Skocz do zawartości

- ODBANOWANY -ban


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Johny Nawalony

Steam id lub IP:  91.197.225.234

Serwer: csgo mod

Data bana: 5.03.2017

Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Johny Nawalony 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Cs-Maliver.PL ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 517810379 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 91.197.225

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): przypadkowo zrobilem sam jakies 10 ss, wiec wrzuce wszystkie, bo nie wiem ktore : http://www112.zippyshare.com/v/MXzjtQaT/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przypadkowo wstaw teraz "prawidłowe" ss'y. Nikt z nas nie będzie sprawdział 15 ss'ów, żeby znaleźć te prawdziwe. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vequu napisał:

To przypadkowo wstaw teraz "prawidłowe" ss'y. Nikt z nas nie będzie sprawdział 15 ss'ów, żeby znaleźć te prawdziwe. 

Jakbym wiedział które to są :) nie mam bladego pojęcia macie ss z gry przeciez w pare sekund nie wylaczylem hackow... (bo nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś cziterem ? A ten celownik w awp ? A to puboy?  Dałem ci tylko ub wtedy bo dochodziłeś do sieci a ty nawet tyle ile potrzeba ssow nie potrafisz wstawić i 30 min szukasz działu.. GL 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jeszcze sprawdzę demko i zobaczę co z tym będzie

 

 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, `Burdavsky napisał:

Nie jesteś cziterem ? A ten celownik w awp ? A to puboy?  Dałem ci tylko ub wtedy bo dochodziłeś do sieci a ty nawet tyle ile potrzeba ssow nie potrafisz wstawić i 30 min szukasz działu.. GL 

Tak, nie jestem. Celownik w AWP miałem w plikach zarówno jak pubjoy. Żadne z tych rzeczy nie było odpalone oraz nawet nie wiedziałem, że to posiadam. CS mam już parę lat :) A działu szukałem, bo nowy jestem i nie ogarnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

A się wypowiem.
Trochę zrąbałeś, że dałeś 15 ssów a nie 5. Musisz umieć odróżnić ssy. I dla mnie dziwne, że robiłeś  ssy gdy dostałeś od adminaxd( w tym momencie jesteś bardziej podejrzany) -  Wszystkie ssy były robione z tego co widzę w podobnym czasie.
Dziwnym trafem w tym samym czasie co admin. To takie moje spostrzeżenie.
Staram się zawsze dłużej patrzeć na osobę grającą i nie omieszkam powiedzieć, że dziwnie grałeś wiele razy. Ale nigdy nie byłam do końca pewna. Oglądając pewne demko z moda (już nawet nie pamiętam które) można było zauważyć, że coś jest nie tak.
Jesteś pierwszą osobą do której mam aż tak wielką niepewność. Albo starasz się to dobrze ukryć chociaż Ci to nie wychodzi. Albo po prostu chcesz aby oglądano jak grasz i dla tego grasz jakbyś coś miał. Ja co do Ciebie mam wątpliwości. I z tego co widzę nie tylko ja.

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

A się wypowiem.
Trochę zrąbałeś, że dałeś 15 ssów a nie 5. Musisz umieć odróżnić ssy. I dla mnie dziwne, że robiłeś  ssy gdy dostałeś od adminaxd( w tym momencie jesteś bardziej podejrzany) -  Wszystkie ssy były robione z tego co widzę w podobnym czasie.
Dziwnym trafem w tym samym czasie co admin. To takie moje spostrzeżenie.
Staram się zawsze dłużej patrzeć na osobę grającą i nie omieszkam powiedzieć, że dziwnie grałeś wiele razy. Ale nigdy nie byłam do końca pewna. Oglądając pewne demko z moda (już nawet nie pamiętam które) można było zauważyć, że coś jest nie tak.
Jesteś pierwszą osobą do której mam aż tak wielką niepewność. Albo starasz się to dobrze ukryć chociaż Ci to nie wychodzi. Albo po prostu chcesz aby oglądano jak grasz i dla tego grasz jakbyś coś miał. Ja co do Ciebie mam wątpliwości. I z tego co widzę nie tylko ja.

 

nie dziwie się , bo jestem czysty. Ja mam tak, ze jak dostaje bana za ss to ja sam robie te ss . Kiedyś nie wiedziałem, że admin robi i  dlatego sam robiłem i teraz tak mi zostało. SS robię tylko wtedy kiedy mam bana na ss. A co to podejrzanego grania - słuchawki, kroki, kampy, spostrzegawczość, fart, SKILL (6 lat gram w cs).

Aż tak tępy nie jestem by grać na czitach.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdziłam czasy ss i ss 00-04 mają właściwe czasy a reszta nie, bo sekundy są pomieszane.

Możliwe, że te ss są to te właściwe ale nie wiem bo miałam robiony reinstal pc i nie mogłam wejść w grafikę niestety. ;)

@vequu patrzyłeś już demko jak pisałeś?

 

 

@Malinaa. jeszcze nie, bo mi neta co sraj wywala. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5scr jest od admina, tam gdzie jest w lewym dolnym rogu napisane ''EELLOO''. :) 

Screeny czyste, tylko nie rozumiem jak w trakcie dostawania screenów dałeś sobie kolejne 10 screenów? 

Dziś już czasu nie będę miał więc zostawiam to @vequu & @yeeee boiiii ツ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.