Skocz do zawartości

[SEZON 4] Real Life


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Jakbym miała pieniądze to na pewno bym pomogła. Aczkolwiek szukać innej nie zamierzam i mam nadzieję, że ta będzie działać piękne długie lata :D

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sieć miała zniknąć to pewnie bym poszukała innej. Dlaczego? Nie liczy się dla mnie Malivers, a jedynie użytkownicy. Są różne sieci, ale to osoby tam będące sprawiają, że mają one coś unikatowego - nas :D

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Pytanie VI: Jakie macie plany na przyszłość, a dokładnie pytając w czym się realizujecie?

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje w MediaExpert jako sprzedawca RS. W tym chce siedzieć, bo pieniądze spoczko i tak samo praca. W przyszłości może jakieś wyższe stanowisko w firmie z otwarciowka może. To się jeszcze zobaczy. 

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje przy tabletkach :D Mam zamiar ( nie postanowiłam jeszcze kiedy ) wynająć mieszkanko dwu-pokojowe i w jednym zrobić swój salon z masażem na start ( wiadomo - po pewnym czasie otworzyć własny salon ) kursik zaliczony, tylko brakuje właśnie warunków na tę chwilę. Czy się uda? Różnie może się potoczyć, choć mam nadzieje, że wypali. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jak na razie ukończyć szkołę, zdobyć pracę, ustatkować się :D - To tak w skrócie ^^

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku chciałbym skończyć szkołę, a później znaleźć jakąkolwiek pracę jednakże przypadającą mi do gustu. Kształcąc się w późniejszych czasach chciałbym zdobyć bardziej wymagającą jak i bardziej płatną pracę. 

 

Zapewne 1/4 z tego uda mi się wykonać :D

  • Lubię to! 1
Douse_R.jpg.30fcb970b808c52ce3d46d9c9a811592.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończenie szkoły nie jest dla mnie priorytetem, bo nigdy nie dbałam o oceny, więc tutaj się trochę różnie od poprzedników (ale to nie znaczy, że jestem dwójkową albo trójkową uczennicą :D ). Aktualnie przerabiam zdjęcia, które dostaję od fotografa i znajomych. Fajna praca, dobrze płatna, ale czasem po prostu się nie ma siły tyle siedzieć przed kompem (w szkole czasem po 6h, potem w pracy po 6-7h, czasami również w domu po kilka h). Co w przyszłości? Z przyjacielem planuję założyć szkołę tańca w Polsce lub Kanadzie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Pytanie VII: Co zrobiłbyś/zrobiłabyś gdyby jutro miał być koniec świata?

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich pytań, bo człowiek w takich sytuacjach różnie reaguje [ pfy, zabrzmiało troszku, jakby takowa sytuacja miała miejsce :usmiech: ] przypuszczam, że spędziłabym te ostatnie godziny z bliskimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

W sumię to nic specjalnego :D Znając mnie to bym spała. Nie no tak serio swój ostatni dzień spędziła bym z osobami, które są dla mnie bardzo ważne :wub: - najważniejsze ^^

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

PYTANIE VIII: Co Cię motywuje do codziennego wstawania z łóżka?

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązki, szkoła, praca, korzystanie z życia. Wstaję szybko i mówię sobie "Oj, to będzie kolejny piękny dzień, który jak zawsze skończy się ciulowo". Taki optymizm z nutką melancholij pozwala mi spędzić dzień z energią i uśmiechem, aby wieczorem usiąść, ponarzekać, posmucić, pobyć głową w chmurach. Wszystko po to, aby nie było ani dobrze, ani źle :D

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie to praca! Hah! A tak szczerze mówiąc to nie szukam specjalnej motywacji aby móc wstać - po prostu wstaje! Niektórzy takiej możliwości nie posiadają ;) Bardzo cenie sobie życie i doceniam każdy dzień, każdą chwilę. Tak samo nie widzę sensu szukania "powodów" do życia [ jak to niektórzy potrafią pomarudzić ] Po prostu ciesz się, że żyjesz! Codziennie dostajesz od życia 1440 darmowych minut, wykorzystaj je jak najlepiej. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywować mnie nic nie musi. Po prostu świadomość, że jak nie wstanę to szybko nie będę miał co do garnka włożyć i za co opłacić rachunki. No ale nie tylko tym żyje człowiek, bo dzięki pracy tez jest możliwość pozwolenia sobie na rożne przyjemności.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Najbardziej lubię to, że jestem szczera ;)
Dlaczego to w sobie lubie?
Słowa wypowiedziane przeze mnie nie opierają się na kłamstwie, mówię to co myślę - nie każdy uważa to za szczerość. Często ludzie mylą szczerość z chamstwem i wredotą.
Czasem mogłabym to ogarnąć, ale już się nauczyłam mówić ludziom wprost co myślę i nie kłamać :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans do siebie. Dlaczego? Bez niego byłbym już załamany i w depresji :D Gdybym brał wszystko do siebie na poważnie to byłoby bardzo kiepsko ;) Polecam też innym nabrac do siebie dystansu.

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm... Może to, że staram się zrobić wszystko co muszę niezależnie od tego, ile dam radę i próbuję wytrwać do końca :)

Lubię to, ponieważ czasem mogę usłyszeć parę miłych słówek od użytkowników za ciężką pracę i to się dla mnie głównie liczy, nie jakieś tam nagrody.

PaOU9k4_d.jpg.39fd103a643a0ea17f09e0a6d6dd32e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie w sobie tego krejzolka :D i to, że mam dystans to wielu rzeczy ale jak trzeba to potrafię wykazać się jakąś odrobiną inteligenszyny!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.