduchu mogę przyznać, że jest to jedyna sieć na której można luźno porozmawiać. Administracja zawsze wysłucha, ludki mega pozytywni! 
A więc... jak się czuje? Lubię ciepełko - czuje się fenomenalnie :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee napewno nie dla zabicia nudy , czasu. A dla pogrania sobie z Malversikami w Cs 1.6 i nawet w cs:go ;D. Gram sobie na różnych serwerach A to Jailbreak albo CS:GO Mod również jeżeli ktoś postanowił by przyjść tutaj z serwerem FFA + 4FUN to również bym na ten serwerek zawitał pograł z nowymi osóbkami. ;)

  • Lubię to! 1

76561198386446312.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

PYTANIE V: Czy jeśliby była potrzeba wsparcia pieniężnego, ponieważ sieci groziłby upadek to pomoglibyście czy raczej poszukali sobie innej?

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.